!!sezon açıldı!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve muscled_girl tarafından 8 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bugün şans eseri yeşilköyde dolaşırken bi kumsal tarafına gidiyim dedim bir gittim ne göriim insanlar denize girmiş simsiyah olmuşta hala güneşlenior bile :eek: yazıklar olsun dedim bana kendi kendime :)

Sizce istanbulda deniz olarak nereye gidilebilir günübirlik olması açısından (okuldan firarla yani :badgrin: )

2. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38

istanbulda yüzmek himm en son adalara gittiğimde yüzemeden geri gelmiştim ki 4 tarafı denizle çewrili olduğu düşünüldüğünde yorumlayamıyorum.sarıyerde yol kenarından atlardık eskiden tarzan hesabı üşenmesem yine giderdim. :)

3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İşte sorunda o tarzan gibi atlamamak..Rahat rahat güneşlenip denize girilebilcek bi yer yok gibi istanbulda..Adalar fena seçenek deil ama uzak azcık sanki

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Şile güzeldir.

Sarıyerde polis okulunun aşağı taraflarınıda tavsiye edebilirim.Hem sahil kalabalık değil rahatca güneşlenebilirsin. Hemde denizi çok güzel.

5. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ew nerde sana yakın bır yer soylıyelım

6. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ew florya cennet hattında :)

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Evet bende veyron gibi şileyi öneririm yalnız denizine dikkat

8. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    heheheh sna guzel bır haberım var ozman ben orları hıc bılmıyorum:D ama sarıyer kılyos var bıldıgım sana yakınmı bılmem

9. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şimdi şileye,sarıyere buralardan nası gidebilirim desem cahil demezsiniz inş :)

10. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    valla sıle sana uzak onu soylım sımdıden sıleye gıtcene tekırdaga gıt :D dusun ben sana en az arabayla 2 saat uzaklıkltayım ve sıle banada 2 saat uzaklıkta toplam 3 saatlık falan bır yol sarıyer kılyos iett.gov.tr de nasıl gıderım dıye bır bolum var ordan nerde oldunu ve nereye gıdıcegını yazıyosun sana nasıl gıdıcegını solyuyo

11. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Eywah istanbul içinde olsun dedikte istanbulun mega kent(köy) herneyse olduunu unutmuşum pardon :)

Desenize pis mikroplu hawuzlara talim :cry:

12. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    hehe dedıgın gıbı zaten bızım burdakı denıze 100 kısı gırsın orası bataklıga donusuyo :D onun dısarı kacmak lazım bır arkadasım adalar demıs adalar hep kayalık maf edıyo ayakları kesmeden hıc gerı donemedık :lol: ınsallah yuzcek bır yer bulursun :p

13. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hepinize ilgilendiiniz için tek tek teşekkür ediorm..Şimdide güzel hawuz önerilerinizi bekliyim o zmn krosuzundan olsun :)

14. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Şile çok kötü burayı tavsiye etmem her gün üç beş kişi gidiyo kesin geçen yaz gözümün önünde bebek gibi manita boğuldu aynı gün bi tane adam boğuluyodu deniz her zaman ki gibi felaket dalgalı ve boğulma anını size nasıl anlatayım hani aslanlar bir mandayı yakaladığında mandayı öldürürken yüzlerce manda ölen mandayı izler ya uzaktan aynen o durum adam çırpınıyo git gide geriye doğru gidiyo sahilde binlerce kişi adamı izliyo hiçbir şey yapmıyorlar biz de dayanamadık bu duruma 4 arkadaş atladık gittik adamın yanına çok hızlı gittik çok yorulmuştuk adamın derisi masmavi olmuş köpük kusuyodu işi bitmişti açıkçası biz de çok yorulduk deniz felaket dalgalı kıyıya yüzemiyoruz yorulduk dalgalar habire bizi denizin ortasına çekiyo şükür ki az sonra tekne geldi yanımıza o da direk adamı alıp kıyıya gitti ambulansa yetiştireyim hesabı 10dk sonra tekrar geri döndü bizi aldı kıyıya vardığımızda kumsaldaki abimiz hepimizin boğulduğunu zannetmiş ama nasıl ağlıyo bir yandan bizi tokatlıyo KARADENİZ de yüzmeyin nerede yüzerseniz yüzün.

15. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Şileyi ve Kilyosu tehlike bakımından önermem.Yada gidicekseniz çok dikkatli olmalısınız.Yok eğer gaza gelip açılırsanız Allah Kerim.Ben ve arkadaşlarımın kaç kere boğulma tehlikesini bir biz birde Allah bilir.O yüzden dikkatli olunmalı.

Hem sakinlik hemde sana uygun olarak Silivri-Kumburgaz-Tekirdağ plajlarını öneririm.

16. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    şileye kadar uzanmak istemeyenler zekeriyaköyü geçince gümüşdere sahili var çok kalabalk olmaz koy özelliği olduğu için deniz azgında diil ama arada ailecek gelen varoşlar oluyo donla fln giriolar olsun onlarıda izlemek zevkli :p solar beach ve burch beach belkide Türkiye'nin en kaliteli mekanları ortam yapmak için gidilecek yerlerin başında ilk sıradalar ama yüzemiosnz deniz çok dalgalı ve cankurtaranlar nerdeyse küfür ediyolar brz açılınca o kdr temkinliler :D ve buralara ulaşım maslaktan taş çatlasın 1 saat 15 dakika sürüo

17. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Aman marthel naptın külotlu tipler falan..Aslında en iyisi bi tekne bulup açıkta rahat etmek.Ahh baba ahh sattı güzelim teknemizi kaldık ortadaban_

18. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    avrupa yakasındaysan bakırköy spor kulubünün havuzu var,
    ataköyde !
    geçen sene 25 ytl idi yanılmıorsam hafta sonu ,gelen tipler ataköyün yerlileri kro hiç yok!
    ama havuz ufak !
    zaten seninde olimpiyat rekorun yoktur herhalde yüzmede fiyat+nezihlik bakımından iyi.
    yoksa 5 yıldızlı otelleri sende biliosundur muscle!

19. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben orda 4 sene yüzme kursuna gittimde gerçekten güzel biyer..Tabi hiç bi havuz bi kumsalın yerine tutamaz bence..Ama önerin güzel çok saol

20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Dikkatli olmassan bir kova suda boğulursun

Evt bende şilede çok kişinin boğulduğuna şahit oldum ve hastaneden dostum boğulanların %70 kanında alkol var dedi

Bira içipte denize giren gençlere çok kızıyorum hareket kabiliyeti sıfıra indiği gibi oksijen alımı ve diafram haznesi düşerek küçük bir dalgada bile boğulabiliyorlar içkili adam ayakta zor dururken denizde nasıl durur ?

Sayfayı Paylaş