Sizce Elimdeki Bu Aletler İle İstediğim Forma Girebilirmiyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body.26 tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Öncelikle merhaba.Salona gidecektim ama caydım maalesef.Çünkü şuan yağlanma var ve bu yağı evde yakacağımın bilincindeyim.Daha doğrusu sizlere soruyorum.3 Ay yapacam bunu umarım fayda sağlarım.

1.AY:

Öncelikle 1. ay vücut ağırlığı ile başlıyacağım.Çalışma programım ( Haftada 5 Gün - 2 Gün Dinlenme)

Bu vücut hareketleri: Şınav,Mekik,Barfiks,Dips,Squat.

10x3 Şınav.
    20x3 Mekik.
    3x3 Barfiks.
    8x3 Dips
    8x3 Squat.

Bu kadar yapabiliyorum bu hareketleri.Bu hareketlerin arkasına 30 Dakika ip atlıyorum.

2.AY:

Bu sefer yay ile çalışacam.Göğüs,el yayı var ve birde bükbük var.Bunlarlada haftada 5 gün çalışacam.Çalıştıktan sonra ilk ay gibi 30 dakika ip atlayıp kardiyo yapacam.

3. AY:

Ağırlık çalışmalarına geçecem bu sefer.20 Kilo dumbell var.Bununla sitenizde olan dumbell hareketlerini yapacağım.Karın olarakte değişik hereketler yapacam.Eve kondisyon bisikleti alacam ip yerine onunla kardiyo yapacağım.

Beslenme olarak:

Sabah kahvaltısı: Yumurta,Yulaf ezmesi,Yağsız peynir,Meyve sebze,Yeşilçay.
    Öğle: Protein ağırlıklı olacak.Yani et,bakliyat vs.
    Akşam: Hafif yiyecem.Yani çorba,salata gibi.

Bunlar ilk 2 ay için geçerli olacak.
    3. Ay Sitenizde bulunan beslenme programı olacak.

Anremanlardan önce L Carnitine diye yağ yakıcı kullanacağım.
    Günde 3 kez yemeklerden önce Cla diye yağ yakıcı kullanacağım.
    Protein eksiğimi Whey Protein ile sağlıyacağım.

Sizce bunlar ile 3 ayda vücut yağlarımı eriyip güzel vücut yapabilirmiyim?

2. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    haftada 5 gün cok her vg tirmeden sonra 1 gün vücüdu dinlendireceksin sende bu 1 günü böldükce bölmüssün iş yapıyım derken göz cıkartma kardeşim sen Programın İyi İş Görür Ama Dediğim Gibi Yağlanma Var Demissin Ozaman 4 Gün Vg Tirme Yap 1 gün hafta sonu cık koş 30- 45 dk eger vücüdun iyi ise 1 saaat yara yürü hızlı tempo maksal cigerler acılsın ;)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ne olsa ilk 2 ay bir hacimlenme düşüncesi yok gibi , her hafta full yani 7 gün cardio koy antremanından 8 saat uzak olsun eğer o gün yapıcaksan ama yani sabah koşu , akşam 8de antreman olarak ağırlık gibi.Cardio olarak sadece ipi kullanma , merdiven çıkık , koşu yap ekle verim almak istiyorsan böyle yapmalısın.2. AY olarak belirttiğin kısım kasın hacimlenmesi konusunda pek yardımcı olmuycak söyliyim bükbük felan güce yönelik çalışma verir.Bence 2. ayı 1. ayın Tekrar sayısı mesela barfiks 3 se 4 e çıksın veya 5 e öyle 3x5 yapar gibi sayı artır olarak devam ettir.Vücud yağları cardio ile erir o elindeki suplementler hakkında bilgim yok ama yağ yakıcı kullanıcaksan sıkı cardio ve bir diyetde yaparsan mükemmel bir yakım yapabilirsin.1.ay bir istasyon programı gibi olmuş.İyi olmuş yap 5 gün hacim kazanman konusunda aşırı derece verimli olucağını felan düşünmeden yap ama.

Son düzenleme: 2 Nisan 2012
  4. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir

Sayfayı Paylaş