sevdiğim kızın abisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve captctlk tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Değerli bftr üyeleri sizinle bir derdimi paylaşmak istedim. Ben bir kızı seviyorum kızda bana karşı boş değilmiş. Ve biz bugün bir cafede bulustuk. Muhabbet çok iyiydi çok güzel gidiyodu herşey. Bir anda masamıza biri geldi ve siz ikiniz hemen dışarı gelin dedi. Bu kişi kızın abisiymiş. Kıza ağır hakaretler etti bana diklendi sadece yumruğumu sıktım ve göz yumdum bana küfür edip hakaret etmesine. Ona vursaydım çok rahat nakavt ederdim fakat bnden hıncını alamayıp kıza saldıracak diye vurmadım. Mesaj attım rezillik çıkmasın diye vurmadım sana bişey yaptımı diye. Kızın telefonu kapalıydı yeni açtı ve onun adına abisinden mesajlar gelmeye başladı. Sen kimsin ucuz kurtuldun bi daha seni onun yanında görmeyeceğim yarın gel buluşalımda hesabını keseyim diye. Eğer kavga istiyosa 1 yıl yakın dövüş ve savunma eğitimleri aldım. Ama abisi işte vursam yine haksızım. Şmdi ne yapacağım öneriniz varmı ?

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Kızı cok fazla seviyorsan katlanacaksın.Tutucu bir aileye benziyor.
    Şimdilik görmezden gel.Cok ağırlasmadıgı sürece.

3. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    yine mi abi engeli... yalnız ilk buluşmanızda abisinin sizi suç üstü yakalaması büyük talihsizlik :) yani anladığım kadarıyla kızın psikopat bir abisi var kız bunu biliyordur. niye abisinin kol gezdiği yerlerde takılıyorsunuz. bu da size tecrube olsun hadi bakalım

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    "yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal" sözü direk uyuyor sana. Yapılabilecek şey çok dikkatli şekilde buluşmak. Tabi abisinin mesajı görmesi iyi olmamış ve gördüğüm kadarıyla olayda çıkartabilir. Sen sakinliğini koru ve suçlu olabileceğin hiçbirşey yapma

5. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim yaş 17 ilk buluşmalar.. olucak öyle şeyler kendinden pay biç bizler televizyonlarda kız kardeşini kimseye vermeyen abiler izleyerek büyüdük,daha yeni.. hani dicem 1 sene falan geçmiş aradan söz söylemeye savunmaya hakkın olur ama şuan haksızsın . ister dayak ye ister döv haksızsın :) buarada 1 senelik dövüş eğitimine güvenme burda 2.5 sene ağır boks yaptım maçlara çıktım dışarda kediyimdir,cesaretini taktir ediyorum ama önemli olan bilek değil,akıldır.buluşmanı tavsiye ederim abisiyle ama gayet medeni bir insan gibi muhabbeti onun kontrolüne bırakıcaksın... tabi çok seviyorsan kontrolü ona vericeksin,yok geçici bir heveste olabilir diyosan çak yumruğu.

NOT: muhabbette kontrolü ona bırakıcaksın dediysem aşkından vazgeç demedim,abilerin kız kardeşlerini koruduklarını senin bildiğin gibi,aşık adamın aşkından vazgeçmeyeceğinide onun bilmesi gerekir!

Son düzenleme: 10 Kasım 2012
  6. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Abisini döversen kızı kaybedip gururunu kazanıcaksın.Dövmezsen kızı kazanıp gururunu kaybediceksin.Aşıksan aşkta gurur asla olmaz.Seçim senin.

Bahadir90 ve gordonfreeman bunu beğendi.
  7. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Hiçbir zaman için ilk sen vuran olma , dikkatli ol zaten olay kavgaya binerse ilk olarak ya kafa atmaya çalışır ya yumruk atmaya çalışır yani darbe ilk olarak yüz bölgene gelecektir , duruşunu , pozisyonunu ona göre ayarla sonrası artık sana kalmış diyebilirim.. Zor bir durum kolay değil , kızla sakın irtibatını kesme , ayrılalım vs.. tarzında konuşma yapma kızın güvenini yitirirsin. Bu durumda ne kavganın ne ayrılığın ilk adımını sen at , olayları akışına bırakın..

8. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum ilk adımları karşıdan bekle ama ne olur ne olmaz abisiyle konuşurken sağ ayağın sol ayağında hafif geniş ve hafif geride dursun vurursa yıkılma diye,reflekslerin iyiyse sana attığı kafa vuruşunu kafanı eğerek ve bu savunmayla onun canını yakarak geri püskürtebilirsin.he bu arada olduki kavga ettiniz sinirlerine hakim ol pata küte vurma unutma herzaman aklında çeneye kroşe olsun,temiz yere serersin..
    not: napıyoruz lan biz :D kız arkadaşının abisi o sen bir kız kardeşi seven temiz bir delikanlısın unutma yazılar en son durum için :))

9. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    kız için hiç bir şey yapmıyorum zaten. konuşmak istiyorum abisiyle ama onun amacı belli. biraz ufak tefek olduğu için 187 cm lik adamı dövüp ün yapmak istiyo heralde.

10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Niye haksız olsun ki bence çok anormal bi durum yok diye düşünüyorum. Yani yaşları 18 neredeyse çok küçük değil artık aynı yaştalar sanırım. Tutucu bir aile demek ki orası belli ama abisi cahil bi herifmiş çok belli. İnsan bi ölçüp tartar konuşur vs. önce bunda bişey yok. Yani bizim dükkanımızın önünde konfeksiyon vardı eskiden neler gördüm orada gerçekten inanılmazdı hiçte beklemeyeceğin tipler yani. Bir kızın erkeklerle görüşmesini engelleyerek erkeklerden uzak tutmuyorsun aslında o duygusunu bastırdıkça daha da ağırlaşır. İşte böyle böyle bastırdıkça onlarda ilk çıktıkları erkekle birlikte oluyorlar sonra işler sarpa sarıyor iyice.

11. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    seni bilmem ama benim karşımda biri çıkıp bana küfür edicek kesinlikle gururuma yediremezdim kim olursa olsun ağzını burnunu kırardım . bence senin yapman gerekende bu özgür bi ülke değilmi bursası kız çıkıyosa abisine neymiş. haddini bilmesi lazım. ve kim oluyor sana küfür ediyor tehdit ediyor bide şunu sorayım nasıl sana küfür etmesine tehdit etmesine müsade ettin ne olursa olsun isterse başbakan olsun yani?

12. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum kızı seviyorsan eğer abisini dövmen eline birşey geçirmiyicek bi kere bunu aklına sokmalısın.Kız ile bu konuyu yakın zamanda buluşup konuşmaya bakmalısın ayrıca 1 sene dövüş eğitimini almanı orda yapardım bazında düşünme kavga hali olur heycan , stres , ne bileyim bir han biri bıçak çeker herşeyi kavgayla çözmeye bakmamaya çalış sen ama küfür etme olayı biraz şeymiş yani şahsi yorum yapayım ben olsaydım küfüre karşı kime küfür ediyorsun deyip kavga ederdim ama işte orda doğru olan bu değil kendine hakim olman iyi olmuş.Kızla görüş işte napcağınızı felan tarzı sonra abisiyle konuşun yani konuşarak çözmeye çalışın gizleyin demiş birileri ne kadar gizliceniz küçücük dünya hergün farklı yerde buluşsanız abisi kızı bikere takip etse sizi bulucak bu yüzden konuşmadan sorunu çözemezsin gibi geliyor.Kızı sevdiğini söylersen problem ortadan kalkar diye düşünüyorum...

13. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim boyun var tmm biraz kibirli görüyorum seni ama bak yanlış anlama beni eleştirmiyorum ama kendine çok güveniyorsun karşındaki adam cahilse boyunun yada aldığım dövüş eğitiminin bir yararı olmaz . kendisine yediremez böyle tipler bıçağı allah korusun sokuverir.dikkatli ol kardeşim benim.

14. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    eğer abiyle buluşursan sakın diyalogların kontrolünü ona bırakma zaten adamın seninle buluşmada ki amacı belli.kontrol sende olsun ki kavga etme olasılığınız en aşağı seviyeye insin.

15. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Ya ilk hamleyi bıçakla yapmaya kalkarsa? kafa_

16. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    abisi olmasaydı yapacağımı biliyodum da ben .
    dokunmadım işte kızda çok korkmuştu ve üzgündü

17. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ya bi de yanlış anlama da kardeşim bu yaşta pek aşk falan olmaz:) Geçici heveslerdir yani. Bi de iş ciddiye binse bile böyle bir abisi varken ilerde de sorun çıkarır yüzde 100 emin ol. Abisi istiyor diye bırak falan demiyorum tabi de kolay vazgeçebileceksen geç yani. Bulursun başka kız bol.

18. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Valla ben olsam kırardım ağzını ama şu anki ruh halimle söylüyorum tabi bunu normalde bu kadar cengaver bir insan değilim ama üstümde aşırı bir stres var bu tarz bir şey ile kendimi rahatlatmam lazım :D

İstiyosan senin yerine ben gideyim hahaha :D

Dediklerimi dikkate alma ha boşver kavga falan etme , kızla bi ara buluşun konuşun.

19. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Kavgayla eline birşey geçmeyecek edersen üstüne birde dayak veya bıçaklanabilirsin .
    Öyle bir abisi varsa zaten bırak kızı bence her zaman zor olur öylesi .
    Ha ama sen zoru severim diyorsan git kızla konuş gönlünü al o da abisiyle konuşsun gerisi ona kalmış ..

Son düzenleme: 10 Kasım 2012
  20. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    benim çok moralim bozuldu bu yüzden. abisinin yüzünden olurda ayrılırsak abisini komaya göndermek zorunda kalırım. adam gibi konuşmak istesem kesinlikle böyle bişey yapmaz. illa ki beni dövecek. onun için ne yapsam bilmiyorum kızlada konuşamadım 2 gündür. telefonuna el koymuş

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş