Sarkan deri hakkında tavsiyelerinize ihtiyacım var..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cyr4x tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cyr4x

cyr4x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    28 yaşında 1.75 boyunda 72 kilo bel çevrem 82 cm.
    2 yıl önce 89 kilo civarlarındaydım ve spor salonuna başlayarak 1 yıl içinde 71'e kadar indim, sporu bıraktım ve tekrar 78-79 kilo civarlarına çıktım (hamur işleri ve aburcuburlar yüzünden)
    2 aydır aburcuburu bıraktım, günlük belli bölgeler için kas hareketlerine ve düzenli beslenmeye başladım ve dün tartıldığımda 72 kiloya kadar indiğimi gördüm. bir diyetisyen arkadaşım bel çevremi ölçtü ve derimi kontrol etti, sonuç olarak yanlarımda biraz yağ olduğunu göbek, kol ve baldır kısmında ise derinin sarktığını söyledi. Bugün bir diyet programı verecek, 6 küçük öğün ve minimum yağ içeren bir program olacak.
    2 aydır Passionforproffesion adlı siteden bulduğum mekik ve şınav hareketlerini uyulamaktayım. ilk kilo verdiğim dönemlerde de sadece 240 hareketlik mekik programını uygulamştım.
    Mekik programı 8 farklı şekilde ve her bir hareket 40 + 30 setten toplamda 560 mekikten oluşmakta. Şınav ise 3 hareketten ve 12şerli 3'er setten 108 şınavdan oluşmakta.
    haftada 6 gün bu 2 hareketi 1 er gün aralıkla uygulamaktayım, yani 1 gün mekik 1 gün şınav olarak, Mekiğin tamamını, şınavın ise büyük bir kısmını tamamlayabiliyorum.
    Bu kadar uğraşmama rağmen aşağıdaki resimlerdeki gibi hala çirkin bir görüntüye sahibim.
    Kas gelişiminde büyük bir fark oldu ancak deri bir türlü kendini toparlayamadı.
    Sadece Sıkılaşma için uygulamam gereken birşey varmıdır?
    Not: Şu ana kadar Herbalife Shake gıda takviyesi dışında birşey kullanmadım, bu ve bunun gibi başka bir supplementte kullanmak istemiyorum.
    Teşekkürler..

2. cyr4x

cyr4x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilgilenmediğiniz içinde teşekkürler...

Sayfayı Paylaş