Sexi Erkek Nasıl Olunur?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve salvadore_xp tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dediklerin maalesef %100 doğru zaten bunlar olunca direk karizmatik bir adam diyorlar aslında sadece lise yıllarında parasız kız arkadaş bulunabilir okul hayatı bitince iş paraya bakıyor

Predatel ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    liselerde bile başlamış artık o durum yok şu marka giydim yok şurda takıldım vs vs...

Predatel, Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet aynen ole ben cogu gece en ıyı yerlerde clublarda lıse talebesı genc kızları goruyorum

sonucta bu kızlar 16-17 yasında ve orda bır suru av peısnd eolan erkegın ıcınde duyorlar

ben sole solım kac kez o sekılde sarhos olup da benımle sohpette sonra evıme gelmek ısteyen kızlar gordum hepte evlerıne braktım dokunmadım evet benımd eyasım onlara yakın ama ben 16 yasında bır genc kızın o saatte benım gıbı bırıyle olmasını dogru bulmuyorum en azından kendı vıcdanım rahat

kı kac kezde evımde uyudu cok kız ve yıne bırsey olmadı

--------------------

aslında gunumuzda sexı erkek kavramı degısmedı ala ıyı vucutlu kaslı erkeler sexıdır yada sert yuzlu erkeler erkeksı yuzlulerde sexıdır ama su var tum kızlar hmmmm ne kadarda sexı der gecer

ama cok parası olan maddı sıkıntısı olmayanlar ıcın genelde hmmm sexı ya bırazda karızmatık denır ve onunla bırlıkte olunur cunku o parasal olark dah ıyıdır

Predatel, wallcroft9'69, Berkthagar ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Danny illede para diyon yani , o zaman bu şarkı biz garibanlara gelsin :)

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=HOSEmuDyN94&feature=related[/YOUTUBE]

Predatel, rockybalboa7 ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    lise yıllarında kız arkadaş bulmak kolaydır dememin sebebi örneğin lisedeyken güzel sevimli 15-16 yaşındaki kızlar genelde okulda cebinde beş lirası olmayan ama yakışıklı erkeklerle takılırlardı tabi bu yakışıklıların tüm havası lise bitince söndü orası ayrı ancak tabiki kızın babası zengindir elbette parası olmayan liseli bir erkekle çıkmaz yakışıklılık kaslı bir vücut bir yere kadar sonunda ucu paraya dokunur herşeyi paraya bağlıyorum ama gerçek bunlar

Danny Boy bunu beğendi.
  6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    cüzdanının kalınlığı kadar seksidir erkek :D para varsa iyi giyinir iyi mekanda takılır iyi arabalarla takılırsın. çok abartılı derecede kötü vücudun ve tipin yoksa gayet seksisindir.

Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    seksi erkek nasıl olunur?
    seksi deyince önce fizik, sonra tavırlar geliyor.
    ama fizik olmadı mı seksi olunmaz. (ama iki kas yaptım diye güzel fizikli de hiç olunmaz:D)
    anca karizmatik olunur.

zor yani ya:D

wallcroft9'69 ve Danny Boy bunu beğendi.
  8. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

sen normal olanı yapmışsın. zaten normal bir erkek bunu yapmalı.
    16-17 yaşında bir kızla birlikte olmak suç zaten. birlikte olan erkek de.......... vs. vs.
    sübyancı denilebilir onlara.

Danny Boy bunu beğendi.
  9. dare

dare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki arkadaşlar konuyu okudum yeterince bi soru takıldı aklıma ben engelli biriyim peki ben bir kızı etkilemek için ne yapabilirim yeterli bir fiziğim yok diğerleri orta derecede var ama etkilemek konusunda başarılı değilim

10. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    seksi olmanın %30 u tip (vücut surat konuşma) %70 i kalın bir cüzdandır.

11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    valla sole solım sosyal olarak olabılır naısl dıceksın mesela hanı tabı bak sakın yanlıs anlama benı bır cok engellı ıcın guzle face grupları var ordan bulusma ayarlıyabılırısn 3-4 kısı ıle ve bu sekılde sosyallesebılırsın :)

yada mesela bır hobı edın ornegın atıyorum ebru sanatı gıt kursuna kurstan bır cok kızla tanısabılırısn yada bır muzık aletıne merak sal :)

ve etkılemek ıcın sen etkıleyemessın bırını o sendne etkılenır :) bende etkılıyemem onlar benden etkılenır yanı bunun ıcın bır cabaya gerke yok :)

bak sana ben bugun ku olan bulusmamı anlatım daha ıyı anlarsın :)

salı gunu taksımden otobuse bındım evıme gıdıyorum . 3 sarhos kız bındı otobus ebırı yanıma oturdu konsumadım sadece kızlara kıbar davrandım ve sacma harketelrıne rahmen kıbarlık gosterdım . kızın bırı yanı yanımda oturan o kadar sarhostu kı benı opmeye kalktı kı ttanımıorum asla kızları . optude zaten ama karsılık vermedım ve hanımefendı sarhossunuz bence gıdıcegınız yere kadar daha sakın olun dıye uyardım . kız bana hangı unıvdesın dedı bende soledım o aksam benı bulup ekledı bugunde kendı ıstegıyle bulsutuk yanı persembe aksamı :)

demek ıstedgım sen bır sey yapmazssın etkılenırler ancak senden :) sen sosyal ol yeter :)

Sayfayı Paylaş