Sarkık Bacak (Acil)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cxos tarafından 20 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cxos

Cxos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 35kg verdim ve üst bölgem gayet normal 2 gündür spor yapiyorum 53kgim şu an üst bölgem normal ama alt kısım baldirlar 90kg insan ile aynı neredeyse nasıl siklastiririm bir oturuyorum bir yayılıyor anlatamam var mı normale dondurmenin yol üst bölge ile eşit olmasını nasıl sağlarım
    Hareket veya antreman programı var mı örnek

2. Undefeated

Undefeated Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Muhtemelen yağların bacaklarında depolanıyor, son olarak yağları yakacağın bölgenin bacaklar olması muhtemel.Tavsiyem kas kütleni arttırman ve spora düzenli bir şekilde devam etmen.Belli bir süre sonra kas kütlesinin de artışıyla birlikte sorunun ortadan kalktığını göreceksin.
    Ek olarak oturunca üst bacağın bir miktar büyük gözükmesi son derece normal bir durumdur, tabii ne derece bir büyüklükten söz ettiğinizi bilmediğim için net bir yorum yapamıyorum.

3. shesaidshewas18

shesaidshewas18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynı durum bende de asiri olmasa da var, bacaklar sarkik degil kalin gozukuyor sadece sanki bacak idmanini cok yapmisim gibi aslinda sikinca kasin cok oldugu belli ama yagli gozukuyor ust vucut 70 kilo birine aitse alt vucut 85 kilo birine ait. ben 4 senedir bundan cok bunalttim kendimi. bu bacak olayi bende daha genisti bi ara kilo vere vere 92 den 70e dustum yuruyerek. sonra duzelmeye basladi. ama genetik boyle oldugundan ust vucudu kalinlastirmaya basladim. omuzlarini genislet gogsunu sisir guzel olur sanirim cunky aynisini ben de uyguluyorum duzelme var

4. Undefeated

Undefeated Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Bacak kasları sıkılmadığı taktirde kendini çok belli etmez zaten. (Yağ oranı çok düşük değilse)
    Ama evet bacak genetiği olan bir insanın bacakları genelde üst vücudunu domine eder.Simetriyi tamamlamak için üst vücuda ağırlık gösterilebilir.

5. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi şöyle iç bacaklar ve karın bölgesi bilinen üzerine en inatçı bölgelerdendir
    Antrenman sonu sabit nabız 20 35 dklık kardiolar güzel sonuç verir size bacak basen bölgesi için tavsiyem okabildikçe cardioyu bisiklet aracılığı ile yapman çünkü en hızlı sonuç veren kondisyon aletidir bu bölgelerde
    Ayrı olarak leg curl, leg press tarzı hareketleri bacaklarınızın açılarını değiştirerek deneyin. 2 3 açıda çalışın en az.
    Bu konuda en önemli kısım beslenme, sonra antrenman. Yağ depolanması yanlış beslenme yüzünden de olabilir ki hiç söz etmemişsiniz
    Onun dışında kickback tarzı hareketleri platese uyumlayarak antrenman sonlarında streching(esneme, uzatma) egzersizlerinize en az 5 dakika ayırmanızı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş