Salonunuzu Tanıtın!

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve sarc4stic tarafından 31 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    Sarc4stic,

Champion Spor Salonu'nun fotoğraflarını göndermişsin...Ben de oraya gelmeyi düşünüyorum..Şu anda Kozyatağı Gymist'te çalışıyorum ancak hiç memnun değilim...Özellikle hocaların ilgiziliği ve bilgisizliğinden...

Salon hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim..Hocanızın isim yapmış bir şahıs olduğunu biliyorum..İlgi derecesi nedir? Öğrencilerini takip edebiliyor mu?

Üyelik aidatı gibi konuları geldiğim zaman görüşürüm zaten...Yalnızca ortam hakkında görüşlerini yazarsan sevinirim,

Saygılar...

2. x_y_line

x_y_line Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kama spor merkezini tam tarif edebilirmisiniz,birde fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Salon resimlerden de anlaşıldığı gibi gayet profesyonel. Aletler yeni, ağırlık bol. Fiziki olarak bir kusur yok yani. Hocalara gelirsek, ben sabah gidiyordum, o saatte 2 erkek 1 tanede bayan hoca vardı(Kaya hocayı saymıyorum). Kaya hocada hep salonda olur ama daha çok salon işleri ile ilgilenir. Gayet mütevazı bir insandır, hocam bu hareketi anlamadım derseniz sizle aletin yanında kadar gelip şahsen gösterir. Ama genelde masa başında veya motorun yanında olur. Diğer hocalar salonda dolaşır, onlara her zaman soru sorabilirsiniz. Bir süre sonra samimiyeti ilerletince artık arkadaş gibi oluyorsunuz, kişisel konuları konuşabiliyorsunuz. Bence salonun tek köyü yanı(eğer kötü olarak algılarsanız) çok profesyonel bir yer. Yani gereğinden biraz fazla. Biraz ruhsuz gibi. Bence tek eksiği o, o da neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Belki dizayn, salon renkleri vs... Aletler yeni, hocalar iyi ama biraz ruhsuz... Yorum size kalmış. Gelince daha iyi anlarsınız. Tabii bu sizinde öyle bulacağınız anlamına gelmiyor, bu benim fikrim, ve bence bu civardaki en iyi salon. Tekrar oraya başlamayı düşünüyorum.

4. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    Evet bir hafta kadar önce arkadaşımla salonu dolaşmaya gittik..Kaya Bey'le konuştuk bir süre..Ekim başında bütün aletler yenilenmiş bir şekilde hizmete gireceklerini söyledi...Ki eski aletler bile yeni duruyordu aslında:) Ortam hakkında söylediklerinize kısa gözlemim doğrultusunda katılıyorum...Salonu dolaşırken herkes kendi halinde çalışıyordu...Adeta çıt çıkmıyordu kimseden.. Ama ben partnerimle çalışacağım için problem değil..Kısmetse yarın akşam Champion'daki ilk günüm olacak...Hayırlısı:)

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Ankara değil Türkiyede Akif Kamayı tanımayan eski sporcu yoktur.Bundan yıllar önce tuluğ topa ile aralarında geçen bir tartışma esnasında soyunma odasında Akif hoca tek tokat darbesi ile tuluğ hocayı yere devirmişti.bu olay o senelerde çok sükse yapmıştı.tuluğ o sıralar türkiye şampiyonuydu.Akif hoca kuvvet olarak inanılmaz seviyede idi son hatırladıgımda.

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    zaten kaya hoca bunu yaratabilmek icin buyuk boyda ki dumbelllari kaldirdi :)

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Eurogym'i de es geçmemek lazım Suadiye civarında salon ararken...

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    blitz gecen gittim baktim eurogym e cok kohne,hic yenilik yapmamislar salon adeta dokuluyor...

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Haklısın, aletlerin yenilenmediği doğru ama dumbbellar olsun, diğer serbest ağırlıklar olsun hepsi sağlam ve tatmin edici; aletlerle pek çalışmadığım için ben gayet tatmin oluyorum.

10. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    5-6 sene önce spor salonu araştırırken EuroGym semtin en gözde ve en pahalı salonuydu.. Öğrenci harçlığımla gitmeye gücüm yetmemişti...Demek popüleritesi düşmüş bu aralar..

11. The_Gokhan

The_Gokhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    kimse mecidiyeköyde veya beşiktaşta uygun biryer bilmiyor mu yaf:S dediginiz yerler çok uzak :S

12. Conductor

Conductor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Muğla
    Arkadaşlar; Ankara'da olanlar için korkmaz şimşek spor merkezini tavsiye ederim. Bu merkez çok büyük bir alana sahip değil fakat hocalarıyla ve eğitimiyle gayet ii noktada.
    Bir ayrıntı olarak (Merkezde 5 özel kuvvet üye var ve bb hocası eski bir komando)
    Ayrıntılara http://www.korkmazsimsek.net/ buradan ulaşılabilir...
    Saygılar.

13. aydogantr79

aydogantr79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üstad bildiğim kadarıyla orada sadece uzakdoğu sporlarıyla uğraşılıor. o da korkmaz şimşek hoca.

14. Conductor

Conductor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Muğla
    O salonun genel tanıtımı wing tzun gibi dövüş sanatları üzerine. Doğrudur. Zaten korkmaz hoca kendisi bir ''sifu''. Fakat Serkan Uluışık - Sönmez Şimşek... gibi hocalar da bb üzerine hocalık yapıyorlar. Yanlış anlaşılmak da istemem (hiç bir ŞEY in reklamını yapmam) ama Serkan hoca bayağı sağlam sanırım...
    Saygılar.

15. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    LİDER SPOR MERKEZİ / TRABZON

Benim gittiğim salonda Lider Spor Merkezi. Çok temiz ferah bir ortamı var. Bayanlar, fitness bölümleri yok tam bir vücut geliştirme salonu. Aylık 35 YTL(Duş, dolap dahil).

Cumhuriyet Mah. Nemlioğlu Cemal sk.(Şehir Klubü Arası) Yoloğlu İşhanı
    0 462 321 35 00

16. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    yeni bir başlangıç

Arkadaşlar yıllardır ankarada spor yapıyorum bu spora bilginde başladım sonra uzun süre s-m ( isim vermek istemiyorum özellikle salonu kötülediğim düşünülsün istemem) devam ettim s-m i coğumuz bilir ankaranın merkezinde bulunan bir salondur ama hızla aşşağı grafik çizmekteydi şimdi hemen karşısına bir salon açama hazırlığı içinde olduğumuz DELOS HEALTH CLUB açılırsa ANKARA NIN EN GÜZEL SALONU olacağına inanıyorum cünkü salonun hertarafı cam ve orman manzaralı acaip bir şey ankaralı arkadaşları mutlaka bu salona bekliyoruz salon açıldığında yapım aşamalarını da içeren tüm görüntüleri siteye göndereceğim

17. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    İstabul-Bahçelievlerde tavsiye edebilceğiniz bi yer varmı? Haznedarda oturuyorum. Buraya yakın olursa iyi olur. Bahçelievlerde baya varda baya kaliteli yerler ben daha mütevazi bi yer istiyorum :D

18. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    odnamok sizin salonun yerlerinin tahta olmaso sorun olmuyormu agirliklarla calisirken mesala dambelleri yere felan birakirken
    ki gucun kalmadigin sertce bile birakabilrsin(mesala ben :D )

19. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    İzzet yerler tahta değil, muşamba serilmiş :) altı taş; ama yine de dambıllar ve barları yere atamıyoruz yavaşça bırakıyoruz. Dün salondaki son idmanımdı zaten artık Ankara'da idmanlara devam etmek zorundayım. :cry:

20. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yasadigim sehirde oyle luks kalite(aletler mekan hizmet acisindan) salonlar yok. Yalniz gittigim yerde insanlar kaliteli aletlerde iyi sayilir.Arada kirolarinda geldigi oluyo ama genelinde insan kalitesi yuksek bir salon.

Sayfayı Paylaş