Sizce basmalı mıyım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nonstoprun tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nonstoprun

nonstoprun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şimdi ben 20 yaşında biriyim evde 15 kilo dumbell la 12 tekrar 3 set biceps çalışıyorum 12 kg triceps ve 15 kg bilek kası çalışıyorum antrenmanım gece 11:30 gibi başlıyo 12 gibi bitiyo sonra 3 yumurtadan menemen yiyip yatıyorum sabah 7:30 da kalkıyorum 100 gr yulaf ezmesi ve süt karıştırıp içiyorum öğlen tavuk döner yarım ekmek akşam yemekte ne varsa.. gece yine 3 yumurtadan menemen. antrenman programım şu şekilde ; Bir gün kol ertesi gün dinlenme , sonraki gün omuz (üç farklı hareketle) ertesi gün dinlenme sonraki gün yine kol diye başa dönüyor bide bu antrenmanlar öncesinde bacak çalışıyorum hem omuz hem kol öncesinde. Şimdi benim sorum herkes vücudumun çok iyi olduğunu söylüyor seksi falan diyolar garip bi şekilde kanat çalışmadığım halde kanatlarım da gelişmiş vazıyette hemde hiçbir supplement kullanmıyorum boyum 1,82 kilom 72 . Vücut bende takıntı haline geldi artık bigün çalışmasam kendimi kötü hissediyorum hergün kaslarımı kontrol ediyorum erimişmi diye sürekli bir daha fazl şişme isteğim sürekli bi memnun olmayış var hastalık haline geldi bende sizce steroid kullanmaya başlayayım mı başlarsam da nasıl bir kür uygulamalıyım ..?

2. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    steroidi serum gibi cak damardan gitsin sabaha ayi gibi olursun :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. berkanbuskut

berkanbuskut Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Cakacanda steroidi bi anda bumm olacan ha oyle bisiy yok Duzenli kullanacaksinki etki etsin ve yaninda ivir zivirida var bunun tek basina yine pek ise yaramaz Bu sana yilda milyarlara mal olur anladin Sil kafandan onu profesyonel degilsin onu gectim evde calisiyosun zaten :) Kusun tekrar otmesi icin baya ugrascan sonra gelecegini dusun Oyle seylere kaptirma

suskunprens74 bunu beğendi.
  4. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Bas steroidi beslenme falan da bos ver Hulk gibi olacan zaten ya. Bastin mi roidi senden yisi yok. :D

5. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    Kardeşim sadece dambil ile ilerde gelişim göstermen zor . En azından kasları farklı çalıştıran hareketler ve makinalar ile ant. Programını degistirmelsin.

suskunprens74 bunu beğendi.
  6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Evde amator olarak dumbell setiyle spor yapan birinin steroid degil supplement kuru yapmasi bile gereksiz her sey aşama aşamadır öncelikle bir salona gidersin 6-7 ay düzenli sporunu yaparsın daha sonra supplement kullanırsın ki bu seni tatmin eder yok ben yarışmaya girecem bu işte kariyer yapacam diyorsan tecrübeli hocalardan steroid konusunda destek alırsin kullanırsın amacına ulaşırsın yoksa yazın t-shirt giyecem bicepsim tricepssim gorunsun diye bu ilaçlar kullanılmaz haa kullanılırda vucut dengesini bozacak kadar ucuz birşey değil 50 cm kolum olup leblebi kadar testislere kim sahip olmak isterki

fhballan11 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş