Sizce napmalıyım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mehmetsahin35 tarafından 3 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmetsahin35

mehmetsahin35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şuan 78 kg yim fakat kiloların çoğu göbekte ve bacakta toplandı bacaklar iyide göbek beni çok rahatsız ediyor ve yumuşak da değil sert ve ileri doğru yani tişört giyincede bariz belli oluyor fakat vücudumun diğer yerleri okadar kilolu değil kollarım 32 cm yüzüm kolumun (bilekten itibaren) zayıf sporu bırakalı 2 yıl oluyor sporu bıraktığımda yaklaşık 60 kiloydum 1.5 yılda 18 kilo aldım dengesiz beslenmekten şimdi ben zayıflamak istemiyorum bulka girip kendimi iyice topladıktan sonra mı define olmalıyım yoksa definemi olmalıyım direk yani skinny fatim galiba bu göbeğin sırıtmaması lazım lütfen tavsiye verin : unamused:: unamused:

boy : 182 kilo : 78 yaş : 17

2. darkfather

darkfather Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Basın
    Yer:
    Beşiktaş
    yaşadığın sorun binlerce insanda var. ağırlık çalışması yap ama bulk gibi beslenme. squat, deadlift, bench press gibi birden fazla kas grubuna hitap eden hareketleri yap. sağlıklı beslen biraz zayıfla yağ yak. sonra kas kütleni artırırsın. definisyon denmez bu yaptığına da çünkü ortada muhtemelen büyük bir kas kütlesi yok. yavaş yavaş eriyecek o göbek aceleci olma.

Sayfayı Paylaş