Salonunuzu Tanıtın!

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve sarc4stic tarafından 31 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -''DEMİRADAM VÜCUT GELİŞTİRME'de fiziki ortam mükemmel,vücut geliştirme için yok yok..Çalışanlar birbirinden kaliteli,elit sporcular..Yeni gelenler onları izleyerek hem bu işe gün geçtikçe daha fazla aşık oluyor hem de bu sporu daha iyi tatbik etme imkanı buluyor.. İdmanlar sonrasında DEMİRADAM CAFE' de arkadaşlarla çok keyifli vakit geçiriyoruz. Salonun sahibi,hatta forumumuza da üye;wrestler, paramız çıkışmadığı zamanlar eksik aidat alıyor,çok iyi bir insan.....''
    -Allah'ım!!! Birgün forumda böyle yazılar okuyabilecek miyim? :)

2. tufan73

tufan73 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    salonun adı Çınar Spor Merkezi,sahibi Aydın Çınar belki tanırsınız Kocaeli VG il temsilcisi aynı zamanda VG hakemi.
    Aylık 40 milyon ücreti.Bayağ eski bir salon,bodrum katında,aletler de eski.
    Ama nasıl bi aurası var hala anlayamadım.Birazcık ter,pas belkide küf gibi kokmasına rağmen beni büyüledi,bu kokuya hasta oldum.Başka salonda devam edeyim dedim olmadı burdaki gibi şevkle çalışamadım,bir ay dayanabildim.Ortamıda güzel yani adam gibi adamlar geliyor çalışmaya.İnsanı gaza getirecek 50+cmlik kolları falan olan sağlam adamlarda var.
    Koşu bandı yoktur.Bayanlar gelmez genelde,ben 1tane gördüm oda çok az geldi.Ağırlıklar ve dambıllar paslı sayılır.Buda çok hoşuma gidiyor:)Öyle 5yıldızlı salonlarda çalışamıyorum biraz eski,paslı,kokulu olcak.
    Dışardan bakanların fazla istekle gelmeyeceği fakat biraz zaman geçtimi salonla bütünleştikleri müthiş bir yer.Ben ölene,salon kapanana kadar burdayım :D

[​IMG][​IMG][​IMG]

4. KuKuLeTa

KuKuLeTa Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Buda benim salonum neredeyse hiç bişeyin eksikliğini çekmiyorum tek sorun tadilattan sonra eksiklerin tam olarak giderilmemesi ama onlarda gideriliyor yavaş yavaş neredeyse her şey var umarım resimleri becerebilmişimdi

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Aralık 2007
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kukuleta resimlerin düzeltildi..
    resim eklerken linki direk yapıştırmayın..grafik ekle düğmesine tıkladıktan sonraki kutuya yapıştırın..

KuKuLeTa bunu beğendi.
  6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    son 2 salonda gayet yeterli bence..salonun yetersiz olması insanın motivasyonunu kırıyor..iyi bir dumbell seti , yeterli plaka ve bar varsa , makinelerin ataşmanları çeşitli ise ve aletler sürtünmesiz nizami çalışıyorsa yeterli bence..
    öteki türlü özellikle dumbell yapmak soğumaya sebep oluyor ayrıca yetersiz salon kas gelişimini olumsuz etkiliyor..

7. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Kukuleta'nın salonuna diyecek yok gibi gözüküyor..
    -Enigma salonuna eski demiş ama fotoğralardan anlaşıldığı kadarıyla fena bi salona benzemiyor. Yerler dambelları atmaya müsait,yerler kavuçuk galiba... Dambellar da yeterli gibi gözüküyo.Bu salondan çok kötülerin gördüm. Bu onların yanında saray...

8. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    benim şimdiki çalıştığım salonu görseniz haline şükretmeyi pratiğe dökersiniz gibi geliyor.. :)
    ama sineğin yağını çıkarmak bu durumlarda gerekiyor eğer vg.yi seviyorsanız..
    makineler diye tabir ettiğimiz el yapımı taklit fiyaskosu aletlerin ağırlıkları yetmediği için dumbbell takıyoruz böylece hardcore olabiliyor..
    bi makara görmemiz makine icat etmemize yetiyor biraz zaman alıp soğutsada vücudu yinede makineyi işimize yarar hale getiriyoruz..
    ve daha neler..;)

9. KuKuLeTa

KuKuLeTa Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    teşekkürler diez fotoğrafları düzelttiğin için acemilik işte alışmaya çalışıyorum foruma.
    daha önce bu salondan başka 2 salonda daha çalıştım ama en ferahı bu geldi bana tavanı 4 metre civarı çok kalabalık değil. istersek bardak protein ne bilim idmanlık amino l-cartine falan alabiliyoruz hiç lazım olmadı ama hizmet hizmettir. alet sayısıda yetiyo tek problem akşam saati dambell bölümünün sıkışık olması ferah bir yere alamadılar şunları

10. kibrit_cin

kibrit_cin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ithalat-ihracat
    Yer:
    China
    Insallah 1-2seneye bende bir salon acmayi planliyorum.simdilik resim koyamiyorum :((
    ama insallah sonra en kralindan koyacagim..

11. h3m4n

h3m4n Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    yaylaya ınmeden atlantık spor salonu var aylık 100 ytl ama on numara bı yer 1200 metre kare yayla gıbı salon oraya gıdebılırsın ben sahsen ordayım http://www.atlanticsportscenter.com burdanda bakabılırsın salona

12. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Çalıştığın salon çok iyimiş h3m4n. Keşke bahçelievlere yakın olsaydım.

Ben leventte tansaşın ve dünya göz hastanesinin yanındaki Gym-Fit isimli salona gidiyorum, eskiden adı veges'ti. Leventte bayağı bir yıl 2 tane veges vardı sonra 1-2 yıl önce burası Gym-Fit oldu, adı veges kalanada bir süre gittim ancak Gürbüz (Tansever) hoca vefat edince eskisi gibi olmadı. Gerçi burasıda pek ahım şahım değil ama idare ediyorum. Okul açık olduğu zamanda universitenin spor salonuna gidiyorum, ders programına bi şekilde uydurarak.

13. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Salonun konforlu olduğu belli.
    -Ama resimler yanıltıcı değilse bu salonda çalışmak istemezdim. Çok soğuk geldi. Sert idmanlar yapmak için beni tetikleyeceğini düşünmüyorum.
    -Sanki biraz yumuşak hava kokuyor. Ter kokusunu tercih ederim.

14. synapse

synapse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.
    Eskiden yurtdışında bu sporu yapardım. Istanbulda yeniyim. Fındıkzade sirkeci arası, Ve ya en kotu ihtimalle beşiktaş merkeze yakın spor salonu bilen varsa, lütfen adres belirtiniz.
    saygılar

15. _Fırat_

_Fırat_ Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    avrupa yakası avcılar semtinde önereceğiniz bilindik salon varmı?

16. JR.hulk

JR.hulk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrencı (7sendır unı.) turızm sırketı sahıbı
    Yer:
    kıbrıs & mersin
  17. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    bncede bu yerler ozellikle orta seviye ve yeni başlayanlara hiçde uygun degil bence cok sosyete işi duruyoo bende salonumun resimlerini çekip yollıcam

18. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    The Shore Club Suadiye.
    İmkanları karşısında sunduğu fiyat çok cazip.
    Ayrıca Ahmet Enünlü ve Serdar Aktolga ile aynı salonda olmanın verdiği motivasyon da cabası.

19. sonofdemon

sonofdemon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bench_O İstanbul Bahçelievler'de Yayla'dan Haznedar'a doğru giderken köşedeki Garanti bankası, Fortisbank ve Oyakbank'ın komple altı bu salonda. Fazla etiket yapmaya gerek yok www.eurosport-fitness.com adresini versem sanırım yeterli olacaktır. Çevredeki birsürü uyduruk salondan kat kat iyidir. İyi bir ortam arıyorsan arkadaşım burası tam aradığın yer. ;) bench_O

Son düzenleme: 1 Mayıs 2008
  20. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    arkadaşlar beşiktaş'ta oturan arkadşlar nereye giderler acaba? salon arıyorum da gidecek.

Sayfayı Paylaş