Sizce nasıl

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Suckit tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Suckit

Suckit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 4 aydır spor salonuna gidiyorum yaptıklarımı sizle paylaşmak istedim

Öncelikle boyum 1.77 kilom 61 yaşım 17

Beslenmemden bahsetmek istiyorum en önemlisi benim için
    Sabahları 5 Yumurta 3 beyaz 2 sarı beyaz 100 gram kadar yulaf peynir salatalık domates vs vs ve 1 bardım %100 meyve suyu
    Araöğün 1 yeşil elma bazen 100 gr fındık badem ceviz vs vs
    Öğlen 250 gram tavuk et veya balık %80 tavuk oluyor 100 150 gram pirinç bol salata yeşillik olarak
    Araöğün aynı şekilde yapıyorum
    Akşam 250 gram tavuk et veya balık 100 150 gram pirinç nadir bulgur ve makarna spor öncesi ve sonrası diye ayırdım
    spordan önce karbonhidrat ağırlıklı pilav üstü tavuk gibi spordan sonra tavuk üstü pilav spordan sonra genelde 1 adet
    muz yiyorum bol meyve tüketmeye çalısıyorum elimden geldiğince az fast food kullanıyorum başladıgım günden itibaren şeker ve
    tuzu kestim 3 gün gidip 1 gün dinleniyorum

Doğrumu değil mi eksiklerim neler yorum yapabilirseniz çok yardımcı olursunuz çok teşekkür ederim

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Çok yiyosun öğle ile akşam kaloriyi ayarla

DİGİMAX bunu beğendi.
  3. Suckit

Suckit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için çok teşekkür ederim ama başladıgımda 57 kg oldugum için biraz fazla yememi söylediler şimdi uyarını dikkate alırım teşekkürler

4. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    fındık fıstık bölümünü 100gr yapma 50 grama indir gunluk alımın 70 gramı gecmısın fıstık fındıkda 35 gram bı al 35 gram bı al 100 gram cok fazla dıgerlerı ıyı gorundu bana gunlu ket alımında ıyı ben begendım belkı bıraz fazla proteın oluyor ıstersen 120 130 gramda tavukdan kes zaten yumruta makarna falan derken oradanda proteın alıyorsun fındık fıstıkdanda ondan bıraz daha azaltırsan ıyı olur onun harıcınde guzel gayet

5. Suckit

Suckit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumununuz için çok teşekkür ederim dediklerini dikkate alıcam.Birde genelde 1 yeşil elma yerim

6. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    Bence tavuğa alternatif et soteyi veya ciğer türü şeylerde eklemelisin maddli imkanın elverdikçe.Burda ciğerin kilosu 12 lira ve 100 gr et 3 lira fiyatları makul yani bilmiyorum ordada aynımı ama demek istediğim hem çeşitlilik olur hemde dana etindeki protein bence tavuktan daha kaliteli ve fazla..

7. Suckit

Suckit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için teşekkür ederim fakat ciğer gerçekten nefret ederim yiyemem yani okadar lanet şey yiyorum ama onu gerçekten yiyemem et elimden geldiğince yiyorum somon balık vs vs ama gerçekten kilosu 35 tl olunca haftada 1 2 anca oluyor

Sayfayı Paylaş