Sevdiğim kızla aramızdaki olan şeyler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Code tarafından 9 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Code

Code Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    • Merhabalar öncelikle söylemeliyimki telefondan yaziyorum yazim hatalari olabilir kusura bakmayin
    Basliktan anlayabileceğiniz üzere bir kiz sevdim bizim bolumde bizim sinifta kizla dogru durust hic muhabbetim yoktu.ben surekli sinifta onunla konusmaya calisiyordum ama o ilgi gostermiyordu surekli baskalari dahil oluyordu konusmalara.daha sonra ben buna ilgimi gitgide arttirdim ama bir turlu sohbet edemedim sonra bigun bizim siniftakiler toplanip aksam bir kafeye gittiler bende o aksam biraz gec kaldim şansa bakin ki sevdiğim kizin yani bos hemen oturdum(aslinda orada baska birisi oturuyormus tuvalete gittigi sirada ben gelip oturmusum).kendime dedim ki firsat bu firsat bu aksam muhabbet edeyim samimiyetimiz artsin dedim o aksam oldukcada guzel konustuk ben niyetimi oldukca belli ettim surekli onunla konusmaya calistim.o aksam oldukca iyiydi hatta daha sonra kizi face ve instagramdan ekleyip takip ettim oda takip etti.ben ilerleyen zamanlarda yavas yavas resimlerini begendim.neyse zaman boyle ilerledi ama sinifta veya disarida hic konusamadik gerek onun soguk davranislari gerek benim biraz cekingenligimden bir gun bir delilik yapip bir sporcuya yakismayacak sekilde arkadasin doğum gununde delice alkol aldik sozde 100luk votkayi 4 kisi icicektik 2 kisi ictik ustunede 2 bira ohh kafalar duman oldu bende o aksam arkadaslarin gazina gelip kizin numarasini buldum kiza yazdi bizim arkadas ben senden cok hoslaniyorum diye ben farkindayim ama engel olamiyorum cunku kendimde degilim.o aksam kiz bir sure cevap vermedi sonra şok oldum dedi hic beklemiyordum dedi baya bi sasirdi emin degilim faln dedi bilmiyorum dedi o tur seyler dedi seni tam tanimiyorum kararsizim dedi sonra ertesi gun yazdiklarimizi okuyunca utandim kiza biraz ozur manasinda kusura bakma gibi seyler yazdi oda olumlu cevap verdi zamanla msjlasarak samimiyetimiz artti ben ona yazdiklarim konusunda ne dusunuyorsun dedim senden hoslanmam konusunda dedim emin degilim dedi seni tam tanimiyorum dedi bana zaman ver dedi bende limitsiz zaman verdim o zaman icerisinde msjlastik falan birgun disari cagirdim gelmedi neyse dedim belki biraz erken dedim daha sonra surekli msjlastik ama disarida hic konusamadik aradan gecen zamanda surekli msjlastik bir gun dedi ben bir sure kimseye baglanmayi dusunmuyorum ama eminde degilim zamana ihtiyacim var dedi ama umut vermek gibide olmasin dedi bende sasirdim bu ne dedim daha sonra moralim falan bozuldu bir sure sonra yeniden msj attim en son dedim ki benimle bu hafta herhangi bkr gun disari cikarmisin dedim yok pek dusunmuyorum yazdi.bende sen bilirsin yazdim o gun bu gundur msj atmiyorum.birde eklemeyi unuttum beni sinirlendiren sey sinifta kayserili bir cocuk var ali diye bir aksam kizdan msj geldi dedi biz disari cikiyoruz sizde gelirmisiniz dedi bizim arkadaslarinda misafirleri vardi gelmediler dedim onlarin misafirleri var istersen ben tek gelirim dedim olur dedi gittik bi baktim o sevmedigim cocuk orda bende sasirsim bu kizlar disari cikarda niye bunu cagirirlar sonradan anladim aslinda bu ali denen cocuk cagirmis bunlari ona sinir oldum cunku ben cagirinca gelmiyor ama o kayserili cagirinca gidiyorlar ki kiz benim ona karsi olan duygularimi bildigi halde ve beni tanimak istemesine ragmen benimle disari gelmiyor ama o cocukla disari cikiyorlar bunun yaptigi nedir soylermisiniz anlam veremiyorum bana zaman ver dedi seni tanimam icin dedi verdigim o zamanda ben haric herkesi tanidi.benin asil takildigim konu bunu en az 2 3 kere disari cagirdim gelmedi en sonuncuda dedim ki bu kiz beni gercekten istemiyor yada vizeler yaklasmisti ondan mi dedim ama oda bahane kendimi avutuyorum.kiz gelmek istemedi oldukca moralim bozuldu size soruyorum bu kizin yaptigi nedir ben ne yapmaliyim aramizdaki bu sacma iliskiye bir yorum yapin birde bana bir guzellik yapip tavsiyeler verirseniz cok memnun olurum.bundan sonra ne yapmaliyim....
    Biliyorum uzun oldu ayrica hatali ama kusura bakmayin telefondan yazdigim icin oldu cevaplarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Kıza suç atma Code ümit vermemiş sana senden hoslanmamis olabilir bu cok normal buda bir tercih demekki beklentileri farklı neden bu kadar takıntı oldu sende elinden geleni yapmissin sevdiginide soylemissin ee artik istemediyse sende kendi yoluna bak bence takılma çok derim sonuçta tek kız o değil dünyadaki tek erkekte sen değilsin Hangi okuldasin bu arada ?

mericboss99 bunu beğendi.
  3. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bunu yuzune soylemelisin.ben cagirinca neden gelmeyip baskariyla disari cikiyorsun diye.vize yaklasiyor vs bunlari birak,kendinde inanmiyorsun zaten bu bahanelere.

Son kez konus,istemiyorsa istemiyorum desin,bi kosede dursun canim sikıldıkca mesjlasrm muamelesi yapmis resmen.
    Net bi cevap al,zamanla olacak is degil bu artik,vermissin gerekli zamani emin ol

4. timokanil

timokanil Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    o sallamazsa sende sallama, üzülmene değmez aynı şeyleri yaşayan biri olarak söyleyeyim sana ;)

5. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    hemen hemen aynı şeyi ben de yaşadım. kızı dışarü davet ettim kabul etmedi sınavım var ona odaklanıyorum falan dedi. bir süre mesaj atmadım. daha sonra dayanamayıp bir daha mesaj attım. cevap vermedi. ondan sonra numarasını sildim, hattımı kırdım yenisini aldım. okulda bir kez olsun yüzüne bakmadım fakat o çok kez bana baktı. hem ben farkındaydım hem arkadaşlarım söylüyordu. sana gelecek olursa bence benim gibi yap. ne kadar bağlantın varsa kopar, umursama. kız istemiyorsa zorlamanın bir anlamı yok. ilerde belki o sana yakınlaşmaya çalışır bu sefer sen ona yüz vermezsin ve senin neler hissettiklerini onun anlamasına imkan vermiş olursun

BodyCo bunu beğendi.
  6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Bu islerde ya siyah vardir ya beyaz,gri olmaz beyler...isteyen daglari deler istemeyen kilini kipirdartmaz baskasi icin.o yuzden hic acaba niye boyle dedi acaba niye boyle yaptilarla uzmeyin kendinizi,dikkatli bakinca hersey o kadar basit ki,anlamamaya calismak kendini kandirmaktir..yapmayin bunu

zeo64, AnTiCoRe, QushcuTr ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    siz gençler çok şanssızsınız yaw. kızların nazları kaprisleri tripleri vs... insanın ömrünü bitirir. olgun hanımlara bayılıyorum valla. şimdi diyelim ki ben 30una yaklaşmış bir bayandan mı hoşlanıyorum, sağa sola kıvırmadan konuşuyorum, açılıyorum, zaten gelecek cevap iki tanedir.
    1- sizin gibi bir beyfendinin bana ilgi duyması, benimle alakadar olması gururumu okşadı, çok teşekkür ederim, çok naziksiniz, ama ben şu anda böyle bişey düşünmüyorum.
    2-teklifinize gerçekten çok şaşırdım, tanıdığım kadarıyla siz çok iyi birisiniz. peki buluşma teklifinizi kabul ediyorum.
    bu kadar. 2 dakka . benim de, karşımdaki kızın da yapacağı başka bişey yok.
    ne reddetmesi "naz" anlamına gelir, ne de hemen kabul etmesi "onun yollu olduğu" anlamına gelir.. ama genç kızlarda durum farklı. reddetse, "naz ediyo, seviyo aslında" diyeceğiz, kabul etse "lan hemen de kabul etti, kesin yollu" diyeceğiz.
    Allah yardımcınız olsun gençler.

8. Code

Code Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bende su anda iletisimimi tamamen koparmis durumdayim suan sinifta bakiyor hemde hic olmadigi kadar bende suan yuz vermiyorum dediklerinize biraz uyup yuz vermiyorum ileride ne olur bilmem ama bundan sonra sizin tavsiyelerinize gore yuz vermemem peki baska tavsiyesi olan var mı? msj falan atayim mı bana kesin cevap ver diye
    Bu arada ilk msjda hangi okulda oldugumu sormus bir arkadas Ataturk unideyim
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Kasım 2014 ---
    Benin aslinda sinirimi bozan bana net cevap vermeyip suan ki gibi boslukta olmamiz ne olacagi belli olmayan bir durum eminim yasayananiniz vardir bu durumda ne yapacagim bilemedim.ama gidipte baska kizlara sarkmiyorum suan abaza durumuna dusmemek icin zaten bu secmemin sebebi bu zaten kendimevyakin ve uygun gordugum icin.bu arada kizda beni gitgide sasirtiyor instagramda aktif siniftaki diger erkeklerle fln msjlasiyor yorum falan atiyorlar buda insanin sinirini iater istemez bozuyor ama kiz sanki birazda herkesle arkadas olmaya calisiyormus havasi var cunku hatirlarsaniz beni disari cagirdigi aksam o kayserili cocukda vardi o aksam msj attim buna dedim o cocugun sana olan tavirlari hosuma gitmiyor dedim oda ben ona kardesim gozuyle bakiyorum dedi zaten onada kardesim diyorum dedi ama bende dedim bu sana kardesim ayagina afedersin yavsiyo dedim bu devirde kardeslige inanma dedim. Buna anlam veremiyorum siz ne dersiniz

Son düzenleme: 9 Kasım 2014
  9. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeşim böyle kızları bilirim yedekte topçu tutup rotasyon yapmayı çok sever birde ilgini çekmek için sana bir adım atar sonra geri çekilir sende umutlanırsın . Sen sen ol sakın umutlanma bunu bir kardeş tavsiyesi olarak bil istediği kadar baksın sen işine bak eğer umutlanırsan seni oyuncağı haline çevirir niyeti olan dürüst kız zaten baştan niyetini koyar ortaya veya düşünmem lazım daha yakından tanımak istiyorum vs. der .
    Böyle diğer erkekle çıkıp diğerine bakmak yakışmaz belki şimdi içini acıtır ama gururunu beş paralık etmesinden iyidir kardeşim sen sen ol böylelerinden uzak dur he kesin bir adımmı attı sana düşün ama böyle bakmasından vs umutlanma sen işine bak

neverbackdown. ve Mustimusti bunu beğendi.
  10. Code

Code Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tavsiyeleriniz icin saolun isin ozu bu kiza yuz verme o verse dahi cevaplar icin saolun.zaten ben son bir haftadir barlardayim tanimadigim kiz kalmadi acikcasi sonradan anladim bir kiza bagli kalmak hic iyi bir sey degilmis...

Kalin saglicakla

11. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    yaşın anladığım kadarıyla genç. bir kadın olarak sana tavsiyem bırak kimsenin peşinden koşma ilgilenme mesaj attın cevap vermedi mi? seni istemedi mi? kıskandır başka kız arkadaşlarınla. ilk adımı emin olduktan sonra sen at ve çekil adım ad ve çekil taktıik çok basit.topu at aklını çel gerisini o düşünsün. bir kıza bağlı kalmak aslında güzeldir eğer kız gerçekten seni mutlu edecek masum bir kızsa.uzun ilişki güzeldir doğru insanla yaşanırsa ama yaşın genç çok kafa yorma elbet bir gün feci şekilde bağlanacağın doğru kız çıkacaktır karşına.

12. Code

Code Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bir bayandan tavsiye almak oldukca guzel cevap icin tesekkur ederim;)

Sayfayı Paylaş