Sayko Salvatore Kimdir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berkayK1tr tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. berkayK1tr

berkayK1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Size Bir Dövüşçünün Biyografisini Anlatacağım kısa bir şekilde Öncelikle;
    İstanbul'da Taekwondo Salonu görünümlü asıl olarak sokak dövüşçüsü yetiştiren bir klüp Kendilerine (Salvatore Kardeşler) diye hitap eden bu grup
    Behram lakaplı Asıl adı(Erkan) olarak bilinen kişi (Salvatore Kardeşliği)
    23.08.2004 te kurmuş olup .., kendisi Eski milli Sporcu olup Agresifliği yüzünden atılmış..,
    Tahminimce (A1-A57) Arası dövüşçülerden Küçük Ekipler oluşturdu.., Sayko Salvatore lakaplı bu dövüşçü A2' ekibinin üyesi Grubun en etkili Dövüşçülerinden birisi tek amacı karşısndakini sakatlamak; Birbirlerine gerçek bir kardeş
    bağı ile bağlanmış olan bu ekipler sürekli kavga ederek dövüş makinelerine dönmüşlerdir. Selim İşbilir' isminde birisinin Kimliği ile turnuvalara çıkmakta olan bu kişi
    çeşitli dallar'da kupaları mevcut..,Yüzü güzel birisi olmasından dolayı dikkat çekmeyen birisi,
    fakat son derecede tehlikeli birisidir. Ben kendisi ile 13.02.2012'de Kickboks müsabakasında karşılaşmıştım.., O Müsabaka'da 3 kaburgam ile Sol Kolumu kırdı,
    tam üzerime çıktı yüzümü yumruklayacaktı bir kız ona bağırdı ve durmuştu (be bacım daha önce bağırsaydın benim hiç biyerim kırılmasaydı), Halimi gören antrenörlerim
    Sayko' ya saldırdılar Antrenörlerimin akibeti benimkine benzer oldu :) :).., Ogün bu kişiye çok kin tutmuştum ve araştırdım kim olduğunu, hiç birşey göründüğü
    gibi olmadığını araştırdıktan sonra öğrendim.Bulunduğu dövüşçüler arasında tek iyi insanmış Ona ettiğim küfürler için çok pişman olmuştum., ve öğrendimki onu durduran
    kızı zorla evlendirmeye kalkmış ailesi Sayko denen kişi bunu kurtarmaya çalıştı, başaramadığı için Ekibi, Kardeşliği bırakmış kendisine yeni bir hayat Kurmuş.,
    Öğrendiğim Kadarıyla Sakarya Üni'de Okuduğu (İsmini Öğrenemedim bir türlü)
    Kardeşim Sürekli Biyografini paylaşıyorum internette hep kaldırtıyorsunuz ama sana şunu söylemek istiyordum. Hakkım sana Helal Olsun ben seni Affettim bende hatalı
    davrandım sana karşı o gün bu kırıkları hak ettim, O kızı kaybederek doğru yolu bulmuşsun bu yoldan hiç sapma.!!!

2. Sener17

Sener17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yazdıklarını Okudum Gencaver Onu hayal meyal hatırladım başta kendisini hiç sevmem beni öğrencilerimin yanında küçük düşürmüştü, fakat dediğin kişinin yanındaki kız onun kardeşi gibiydi sanırım sen olayı biraz farklı algılamışsın benimde sol alt kaburgam kırıldı onunla karşılaştım onun yanındaki antrenör Asrın Sahtekarı Erkan isimli böyle iyi çocukları kendisine nasıl bağlıyor kalleş anlamış değilim

3. AkrepTR771

AkrepTR771 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    berkayK1tr Kardeş konunu okudum korkudan yeni hesap açıp onunla paylaşmışın bu konuyu ;);):eek::eek::cool::cool:
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Nisan 2015 ---
    Bende bildğmi aktarayım bunlar hakında;
    o BEHRAM lakaplı adı Erkan olan kişiyi tanımamak mümkün değl ben eskişehrde Mua Tai klübüne gidiyorm 8 yaşmdan beri müsabakalara bu adam geldi bizi denedi beni kendi klübüne almak istedni söyledi onlar istanbuldaydı antrenörüm istemedi bunu azarladı, buda maç istedi Sayko lakaplı kişiyle çıktım maça ,çok kibar görünüşlü biridi bu nasl dövüşçü olmuş die gülüordum kendi kendime maç başladı abi bunlara laf attım gülerek durdu bi şekli değşti resmen bu sayko nun sağ kaburgamı sol bileğimi burnumu kırdılar dizimde çekme başladı bunun yüzünden 2 yıl spora ara verdim bu adi yüzündn :(:(:(:mad::mad:
    ziyaretime geldiler hastaneye çekndim görüşmeye :eek::eek: daha önce vidyoları fln çok vardı bulamıyorz artk bize ekol olmuştu bu dövüşçü kaldırmışlar dmek ki
    ozaman dan beri kin güdüyorum Sayko ya ama şimdi okudum ona hakım helal olsun , Adı Erkan Pekel olan Behram senin allah belanı versin hakkım sana haram zıkkımdır piç kurusu sövemden edemicem ite

Son düzenleme: 19 Nisan 2015
  4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    benim anlamadıgım sayın arkadaş neden tekrar tekrar hesap açıp kendi masalını destekliyorsun :D forumda gerçekten saçma sapan konular dolmaya başladı yaz yaklaştıkça,geçende de birisi duygu var diyodu bize şantaj yapıyor diyordu :D

5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Troll veletler işte.

I believe in Fitness

6. LadyyMorqana

LadyyMorqana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu öylesnine ararken gördüm üye olaym dedm Yhaaaa dediginiz ksişiy hatırlyorm bulamadım kendsni bnde arıyorumda face'sini fln konuyu acan arkadasa soruyorum acba siz tanıyormusnz??
    Ben Sağlık görevlisiym Medipol'de Atalar klübnde Akın TETİK' isimli sporcunn yardımcı görevlisym 26şubat 2012'de müsabakalrda görmüştm kendsni benim ilgilendğm sporcu beni taciz etmeye kalktı karşı gelnce beni tokatlamaya başlamştı bu anlattığınz kşi sayko yani dövş sahasından çıkıp geldi beni kurtarmştı oradn nasıl fark etti anlamadım ama beni dövmeye kalkan çocuğun kemiğni kırmıştı çok teşekkr ediyorum ona ismni sormuştum adın ne diye sayko salvatore diyorlar bna demişti bnde banada Buse diyolr demiştm :):) esmer tenli gülümseyn biriydi kendi sağlık görevlisi yaşlı amcanın briydi ama onada sordm ismni sölemedi benm kardeşmde sakarya'da okuyor onu gördmde eğr görürsen grçekten bunu bna ulaş :( :(
    hiç unutmadım ognü eğr msjmı görürsen bna ulaşırmısn
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2015 ---
    sunuda eklemek istiyorm çok üzüldüm okudum sevdiğni kaybedn kşi hep yarım kalıyor korkutucu olsnda bana yaptğından dolayı sayko ya çok şey borçlym bunu burada anlatmamn sebebi böle kişlere ülke olarak ihtiycmz var :( :( :(

Son düzenleme: 24 Nisan 2015
  7. Bolat642

Bolat642 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM
    Dediğiniz kişiyi hatırladım okuduklarıma üzüldüm onun için ciddi olarak geçmiş olsun bilader,
    ben Şişlide ikamet ediyorum kendisi hakkında bende bir anımı sizinle paylaşmak istiyorum 2010 yılının son çeyreğinde kendisi ile kavga etmiştim ben de Kickboks ve Jit-su Sanatı alanında Antrenörlük yapıyorum arkadaşı patakladım çok kin tutan birisi olduğunu bilmiyordum kendisi beni 2011 yılında bu arkadaşları beni köşeye sıkıştırmıştı ve tartışmıştık kendisi benimle 2013 nisan ayında tekrar karşılaştı nasıl unutmuyorsun arkadaş anlamadım kindar biri görmedim tekrar söylüyorum ya ettiğim küfürü vs unutmamış (ben dün ne yaptığımı hatırlamıyorum) karşılaştık göğüs kemiğimi, parmağımı sol kolumu kırdı benim yaşça küçüğüm olmasına rağmen velet olarak görüyordum başta ama sanki iki farklı insan gibi kendisi kırılan kemiğim tekrar düzeldi ama eski performansımı gösteremiyorum onun yüzünden kardeşim ailen için ettiğim küfür için özür dileyemeden beni hırpaladınız ama ben geri alıyorum laflarımı Kusuruma bakmasın bu yazdığımı görürse Behram lakaplı olan Erkanı her sokak dövüşçüsü tanır yavşağın karaktersizin G.TVEREN'in tekidir, buradan Onun gelmişini geçmişini geleceğini S...yim iyi insanları kendisi gibi kötü birine çeviriyor gavat
    Müsabaka Tarhımı sakladım o gün kemiğim kırıldıktan sonra bilgilerden Sayko'nun BOY:1.85-KG:86 olarak kayıtlı kaldı Müsabaka Tutanağımda, diyeceğim ben hakkımı helal ediyorum kardeşim
    sen o yola uyma yorumlara'da baktım anlatılan gibiysen kaliteli insansın zaten benden özür dilemek istedin zamanında ben kabul etmedim eğer görürsen yazılanı buyur bana ulaş bi çayımızı içersin ismini bulmak için arıyordum google'den tek lakabını biliyorum tarh'ta adı Selim İŞBİLİR olarak görünüyor ama gerçek adı o değilmiş onu öğrendim... bu konuyuda öyle kaza bela gördüm yazayım dedim :):););):cool::Do_O

8. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    hasta mısınız bir tane mesaj atan geliyo :D konıya

9. KaligulaTroK

KaligulaTroK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle; Bu konuya asl hesabmdan yazmak istemediğm için yeni hesap açtm zatn bunu okuyanların birçoğu tanıyacktır benm kim oldmu;
    Dediğinz kişi ile 2010-2013 yıllarında iki kere karşılaştım beni tanır nikimi gördkten sonra sayko salvatore yi unutmak elde mi ben ilk dövüşmde yenmştm onu bendn yaşça küçk
    bu anlttığınız kişi 'SPORCU-DEĞİL' sokak dövüşsüdür kendsi ikinci karşılaşmamzda ikimizde elimzden geleni yaptık kavga ettk kendisinin serçe parmağını -kaburgasnı kırdım onun üzernde hatıra bıraktım oda benm üzerimde hatıra bıraktı , gerçek bi dövüşcü kendisndn iyi olana saygı gösterir sayko benm kolumu -bileğimi ve bel kemiğimi kırdı yaralarım sarıldı iyileştim eski gücmde olmasa da gene elimiz kolumuz tutuyr diyeceğim şuki bu köpeklerden oluşan kardeşliği hiç sevmem(salvatore kardeşleri) ama Sayko 'yu araştrdım adını öğrendm burada paylaşmak istemyorum sizlrle
    Sayko sen harbi adammşsın seni yanlş tanımışım başta ama şunu fark ettm saykoda. Bu kişi resmn iki kişilikli yani hem çok iyi bi insan hemde bu kdr cani bi insan olabilrmi diyeceğnz bir kişidir bunun sebebde adamına göre muamele yapıor olmana bağladım, Sen harbi adamsn sayko okudum yazılanı yazn kiişi ilede konuştm eğr sevdiğn kızın zor durumda oldnu bilseydm eğr ben ve kardeşlerm senin içn elimzden geleni yaprdım kardeşm Özür dilerm sana karşı yaptklarımdan dolayı sana laf gldiyse tkrar kavga etmemz için fesatçılardır onlr
    son olark diyeceğm Böle iyi insanların böle ERKAN(behram) gibilernin elinde olması dövüş makinesi yapılması gerçkten çok üzücü bişy böyle iyi insnları kaybediyorz ben tekrr özür diliyorum yaptklarım için ben sana hakımı helal ediyorm sayko bunu okursan eğr
    İyi GÜnler İyi Forumlar!!

10. hüseyin helvacı

hüseyin helvacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bu sıcak ve bilgilendirici foruma üye olduğm için mutluyum.
    Konuyu açan arkadaşım bana söyledi bende bir anımı anlatmak istiyorum sizlere..
    behram sokak dövşçüsü yetiştiren brisidir zaten karagümrüklü oln herkes onu tanıyordur(yavsağn tekidir güven olmas ite)
    SAYKO Salvatore onun en önmli adamlrndan birisi onun hakında bldklerimi söyle özet geçeym;
    Sayko ile ben 2011-2012 yıllarında 2 kere karsılastm ikisinde de bni dövdü(bn kendm Kickboks ile uğraşmaktaym)
    buna ilk müsabakmzda kız arkadsnn yanında küfretmiştm, sen onu unutma bana kinlen müsabakalrımızda çok fazla dayk yemedim
    adam gülümsüyrdu diyodum ne kdr iyi bri buralrı hak etmiyor diye pşman olmustum küfrettm içn istanbl Üsküdr sahilinde yürüyorkn
    2012 yaz ayında bi grup kıstırdı bizi ama bnm yanmdakiler spordan arkadslar biri boğazma çöktü çok kaba ses tonyla ben
    sayko salvator tanıdn mı bni köpek dedi ve o şok anıyla nye uğradmızı şaşrdık bi anda kavganın içnde buldk kendimizi
    benm sağ kolum,burnum,bileğmi kırdı dizimde çekme de oldu o yaptı bna yaratık hiç unutmaycam onu ya sanki benm tanıştğm
    çocuk değlde baska korkunc bri çıktı karsıma şoka uğradım rüyalarıma girdi 3-4 ay arkads ne kdr kinci biriymş ya
    sanki başka biriydi o değldi müsabakada gördüğm yoktu resmn bunları araştrdm sonra lakaplarnı vereym dikkatli olsun
    Sporcu arkadslar (SAYKO-ROACH-GHOST) bu üç köpeğe dikkat edn yorumlara baktm diğr arkaslarada danstım Sayko Salvatore
    dedğnz ne kdr iyi niytli olsa da adam sinirlennce başka bri oluyor Hulk Misali
    Beddua etmştm benm gibi çok kisi etmştr
    buradan saykoya sesleniyorum görüyorsan eğer: SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR SAYKO ÖYLE ELİNDEN ALIR SEVDİĞİNİ sevgilne terbiyeszce
    davrandm diye bunları haketmedm bn spor hayatmı bitrdn ama allh büyk işte böyle cezalandırır...!!!
    Son olarak Korkmyurom behram dan sizdn Asgari ücrete çalışıyrm zaten şu hayata kaybtcek neym varki istednzi yapn
    saykoyu da afediyorm yaptğı içn zaten ALLAH vermş cezasını bnm daha sölenmemin anlamı yok !!

11. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bonzai tüketimi hayal görmenize neden olabilir.

--TürkiyeBonzaiFederasyonu--

12. fibo

fibo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ahahha abi adam kendi kendine hesap acip kendi hikayesini destekliyor. Ruh hastasi misin ya ?

13. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş