Sevdiğim kıza açılmalımıyım ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 14 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Net olduğumu öğrendi eminim. Benide tanıyor ve zamana bıraktım zaten 4 gündür sıkmıyorum nasılsın felan ora nere felan 1 hafta sonra sorucam birini seviyomusun diye bi arkadaşım biriyle konustugunu söyledi ne kadar doğru bilemiyorum.

2. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam son noktayı koymuş bu konuda, ayarı tutturamadığın zaman kızın ikinci planına düşüyorsun. Sen kızın karakterinin cesaretli olmadığından emin olursan yavaştan geri çekil ama ufakta olsa kırılabilir bir korkuysa bastır gitsin dostum.

Darksafir2 bunu beğendi.
  3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Biriyle konustugunda dair duyum aldım başta sevgili olma niyetim yoktu azıcık var şuan kafam karışık pazartesi kıza sorucam sevdiğin varmı diye varsa elveda dicem galiba bilmiyorum ?
    Tam friend zone ye girdik artık kız zaten yazmıyor ben cesaretliyim senin için herşeyi bile yaparım belki saçma dedim bazı şeylerin farkında ama kafam bu aralar karışık.

4. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Senin adına sevindim ama o 2 yıl boyunca kendini harap etmemissindir umarım çünkü değmezdi

Darksafir2 bunu beğendi.
  5. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Darksafir2, belki bu söylediğimi şimdi anlamayacaksın belki ileride anlayacaksın ama ben yine de diyeyim:
    Her zaman arayan değil, aranan adam olmaya çalış.

6. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    1 kere içten ağladım o kadar başka bişey yok sadece trip malmal şeyler.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Nisan 2018 ---
    Biraz açarmısın veya özelden yazarmısın

7. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Sanırım hocam, ''Yaptığın hareketler sadece kızları değil tüm insanları sana hayran bıraksın'' diyor, kıza son kez ne istediğini sorduktan sonra eğer birisi varsa çekil dostum ve daha fazla onun için kendini öne atacağını dile getirme.

Darksafir2 bunu beğendi.
  8. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Pazartesi zaten herşeyi konusucam ne istiyorsun eğer birisi varsa çekileyim diyeyim artık ben kendimi ön plana atmaktan bıktım diyeyim her gün günaydın iy igeceler diyorum senin için ölürdüm diyorum bunları konusucam pazar ı bekliyorum

9. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum sen sen ol biraz da olsa frene bas tabiki de konuş kızla ama vazgeçilmez havası verme bence, insanlara belli olmuyor kötü yönde kullanabilir bunu.

10. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Arkadaşlar sordum ve cevap şu zaten sormama gerek bile yoktu 4 story ve kalp 3 günlük 20 yaşında bir adam diyeyim artık sordum hani uzun süre düşünmüyordun dedi bundan sonra ne yapmalıyım herkes konusma suclu taraf olursun diyor ama konusmak istiyorum bilemiyorum ? Allahtan sevgili olma amacım yoktu ama yavaştan düşünüyordum

11. lonelywolf

lonelywolf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    dostum herşey bi yana önemli olan birbirine karsı ne hissettiginiz belli bi zamandan beri tanısmıslıgınız var sen onu tanıyorsun o seni tanıyor burdan göründügü kadarıyla senin ona karşı hissettigini o sende hissetmemis ve baska insanlarla birlikteligini sürdürmüş demek istedigimi yanlış anlama cıktıgı cocuk iyi yada sen cıktıgı cocuktan iyisin gibi gibi şeyler olabilir ama buradan görünen 2 sene olmuş bu süre zarfında sana bi yesil ısık yaktıracak bi yakın hissettme hissi verirdi bu zaman zarfında birşeyler olabilirdi ama olmamıs onun icin zorlamana gerek yok ama kaybetcek birşeyim yok şansımı deneyip ya herro ya merro dersen ki bu acılmayı yapıcaksan bazı riskleride göz önüne almalısın acılmadan önce kızı zaten biliyorsun nasıl tepki verebilceginide az cok bilirsin ona göre bi yol izle bide bu yolu izlemeden önce sevgilisi ile yeni ayrılmış biraz daha bekle

Darksafir2 bunu beğendi.
  12. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Dün gece 4e kadar konustuk ve bana seni seviyorum dedi başkalarına kanıyorum çok safım affet dedi baya güzel konustumya sana değer veriyorum bende sana veriyorum dedi hisler karşılıksız değil ama işte çocuğa kanmış sonucunu bile bile kanıyorum çok safım dedi ne yapıcamı şaşırdım başta sevgili olma amacım yoktu ama hafiften düşünüyordum. Bu saatten sonra beklicem zaten 1 aya o cocukla ayrılcak cocuk dediğimde 19 20 yaşında 3 günlük zübbe kendisinede dedim bunu 1 ay beklicem 1 ay sonra o dönecek.

13. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Ne ayrılması, ne 1 ayı kardeşim:)
    Ayrılsa ne olur bu saatten sonra.
    Seni yedekte tutuyor, anlamadın mı?

Kendine layık görüyor musun bunu, kendine yakıştırıyor musun?

lonelywolf, Darksafir2 ve Rambo206 bunu beğendi.
  14. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Çocuğun yaşı daha genç ilerde keşke falan dememek için sonuna kadar git bence. Yaş 17 veya 18 di değil mi ?

Yedekte tutuyor da olabilir tutmuyor da olabilir. Kız kötü niyetli ise hayat dersi olur ama keşke de demezsin. Iyi niyetliyse güzel zaten

Darksafir2 bunu beğendi.
  15. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum dalga mı geçiyorsun ? 1 ay bekleyeceğim bir ay sonra dönecekmiş de ne demek ??? sanki arkadaşına arabanı ödünç vermişsin gibi, yedekte tutuluyorsun resmen her ne olursa olsun bırak kendi yoluna bak.

Darksafir2 bunu beğendi.
  16. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Her gün ölmektense bir gün ölmek daha iyidir.o yüzden git açıl.en azından denemedim demezsin.

17. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Haklısın kardeşim
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Nisan 2018 ---
    Dostum konuyu okumadın galiba kızla konustum neler neler oldu :D
    Ya kardeş şimdi yaşım 17 öncelikle 17,5 diyelim ben şimdi bu kıza çko değer veriyorum kendide biliyor çünkü herşeyi dün gece 12 den 4 e kadar konustum beni kırmadı oda konustu dediki insanlara kanıyorum safım bunu diyince kızgınlıgım gibi ama sonradan farkettim ki hep mi kanar bi insan ? dedi böyle konusuyorum özür dilerim dedi bende seni seviyorum sana cok değer veriyorum dedi ama ben bu kıza karşı herşeyimi verdim yaptım ettim bunun farkında adım kadar eminim ki herşeyin farkında ben şimdi ileriye dönük bekleyimmi yoksa şimdi siktiri çekeyimmi bilemedim bilemiyorum hani diyorum ya belki olur oda beni seviyor hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum dedim gece 3 te o daha 3 günlük inanma dedim mutlu olamazsın çocuk 19 20 yaşında felan belli bununla yapamazsın olmaz dedim sana değer veren birini tercih et veya bir şans ver ki hayatı boyunca kurtulsun kafam karısık dedi
    Dostum ayırca kızda çok iyi niyetli bundanda çok eminim hiç bişeyden bu kadar emin olmadım hatta. Şimdi soruyorum sizlere Bu kıza ne yazayım şimdi yedek mi tutuyosun diyeyimmi kız açık sözlü oldugumu biliyor hemde çok

Son düzenleme: 29 Nisan 2018
  18. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Bana gore önyargılı olma kıza karşı. Beni yedekte tutuyor falan o şekilde sartlandirma kendini olmaya da bilir.

Ancak onun için herşeyimi verdim falan demissin böyle yanlış yapma sakın. Bunu anladi mi suistimal ederler. Herkes eder. Ne kadar iyi niyetli olursa olsun. Kız sana bos degil gibi cok üstüne gitme ama tavrini da belli et. İki kişiyi bir arada idare etmek falan olmaz

Senin niyetini anlamış konusmussun yolun önemli kısmı bitmiş zaten. Son karar onun artık

Darksafir2 bunu beğendi.
  19. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Beni yedekte tuttugunu düşünmüyorum öyle olsa anlarım zaten ama değil buna inanıyorum. Tavrımı belli ettim kardeşim farkında çok konusuldu dün emin olabilirsin ama şuan onunla konusurken tercih yap diyemem

20. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Tabi zaman tanı ya o ya ben dersen kız sogur. Kamikaze saldırısı gibi olur genelde de tutmaz zaten olacak iş de olmaz

Fazla da uzamasin ama @zeo64 un dediği gibi friendzone ya girersin :D

Sayfayı Paylaş