Sevdiğim kıza açılmalımıyım ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 14 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Biraz bekleyelim neler oluyor zaten çok bekledik biraz daha bekleriz galiba :) Zaten başka yol da görünmüyor

VelodyBuilder bunu beğendi.
  2. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Arkadaşlar kıza yazmıyorum 4 gündür yazmamak en iyisi galiba ?

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    hep fikirleriniz bana iyi geldi.
    Kıza ciddi birşekilde telefondanda yüzyüzede içimi döktüm çok özele giremem ama kız çok iyi birisi ben ne dediysem aynı tepkiyi verdi oda bana karşı boş değildi başlarda ama 1 haftadır başkasıyla konuşuyor ve şuanda mutluyum diyor bende sordum beni hayatında istiyormusun istiyorsan gelecğini bileyim bir ömür beklerim dedim yoksa 2 yıldır bu kalp yoruldu dedim ve cevabı ben git diyemem kal dedi ama şuanda ilişkim var ve mutluyum dedi o kişi olmasa bana bir şans verecekmiş bunu söyledi. Ben şimdi dedim seni unutmak istiyorum arkadaş kalmayalım dedim ama kız arkadaş kalalım dedi bir derdin olunca gel dedi bende aynısını dedim normal bir arkadaş durumundayız ben seni unutucam dedim ama bir yandanda içimden diyorum ki belki ilerde oluruz....
    Ben içimi zerresine kadar döktüm karşılığını fazlasıyla verdi bir kere kötü konuşmadı allah razı olsun ondan İnşallah ilerde bir gün beraber olabiliriz. Her ne kadar buna değmesede.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mayıs 2018 ---
    Ve siz hep seni yedekte tutuyor felan dediniz bunu nasıl yediriyorsun dediniz ama durum cidden öyle değilmiş ben öyle inandım çünkü ve öyleymiş bunu anladım ve şuanda hiç pişman değilim ve mutluyum başka kızlarıda seviceksin dedi ben üzülüyorum durumuna dedi bende üzülme dedim ben gitmiyorum burdayım dedim ve şuandada konuşuyoruz sadece sevgili olacağım gözüyle değilde kabullenerek arkadaş gözüyle bakıyorum ve sevgilisi var BELKİ İLERDE BERABER OLURUZ SİZCE ?
    Şuanda bunu yapıyorum işte hocam.
    Dostum dediğin gibi şartlandırmadım zaten yedekte tutma gibi bir mevzuda yok ben dün dedim hayatında istiyorsan geleceğini bileyim yoksa ben gidiyorum dedim ve gittim yani bu kadar bu saatten sonra elimden bişey gelmez o düşünsün dediğin gibi benim vicdanım rahat bazı şeyleri saçmalamış olabilsemde hepsi vicdanımın rahat olması için

Son düzenleme: 12 Mayıs 2018
  4. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Darksafir2, sen ne kadar iyi niyetli ve saf bir kardeşimizsin:)
    O kız sana bir ay bekle dediğinde, sana sakın bekleme dedik ama değil mi?
    Eğer işler kötüye gitseydi, kız sana dönüp zor günleri seninle atlatmak isteyebilirdi ama işler iyi gidince sana yol vermiş. İşte yedekte tutmak budur zaten.

Biz bu yaşadıklarını çok yaşadık, çok da yaşayan gördük. Artık insanların nefes alışverişleriden bile niyetini anlar hale geldik. Bundan sonra hiçbir iişkinde kendini küçültme artık.

Şunu anlamalısın. Kadın erkek ilişkileri türk filmlerindeki gibi değil.
    Sen ne kadar dik durursan, insanlarda sana o kadar saygı gösterir. Eğer bir kıza senin için ölürüm biterim, seni bir ömür beklerim, sana tapıyorum gibi sözler söylersen karşı cinsin gözünde sadece küçülürsün.

Bunları aş kardeşim. Sana bir abi tavsiyesi.

zeo64, omar115 ve Darksafir2 bunu beğendi.
  5. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Abi ölüyorum bitiyorum demedim ki o ilk konusurken duygumu döktüm de dediklerinizin farkındayım onu yapıyorum zaten kızla konustugum felan yok unuttum sporuma ve derslerime yoğunlaştım sadece sizler durumu biliyorsunuz bu yaşananlarıda bilin istedim :) Bu arada kız 1 ay bekle demedi abi yanlış anladın orayı neyse bunlar önemli değil ben noktayı koydum kendisine arkadaş olamayız dedim o gözle bakamam dedim ve unuttum.

6. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Hayırlısı olsun kardeşim hakkında.
    Yolun hep açık olsun...

zeo64, omar115 ve Darksafir2 bunu beğendi.
  7. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Allah razı olsun her ne olursa olsun sadece çok sevmiştim nasıl biri olursa olsun beraber olurdum ama olmadı diyede üzülmüyorum çünkü onu silmedim arkadaşız sadece farklı gözle bakıyorum. Silmek en dogrusu ama silinmeyi haketmiyor iyi hatırlanmak isterim demişti kalbi çok temiz oda çok saf abi çok erkekler oynadı onunla bende silmeyi haketmediğini düşünüyorum..

8. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    O yaşlarda benim de saçma sapan bir ilişkim vardı :) Hatunlar yedek tutmayı sever, friendzone'a düş yedeğe düşme. Karşı cinsin kalbini kazanmadan önce saygısını kazanmak gerekir diye düşünüyorum.

Darksafir2 bunu beğendi.
  9. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Saygısını kazandım ve sen benden iyilerine layıksın dedi birde ilk yüzyüze konuşurken beni sevdiğini gözünde gördüm dedi ama sonradan kararımdan döndüm dedi ne anlama geliyor bu

10. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Kardeşim "benden daha iyisine layıksın" cümlesini çok ciddiye alma, ilişkiyi bitiren yada reddeden herkes bunu ezbere söylüyor. Bahsettiğim saygı çok daha farklı, anlamak için belki tecrübe gerekir biraz daha. Benden sana bi abi tavsiyesi ister ciddiye al ister alma, tamamen yapman gerekenlere odaklan. Kız arkadaş, sevgili seçerken de seni seçen birini seç. Baştan seni seçmemiş birinin seni sonradan samimiyetle kabul etmesi çok zor.

Darksafir2 bunu beğendi.
  11. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Doğru söylüyorsun abi bişey demiyorum diyemem zaten sonuçta benimde bir hayatım var onlara yöneldim ders spor vs. Ben zaten bunları yaptıkça illaki biriyle karşılaşırım onuda severim oda sever diye düşünüyorum. Peki sence bu kızı silmelimiyim yoksa normal arkadaş gibi devam mı etmeliyim ? arkadaş kalın diyolar çünkü oda sana kötü davranmadı bunu haketmedi diyorlar bu konuda kafam karışık ne düşünüyorsun ?

12. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Canın nasıl istiyorsa öyle yap, ister sil ister devam et arkadaşlığına, ben olsam açıkça silmez ama muhabbetimi de ciddi oranda keserdim. Elbet karşına biri çıkar, hayat bu ne getireceği belli olmaz.
    Söylediklerim yanlış anlaşılmasın diye düzeltmem gerekiyor; Yapman gerekenlere odaklan derken, kendini dersler ve spora ver sosyal hayatı tamamen bitir demedim. İnsan olarak sosyalleşmek zorundayız, aksi halde bazı sorunlar yaşarız. Benim demek istediğim; Bu dönemler de kız arkadaş listesini uzatmaya çalışmak yerine zamanını kişisel gelişiminle değerlendirirsen uzun vade de getirisi çok daha fazla olur. Hem böyle yaparsan, çevrende ki insanlar da kendiliğinden değişir, arkadaş olmaktan mutlu olmadığın kişilerden de (varsa) kurtulmuş olursun.

Darksafir2 bunu beğendi.
  13. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Bende zaten sosyal hayatı bitircem demedim sosyal hayat hep olacak sadece sporun zamanı gelince spor dersin zamanı gelince ders onu kastettim.
    Canım diyoki :D Yeni buldun silmene gerek yok en azından arkadaş ol ama konuşma zaten okuldada göremiyorum o sınıftan çıkmıyor koridorun diğer ucunda ben zaten sınıflarınada gitmiyorum her ne kadar 3 te 2 sini tanısamda karşılaşınca merhaba bu kadar sosyal medyadanda bişey demem kendisine normal arkadaş olalım yeter.
    Bu arada bu çocuktan ayrılınca ne yapıcaz :D

14. omar115

omar115 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Zamanında ben de yedeğe düşmüştüm ama farkında değildim. Arkadaş doğru söylüyor. Yüzünüze güldüğüne inanmayın, tabiri caizse bir yerlerini yükseltmeyin. Dik durun. Her yiğit sevebilir, sevdiğinde söylemelidir. Olmazsa yapacak bir şey yok o gün unut gitsin. Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir, ben onu değil o beni kaybetmiştir. <- Hayat felsefemdir ;)

Darksafir2 bunu beğendi.
  15. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Kardeşim geçmişte 5 sevgilisi olmuştur kızın. Neden mutlu olamıyor biliyor musun ? Hiç seveni seçmiyor hep diyorki çok erkekle tanıştım duygularımla oynayan bana güvenmedi başta ama sonradan anladı ama beni seçmedi veya şuanda o erkek var diye seçemiyor çünkü kızla 2 hafta önce konuştum zaten o sıra erkekle konuşuyormuş ama o kaybetti ben kazandım herşeyi gözden geçirince ben kazandığımı anladım.
    Ayrıca sevgili olma amacım yoksa konuştuktan sonra belki olabilir dedim yani öyle bi amacımda yoktu ben kazandım yani.

omar115 bunu beğendi.
  16. omar115

omar115 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Nasıl haketmez? İnan bana onunla konuştuğun sürece eski günler gelir aklına. Ve uzaklaşmaya çalış, eğer onun yanında birini görürsen kötü olursun. Benim ondan ne farkım var diye düşünürsün. Sana tavsiyem, siz ikiniz beraber olamayacağınıza göre konuşmanı kesmeniz. Eğer ki bir gün ayağına gelirse, bence kabul etme. Senin gururunla oynadı sonuçta.

Darksafir2 bunu beğendi.
  17. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Ben uzağım zaten instagramdan bildirimleri sessize aldım bişeyini görmüyorum okulda zaten koridorun sonuna bizde diğer sonundayız kız sınıftan çıkmıyor arada bi karşılaşıyoruz o kadar bide yanında birini görünce kötü olmuyorum böyle birşey var bunu çözemedim :) yani arkadaş olmamız sıkıntı yaratmıyor.

18. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    KIZ AYRILDI TAM 1 AY DEDİM SİZE ŞİMDİ AYRILMIŞ KENDİ DEDİ HATTA

Sayfayı Paylaş