sarkan deri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hurkanyy tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    6ay önce 84 kiloydum çeşitli dietler ve antremanlar ile şu an karın kası inşaat ettim ve 63 kiloya düştüm ama karnımdaki sarkık deri yüzünden karın kaslarım belli olmuyor. Sarkık deriden nasıl kurtulunur ?
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ocak 2015 ---
    Ayrıca boyum 1.70

2. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Moralini motivasyonunuzu bozmak istemem ancak, yapilabilecek hicbir sey yok. Belki sarkiklik dediginiz yag tabakasidir ben de hep sarkiklik sanardim. Bir fotograf atsaniz daha yardimci olabiliriz bence.:)

3. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    fotoğrafı şu an çekemem çünkü hoşuma gitmiyo gerçekten :d yağ tabakası değil çünkü göbeğimde 1 cm lik aşşağı sarkan deri var bunu geçeimrnin yolları kesin vardır ama neler ? :D lanet olsun 21 kilo vermek bi dertti şimdi 2. dertle uğraş :D

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kilonu koru. Yani yağlanma. Derin zamanla kendini toplar. Bölge kaslarını geliştirmeye çalış bu arada. Eğer sarkan deri çok fazlaysa bunlar da yeterli olmayabilir. Bu durumda tek çözüm estetik operasyon. Ama buna gerek kalacağını sanmıyorum.

5. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Derinin kendini toplaması diye bir şey söz konusu değil. Genetik olarak bazı insanlar sarkmaya daha müsaittir, bazıları 20-30 kilo verse de çok az sarkar. Yapabileceğin tek şey daha fazla kas yaparak sarkan derinin altını doldurup, derin gerginmiş izlenimi vermek. Tabi tam olarak hangi bölgeden bahsettiğini bilmediğim için afaki konuşuyorum. Ama göbeğin sarktıysa onun için yapabileceğin bir şey yok, bedeninle barışık olman ve kendini olduğun gibi kabullenmen lazım

6. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    ;c tamam,sarkık göbeğimde var ama 1 cm falan olsada hoşuma gitmiyo çünkü kas yaparsam bile sarkık belli olacakmış gibi hissediyorum ama tavsiyeni dikkate alıyorum teşekkürler

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Deri esnektir. Kilo korunursa kısmi bir toparlanma olacaktır. Aşırı sarkmalarda bunun bir etkisi olmaz tabii ki.

8. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Google'a flabby skin yazıp bir aratın lütfen, bu kadar insan beklesin o zaman derim geri toplanacak diye. O anlamda dedim deri kendini toplamaz diye, yoksa tabiki esnektir, kadınlar nasıl hamile kalınca kocaman oluyor karınları, sonra hop diye eski haline geliyor.

hurkanyy bunu beğendi.
  9. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    tamam sağolun :D

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    İnsanlar derim toplanacak diye beklesin diye bir şey yazmadım. Kısa ve net yazıyorum. Kısmi toparlanma olur ama eğer sarkma çok fazla ise cerrahi müdahale gerekir.

Sayfayı Paylaş