Sizce bu vücut için neler yapmalıyım ? (resimli)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Gym-Boy tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    önemli olan karar verip istikrarlı olmak sanırım :)
    dostum bu fit test olayı 8 hareketi not edip kendi performans artımımızı görme amaçlımı acaba ? birde ne kadar sürede 95 den 80 e düştün, maşallah diyelim nazar değdirmeden :)

aseraser123 bunu beğendi.
  2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    valla sana söyle anlatayım kendini kücük görürsen gerçeksen kafanda beceremessin o işi ben sabredemedim pes etttim tam takvimi surda bıraktım ama cok etkili ben diyet yaptım + arada kostum felan ailem deli oldumu dusundu kilitliyordum kapıyı ama kilo vermedim sandım cogu kisi tığ gibi oldumu söyledi keske bafore after yapsaydım 95 kilodayken şişko gibiydim şimdi düz fit vicud gösterdi bende 33 33 cü günde pes ettim demeyelimde ben tam o gün fitnese başladım yanı 3 hafta önce o yüzden bıraktım şimdiki vicudum fit oldu icin hoca bana 4 gün fitnes gel diyet yap ve 3 gün tatilde insanity yap dedi şimdiki hedefim yağları yakmak tamamen fit olup kas yapmak l-carnite için mous klavyemi kulaklımı satcam toplam 200 tl etcek onlarla birşeyler alcam[​IMG]

3. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    l-carnite programın başından itibaren kulllanılmalımı sizce ? birde protein desteğine gerek varmı bu safhada? varsa spordan öncemi sonramı eya ne zamanlar ? :)

4. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    l carnite pek işe yaramıyor diye söyleniyor protein tozu kullanabilirsin tabi ama hemen alma bunları bence sen senin yapman gereken şeyler sunlar

diyet + hergün insanity yapmak takvime göre

5. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    3 gün cardio 3 gün ağırlık yaparsa.. dinlenme nolacak..? Temel prensip 1 çalış 1 dinlen/geliş değil miydi? Ögrenmek için soruyorum.. ?

6. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

Çarşamba ve ve pazar günleri dinlenebilir fakat bana göre 1 gün çalış 1 gün dinlen yanlış bir sistem tekrar diyorum bana göre yada dinlenme gününü 3 e cıkartabilir

7. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    valla 4 gün ağırlık 3 gün insanity warkout + diyet + koşu yapıyorum hiç sorun yok hızlı sekılde yaza hazırlık vicud yorulmuyorda

CeidoX bunu beğendi.
  8. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    benimki çok temel bir soruydu :)

9. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    dinlenmeliyiz diyenler haklı ama ağırlık calısanlar ağırlık kaldırmasın diyorlar ağırlık kaldırıp 3 gün tatili olup yağ oranı %13 olan biri 3 gün tatili kardio yapar anca yağ oranını düşürmek icin zararı yoktur yeterki düzgün beslen

10. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Eyvallah..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Evet, önerileriniz üzerine kendimi kandırmaktan vazgeçip ağırlık çalışmalarıma bir müddet ara verdim. 27.04.2014 tarihinde (dün) insanity workout programına başladım, fit test bile bayağı zorladı, bi ara oturup "yapamıcam galiba" dedim ama gayret edip tamamladım, umarım ilerleyen safhalarda bırakmam, her fit tes gününde fotoğraflarımı çekeceğim motivasyon ve sonra paylaşmak için. İlginize ve değerli bilgilendirmelerinize tekrardan teşekkürler :)

12. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum başarılar diliyorum sana.Eminim hergün çalışma sırasında başaramayacağım diyeceksin.ama o günkü çalışmayı tamamladıysan yarın da yapabileceğine inanırsın,kendine güvenin hergün geçtikçe artar.İlk günler en zorudur zaten.Birde her zorlandığında "2 ay nasıl yapacam ben bunu" diye düşünme.Hedeflerini kısa tut.
    "Bugünü bitirmeliyim,yarının antrenmanını yarın düşünürüm" de ki, gözünde büyümesin.
    PAylaşımlarını/Günlük Zaferlerini bekliyoruz;)

Gym-Boy bunu beğendi.
  13. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekkürler, bu işlere gönül vermiş siz değerli kişiler destek çıkmasa pek çok insan yolunu bulamazdı bu zor yollarda, 2nci günümüde zaferle bitirdim, her fit test gününde resim çelip tartılacağım, bende merak ediyorum sonuçları bakalım, hayırlısı hepimiz için :)

vibrant bunu beğendi.
  14. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

Resimleri merakla bekliyorum başarılar.

Gym-Boy bunu beğendi.
  15. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekkürler dostum, "yağ oranın yüksek" dedin, gerçekleri söyledin, ani bi kararla vücut geliştirmeye ara verip insanity workout a başladım sayenizde, zaten olması gereken de burdu da, kendimi kandıroyodum sanırım, dost acı söylermiş , sağolasın :)

Sayfayı Paylaş