Selamlar yeniyim tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Vienna707 tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Vienna707

Vienna707 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bu spora 02.01.2015 tarihinde başladım.
    Boyum 1.81 Kilom ise 70.5 idi.
    Bugün 2.ayıma girdim ve 80.5'im. Yememe içmeme çok dikkat etmedim ama elimden geldiğince spordan sonra pirincimi tavuğumu sabah kalkıktan sonra yulafımı yumurtamı eksik etmemeye çalıştım pek detaya girmek istemiyorum yolun başında olduğum için.Haftada minumum 4 gün ayırıyorum
    Ağırlaklarda ise kaldırabildiğim maksimum ağırlığı kaldırmaya çalıştım her antrenmanda 4 x 10 tarzında çalışıyorum. Ağırlıklarda ise mesela omuz dumble press 2 set 18er kilo 2 set 20şer kilo.Benchde 7.5 - 10x2 kilo ile başladım şuan 30 x 2 rahatlıkla 4 set çıkarıyorum 8-10 tekrardan. Yani kendime göre inanılmaz derecede gücüm arttı.Ek besin olarak 15 gün önce protein tozuna başladım antrenmandan hemen sonra su ile karıştırarak alıyorum günde 1 sefer.Yağ oranına gelirsek ilk başladığımda %12-13 civarındaydı bugün %17-%18 civarında yağlandım farkındayım fakat yağ oranımı şuan sabitledim.
    Fotoğraflarımı paylaşıyorum, tavsiye verebilcek kişiler tavsiyelerini esirgemesin lütfen, bu yolda devam etmelimiyim ,antrenmandan sonra 15-20 dakika kardio vs çalışmayalım genel olarak yorumlarsanız sevinirim ve çalıştığım salonda 2 tane hoca var 2 side birbirinden çelimsiz ve bilgisiz kendi öğrendiklerimle birşeyler yapmaya çalışıyorum bu yüzden tavsiyeleriniz önemli.kolay gelsin..(Soldaki önce - sağdaki sonra)
    cvbcvbcvb.jpg 111.png

bodykazm bunu beğendi.
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş