sirttaki çatlaklar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve amatorbodycii tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. amatorbodycii

amatorbodycii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Merhaba bugun sirtimdaki catlaklari farkettim daha önce yoktu 1 ay önce tekrardan başladım . Sizce neden oldu bu çatlaklar antrenmana bağlı olduğunu düşünüyorum.
    Deadlift adlı harekete bağlıyorum bu olayı ne kadar doğru düşünüyorum yoksa başka harekettenmi oluyor
    ve o hareketi yapmaya devam edeyimmi Lütfen yardımcı olun :(

2. Fatih YILMAZ

Fatih YILMAZ Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Trabzon
    benim sırtımda da var bu spora başlamadan önce snrm büyüme çağlarında olşmştu o çatlaklar daha farklı yerlerde de olabilyor dizde bile gördüm

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    zayiflama veya gelisme donemlerinde oluyor. cinko eksikligindede goruluyormus. yag surerek olusmasini engellemeye calisanlar var. ama uzgunumki olustuktan sonra kurtulus pek mumkun degil. hamilelerin kullandigi salyangoz kremleri var. deneyimi olan biri yazar umarim.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Güneş gören yerler kolay kolay çatlamaz, yazın bol bol güneşlenmek gerek. Çinko tespiti de doğru, bir de bu derinin esnekliği ile ilgili bir şey yağ olur krem olur ara da bir sürmek lazım, zamanla da zaten görünürlüğü azalıyor. Çatlakları olmayan bodyci de göremezsin hemen herkeste oluyor.

Sayfayı Paylaş