sizce doğru mu yapıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ziinal tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ziinal

ziinal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 30 yaşında 1.83 boyunda ve 102 kiloyum 2.5 aylık süreç içerisinde 118 kilodan 102 kiloya düştüm kilo kaybının yanında ciddi bir oranda yağ kaybımda var buraya kadar herşey normalmiş gibi görünüyor ama ben göbek çevremdeki şişkinlikten çok rahatsızım sanki orayı eritemiyormuşum gibime geliyor bu benim takıntım da olabilir ama bana öyle geliyor minimum 1 saatlik kardiyo egzersizleri yapıyorum değişken aralıklı koşu ve yürüyüşten sonra 5 km lik kürek antremanına ağırlık veriyorum benim sizlere sormak istediğim kürek antremanını biraz daha mı arttırayım göbek çevresi için yoksa kürek çekmenin göbek çevresine bir faydası yokmu

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    göbek çevresi en son şekle giren bölgedir sabırlı olun

3. ziinal

ziinal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dediğiniz gibi sabır önemli ve bende sabrediyorum peki önereceğiniz egzersiz hareket yada alet varmı tecrübelerinizden faydalanmak isterim

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle beslenmeniz önemli yoksa istediğiniz kadar hareketli olun maalesef istediğiniz duruma getiremezsiniz vücudunuzu beslenme ile birlikte göbek eritmek için cardio çok gerekli tempolu yürüyüş,ip atlma,bisiklet sürme yada tempolu dans bile olur süresi 25-30 dakika civarı olabilir birde karın egzersizleri yağ yakmak için değildir karındaki fazlalıklar gittiğinde o bölgeyi sıkılaştırmak içindir ayrıca stresden uzakta durmalısınız mümkün olduğunca uykunuzu düzene sokmalısınız zamanla istediğiniz görünüme kavuşursunuz mümkün ise cardio'yu ağırlık antremanı olmadığı günlerde yapınız ağırlık antremanlarıda yapmak kilo vermede çok önemlidir aslında beslenme+cardio 'ya ağırlık antremanıda eklediğinizde daha hızlı kilo verirsiniz

5. brhmcr

brhmcr Guest

Sayfayı Paylaş