!!sezon açıldı!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve muscled_girl tarafından 8 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beler ben boyle bır konu acmıstım sılmısler nedersınız bulusup hep beraber gıdelımmı body forum olarak afıs falan yaptıralım denızde foto falan cekerız guzel olmazmı

2. turev

turev Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    istanbulda denize girmeyin, girme hayali de kurmayın:)))) havuz deseniz hiç hijyenik değil. ben hiç sevmiyorum, koca bir kuvet. içine atılan dezanfektanlar benim içimi hiç rahatlatmıyor. havuza sadece ben ve güzel kızlar giriyor olsak sorun olmaz belki ama başka adamlarla aynı küvette olma fikri hiç sıcak gelmiyor. zaten iyi birşey de değilmiş. hele hafta sonları kalabalık olduğu zamanlar sarayburnundan denize atla daha güvenlidir. en azından boğaz akıntısı var, su devir daim oluyor.
    adaların temiz olduğu konusunda da şüphem var. temiz diyorlar ama malum caddebostan plajına da temiz diyorlar.
    hoş benim yelkenci arkadaşım var, çocukluğu izmit körfezinin sularına bata çıka geçti, pendik sahilinde lağımın hemen yanından denize girenler de gördüm, hiçbirine birşey olmuyor ama garip hırsızlığı çıksa ay ilk akşamdan doğarmış. bir dakkalığına kafayı sokmamak suretiyle gireyim derim kimseye birşey olmaz hastalık gelir beni bulur diye uzak duruyorum:))

istanbulda illa deniz istiyorsanız en iyisi karadenize uzanmak (marmaraya toptan güvenmiyorum, balıkesirin suyu da bulamaç gibiydi), denizin dalgasız olmasına dua etmek, dalgalıysa da kıyıdan girmek. sonuçta boğulmak çok da kolay değil, gemi değiliz ki dalgada alabora olalım:) açılıp akıntıya kapılanlar boğuluyorlardır diye düşünüyorum. ya da alkol kramp gibi çeşitli sebeplerden. ben esasında insanların niye boğulduklarını da anlayamıyorum. özellikle durgun suda. çoğu insanın suyun yüzeyinde kalması için sadece nefesini tutması yeterli. çok da atıp tutmayayım allah göstermesin birgün benim de başıma ters birşey gelebilir.
    şilede boğulanlar hakkında çok bir bilgim yok ama, tanıdıklardan boğulanların çoğu yanlış balıklama atlamaktan dolayı. ya dibe doğru çok kulaç atmışlar, birinin de bilmediği su, sudaki arkadaşlarına bakıp balıklama atlamış, atladığı yerde kaya varmış. bir kişi de tıkabasa (ama gerçekten tıkabasa) yemek yedikten sonra girmiş (çok yedim, hareket edeyim de eriteyim diye) üstüne üstlük, kıyıya paralel de değil diklemesine yüzmüş, çırpındığını görmüşler ama epey açıkta olduğu için yetişememişler.
    akıntıya kapılıp boğulan tanıdık hiç olmadı, plaj olan yerlerde dubalar akıntıya göre çekiliyor zaten, öyle olmasa bile en kötü ihtimalle ipe kadar süreklenirsiniz.
    bilmediğiniz sularda ve dubası olmayan bir yerden denize giriyorsanız, ya çok hızlı yüzebiliyor olucaksınız ya da çok iyi kondisyonunuz olucak ki açılmaya cesaret edebilesiniz, kaldiki dubaları yoksa plaj ıssız zaten demektir, açılıp ne yapacaksın ki:))

3. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    istanbulda yaşamıyorum ama geçen sene istanbulda burç beach e gitmiştim.deniz olayı falan kötü ama güvenlik açısından iyi.güvenlik görevlileri açılmanıza izin vermiyor ama orda zaten amaç denize falan girmek değil.amaç tamamen piyasa.aktivite olayı da başarılı.ama yiyecek içecek fiyatları biraz kasabilir.

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar siz deniz kum güneş ihtiyacınızı gidermek için 1.5 2 saatlik yol mu çekiyorsunuz? İzmir'de yaşamış bi insan olarak söyliyim, çeşme 45 dk, çeşmealtı 25 dk, kuşadası 1.5 saat, bodrum 2.5 saat (= yazık vallahi acıdım halinize..a32
    Hele benim şu anda oturduğum yerde bodrum 30 dk, güllük 15 dk :badgrin:
    Milas'ta oturuyorum ben bu arada..

5. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    heuhe acıma yaw bize niye acıyon istanbul bir numara .varsın denize girilmesin varsın sıcaktan pişelim varsın trafik ana baba günü olsun varsın 30 yumurta 4.50 ytl olsun varsın olsun istanbuluyuz işte istabullu da öleceğiz da işte. :badgrin:

Sayfayı Paylaş