Simeon Panda

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve Stilgar tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    Ad : Simeon Panda
    Boy : 185 cm
    Kilo : 104 kg
    Doğum Tarihi : 1986
    Doğum Yeri : Londra/İngiltere

16 yaşındayken ağırlık kaldırmaya başladım. Okulda baya iri ve kaslı bir çocuk vardı. Ben çok zayıf bir gençtim ve ona benim de öyle olabilmem için ne yapmam gerekiyor diye sordum. O da bana evde ağırlık alıp çalışabileceğimi söyledi. Aynı gün ağırlıklar satın aldım ve antranman yapma olayına adeta aşık olmuştum. Okuldan heycanla çıkıp antrenmana gidiyordum.
    O günden bugüne hiçbir şey değişmedi ve hala antrenman yaparken ilk günkü kadar heycanlıyım.
    Neredeyse her gün çalışıyordum ve bir gün, oturma odasında çalışırken, kardeşimin beni daha önce görmemiş bir arkadaşı geldi ve beni görüp şok oldu. Gerçekten çok iri göründüğümü söylemişti. Bu beni motive etti ve daha çok çalışmaya itti. Daha yüksek ağırlıklar satın aldım ve yapabileceğimin en iyisini yapmaya başladım. Hangi kasın ne işe yaradığını, simetri başarısı için hangi kası daha çok çalıştırmam gerektiğini okudum ve anlamaya çalıştım.
    Benden ilham alan insanlardan çok fazla e-mail alıyorum, ve inanın dünyada beni bu maillerden daha fazla motive eden bir şey yok.Artık çalıştığım zamanlarda sadece kendim için değil aynı zamanda onlar için de bunu yaptığımı düşünüyorum. Onlara bu işe %110’unu doğru şekilde koyarak doğal yollardan vücut yapılabileceğini göstermek istiyorum.

Kaynak : http://www.simplyshredded.com/beast...meon-panda-talks-with-simplyshredded-com.html

Ekli Dosyalar:

neverbackdown. bunu beğendi.
  2. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu adamı nedense estetik bulmuyorum ben evet süper bi vucuda sahip ama ne bileyim göğüsünün şekli olsun trapezleri olsun pek beğenmiyorum tabi bu benim görüşüm fanları çıkıp taşlamasınlar beni şimdi :) , videolar güzel ama eline sağlık

freeagle bunu beğendi.
  3. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Cidden fiziği hiç estetik değilmiş acayip duruyor çizgi filmden fırlamış gibi

4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Zyzz den sonraki favorim.Çok iyi vücudu gerçekten o kollar nedir öyle hem uzun hemde o kadar dolu :D O kadar kütlesine rağmen beli 78 cm di sanırım.

5. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Göğüs anatomisi gerçekten kötü olan popüler bir model :)

6. baris34x

baris34x Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    50cm uzun bicepsiyle favorilerimden

7. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları: