sizce daha büyük kaslara sahip olmak için iğne vurmaya değer mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bordo14 tarafından 14 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    arkadaşım bana gel iğne vuralım ben araştırdım ve vuran kişilerede sordum dedi.zaten kendisi sağlıkçı. ben yok dedim çünkü bu sporun ülkemizde getirisi yok.yani my.hulk la sohbet ettik herif ayda 5 bin tl kür yaptığını söyledi.ve bu adam bize tam 4 yıl sponsor bulamadığınıda söyledi ee zaten yarışmayı kazanda bi kutu toz...sizce değer mi basmaya.hem sağlığından olmaya hemde parandan olmaya.bence değmez sizce?

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    daha büyük kaslar için değmez ama diğer sporlar için değebilir dövüştür,olimpik sporlardır,futboldur baskettir tenistir

3. mgb1

mgb1 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    yarışıp en iyi olmaya çalışacaksan değer yoksa öyle plajda şov yapmak için boş iş yani

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Profesyonel sporcuysan, vurduğun iğne yaptığın spora katkı sağlayacaksa evet. Onun dışında kendi halinde çalışan biri için yapılabilecek en salakça şey ama tabi herkesin vücudu ve seçimi kendine...

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    kürün tabiki zararları var ama ülkemizde kontrollü kür yok yani doktor eşliğinde yapılan kür ve pct zararı çok azaltıyor ama kontrolsüz kürün çok kötü sonuçları var mesela rich piana o kadar küre girdi ama doktoruyla beraber yaptığı için sağlıklı bir insandı

6. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Aylık 5 bin tl kür gh kürü falandir. Onu yapan profesyonel yarışmacidir. Normal işinde gücünde insan bence kür yapmamalı. Kür işin kolayina kaçmak bence. Kür yapanlar yaptıklarını insanlardan gizler genelde bu özgüven eksikliği ile alakalı. Çünkü adamin tek başarısı vücut olunca o vücudu da ilaçla yapinca bunu millete söylemek istemez

mrthr35 ve ohnofor bunu beğendi.
  7. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    adam öldü lan daha ne olsun ahahahaa

Bekci bunu beğendi.
  8. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ilaçtan ölmedi boş yapma kokain içiyor başı dönüp kafasını yere çarpıp ölüyor otopsi raporuna baktıysan hiç bri sıkıntısı olmadığını görürsün

mgb1 bunu beğendi.
  9. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Kafayı vurmaktan değil de direk kokainin beyin hücrelerine zararından gitmiş ama adam harbi sağlıklıymış onun dışında

10. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dediğin doğrudur belki ben öyle biliorum ama bu steroitler fazla zararlı değil doktor eşliğinde kullanıyorsan zaten steroit peptit falan bunların hepsi sağlık için aslında ama bodyciler sağlıklı ona rağmen kullandıkları için pct düzgün yapılmassa sistem bozuluyor mesela bodycilerin çoğu insülin kullanıyor benim arkadaşta insülin kullanıyor (spor yapmıyor sağlık için şeker hastası) tabi doktora gitmeden kullanırsan zararı çok ona lafım yok ama rich hep doktor eşliğinde kullandı annesi bodyciydi annesinin sevgilileride bodyciydi hem bu camiadan hemde doktorlardan destek aldı bu sayede steroitlerden zarar görmedi

11. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Paran varsa yemeğe içmeye harca. Hiç lüzumu yok. Yarışmacı bile olsan 1 kişi birinci olur, gerisi o anda unutulur, birinci olana ise bir kaç bidon eşantiyon verilir ve cebine harçlık koyulur ve 24 saat içinde o da unutulur. Sende bitik bir böbrek ve ciğerle sünürsün.

Sayfayı Paylaş