sebep ne olabilir?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve igormami tarafından 12 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    herkese merhabalar spordan geldim duş aldım. harika bir akşam geçiriyorum.

neyse konuya gelelim. ben kas geliştirip yağ yakamıyorum eskinden çok iyiydim her şekilde gelişiyor ve yağ yakıyordum baya defineydim. 1 sene aradan sonra tekrar başladım. ancak şöyle bir durum var. gelişim falan hissetmiyorum. hormonlarım mı zayıf acaba? nereden anlayabilirim? laboratuarlar falan hormon seviyelerime bakar mı?

2. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Kas geliştirip yağ yakmak yeni başlayanlar için diye biliyorum.Siz zaten önceden spor yapmışsınız bence bu yüzden bu durum gerçekleşiyor.

3. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Stres var mı ?Uyku düzeni normal mi ?Herhangi bi hastalıgınız var mı veya devamlı kullanmak zorunda olduğunuz ilaç ?

Bunlar yoksa sizinki pimpiriklenme olabilir. Hormon testleri icin endokrinolag a gözükmeniz lazım

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    stres var maalesef. 6-7 saat uyuyorum. bipolarım duxet ve solian kullanıyorum demir ve d vitamini eksikliği tedavisi görüyorum.

burakua17 bunu beğendi.
  5. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Antipsikotik ilaçların yan etkileri olabiliyor ağız kuruluğu vesaire. Kullandığınız ilacların yan etkilerini öğrenin doktorunuza da danısabilirsiniz. Ne gibi etkileri olduğu hakkında

Bu arada stres gerçekten önemli faktor. Ciddi anlamda vucudu baskılıyor. Eskiden de var mıydı stres,ilac kullanımı. Siz en iyisi doktora bi görünün testinizi de yaptırın iciniz rahatlasın

Son düzenleme: 13 Nisan 2019
  6. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Ben de benzer, hatta daha kötü durumdayım. Kas geliştirmeyi bırak, 1000 -1500 kalori arası açık bırakmadıkça bedenen incelemiyorum. Eskiden kontrol daha çok bendeydi sanki
    Yaştan mıdır bilmem...

7. cgtyeg

cgtyeg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam, bahsettiğiniz şeyler normal aslında. Ne zamandır spor yapıyorsunuz bilmiyorum ama 1 seneden sonra artık iş biraz duraklamaya başlıyor. Bir nevi plato yani. 1 seneden sonrası sabır ve kendini yıllara vermen. Doğal olarak yapacağın tek şey bu.
    Bu dediklerimin dışında, eski yaşam tarzından uzak olabilirsiniz ki ;stres, uyku, ilaç ve ruh sağlığı.
    Yani, aşırı yağlanma ve tıbbi hormonal durum olmadığı sürece paniklemeye gerek yok bence. Belki biraz yaş ilerlediği içiin diyebilirim ama oda çok düşük ihtimal.
    İleri düzey probleminiz yoksa endişelenmeye gerek yok. Sabırla egzersizlere devam.

8. Vitaminsiz69

Vitaminsiz69 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Bende bazen bipolar olduğumu düşünüyorum ani duygu değişimleri özgüven artışı yaşıyorum ve en garibi o andan çıktıktan sonra yaptıklarım çok saçma geliyor.Neler yaşadığın hakkında bilgi verir misin?

Son düzenleme: 13 Nisan 2019
  9. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    çok teşekkür ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Nisan 2019 ---
    teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş