Salonlarda görmek istemediğimiz davranışlar ve şahıslar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 2 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 137 üye.
  1. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    en ayar olunacak şeyler sıralamak gerekirse

1-"Sen kaç basıyon gardaş"bunu her yerde duyabilirsiniz okulda,yolda,cafede vs vs
    2-6 aydır aynı hareketi yapıyorsundur hocaya sorarsın dogru der biri gelir hareketi yanlış yapıyorsun der ve o an sinirlerin birden bozulur
    3-Salonda telefonu elinden bırakmayan zihniyetler var hem bench basıp hem msjlaşan gördüm(salonda bizim telefonlar çekmezken onun msj atabilmesi mucize ama)
    4-Oturup izleyenler farklı bir olay oluyor.
    5-Fıtıkcı dayılarımız var bilirsiniz meşhurdur
    6-Protein,creatin içerken gören bazı elemanlarda var niye içion ne yapıyon nerden aldın niye aldın diye sora sora bitiremezler
    7-Koku olayı var hepiniz biliyorsunuz ter tamam eyvallah herkes terler ama aynı giysiyi 1 hafta giyenler var salondan içeri girince kokudan anlayabilirsiniz salonda olduklarını
    8-Programında yazmayıpda senden görüp hareketi yapmaya çalışanlar oluyor onlarada yazık olucak bir gün ama hayırlısı

oguzaltindal bunu beğendi.
  2. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kollarıma dikkat ettiğinde"o vücut mu çalışıyorsun abi gel bir bilek yapalım" diyen tiplere feena kıl oluyorum.

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    ben en fazla bir sürü millet sıra beklerken aletlerin başında sohbet edip aleti meşgul eden tipleri sevmiyorum,
    bir de terlemek için kat kat giyinip havluyla çalışmalarına rağmen şıpır şıpır damlayan terlerden hertarafı ıslatan tiplerden nefret ediyorum.
    bir de salondaki kendi halinde antreman yapan manken gibi cocuklara burun kıvıran benim tipim değil diyen yarım dünya bayan üyelere sinir oluyorum , sanki kendileri dünya guzeliymiş gibi...

4. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    geçen gün bir tane adam scott sehbasına oturmuş hatunla muhabbet ediyor bozamadım da.....

5. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arada ben de görüyorum böyle insanları, sanki o erkek sana bakacak ya da bakıyor da kadınlarda bir havalar :).

6. Aksy

Aksy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    -yeni başlayan ve yaşıtım olan kişilerin 15 günlük ısınma programını yaparken çok ağır kaldırma boyun kısa kalır bak ben az kiloyla çalışıyorum demesi. (Not:yaş15)

7. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Çalışırken bağıranlara sinir oluyorum diğer kişilerin dikkatini dağıtmaktan başka bi işe yaramıyo. Ne kadar ağır çalışırsam çalışıyim asla bağırmam

Son düzenleme: 25 Şubat 2014
  8. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    genelde salonlarda bayan popülasyonu az ya ondan çoğu kendini piremses sanıyor. salıcan bunların yanına sharapova gibi sporcu hatunları bak nasıl iniyor havası:D

9. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Kundura ile kosu bandinda kosanlar. Sakatlanan gormustum ben, makine atti herifi. Dile geldi adeta. Buldu cezasini allahtan.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

10. yiko21

yiko21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bilmiyorum yazıldı mı ama.Spor salonuna gelip orada ciddi emek veren veya vermeyen bayanlara öküzün trene baktığı gibi bakan kişilere aşırı ayar oluyorum..Sanki oraya başka amaç için gelmişler..Bir de kendini biraz veya fazla geliştirmiş olup iki bayan olunca havalara giren elemanlar yok mu ayar oluyorum..Ya resmen öküz gibi bakıyorlar bu yüzden bayan arkadaşlarım gelmek istemiyor spora..

Ayrıca spor salonuna gelip de kolsuz giyen erkeklere laf eden bayanlar olmuştu gittiğim bir salonda..Sanki ... neyse söylemiycem, öyle ayar oluyorum ki..

11. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    salona gelip bench press imi (benm diorum çünki ciddi ant. yapan çok rastlanmıo gereksiz kalabalık) boşuna doldurup 3 5 seti abartmıorum 1.5 saatte yapan insanlar yuzunden :D
    sonra makineleri ellerinde telefonla mesgul eden
    sırf karı kız kesmek adına salonda volta atan
    vs vs bunlar gelmesin arkadas:D :D parası neyse verelim hayrına boş kalasın salon :D

12. sthammer

sthammer Guest

10 sene önce salonda değişik bir hareket deniyorum hafif kilolarla, herifin biri geldi yanıma, öyle bir hareket yok dedi :) Dambılları kafasına fırlatasım geldi.. Ömründe lateral raise dışında omuz hareketi görmemiş ki, adamda haklı.. Velhasıl her şeye burnunu sokanlar..

redpack bunu beğendi.
  13. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    buradan ülkemdeki tüm spor salonu camiasına sesleniyorum. lütfen;
    ekipmanları sahiplenircesine çalışmayın.
    malesef çalıştığım salonda böyle bir de facto durumla karşılaşıyorum. adam alıyor bir çift dumbbellı, atıyor havluyu sehpanın üzerine, gelene gidene 5 setim var daha diyor. tamam. memlekette kurallara uyma diye bir anlayış yerleşmemiş olabilir. sen de buna güveniyor olabilirsin. bana kimse bir şey diyemez, herkes aynı şeyi yapıyor diyebilirsin. ama unutma ki yarın aynı durumla sen de karşılaşacaksın. sizlerden istirham ediyorum. setiniz 30 saniye sürüyorsa, set arasında bırakın başkaları da kullandığınız ekipmanı kullansın. bir sonraki setinize başlamak için en fazla bir kaç saniye gecikirsiniz. ölmezsiniz korkmayın. birden bire bicepsleriniz yarı yarıya küçülmez.
    aldığınız şeyi yerine koyun.
    aldığını yerine koyacaksın kardeşim. ben mecbur muyum senin salonun öbür ucunda bıraktığın dumbbellın peşinde koşmaya. kocaman yazılar asmışlar her yere ama nafile. akşam salon meydan muharebesinden çıkmış gibi. salonu toplayan görevlilere de acıyorum. ama yine zararlı sen çıkıyorsun dağınık üye haberin yok. zamanını, emeğini seninle ilgilenerek geçirecek antrenör salonu toplamaktan yorgun düşüyor.
    kötü kokmayın.
    aynı t-shirtü kaç kere giyiyorlar bilmiyorum ama bazı kişiler berbat kokuyor. tabi kendisine saygısı olmayınca bir insanın başkasına saygı göstermesini beklemek hayalcilik oluyor. yine de bu kişilerden rica ediyorum. lütfen spora gelmeden duş alın ve temiz kıyafetler giyin.
    salon sahipleri, yetkililer; lütfen salona kapasitenin üzerinde üye almayın. ticaret yaparken azıcık da olsa ahlak sahibi olun. üç kuruş fazla kazanacaksınız diye salonunuz pazar yerine dönmüş. millet üye olduğuna bin pişman. tabi siz parayı peşin aldığınız için umrunuzda değil haklısınız.

dragox bunu beğendi.
  14. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Yok yani hadi salondaki nadir barzoları geçtim bilinçsiz yazlıkçı max 2 ay sonra gider ama be kardeşim personel trainer olmuşsun.Ancak hala insanlarla iletişim kuramıyan bir şahıssın.

Yaklaşık 8 ay önce yeni bir antranör geldi salona.Gittim tabi program için yanına selam verdim tanıştım.Tamam buraya kadar sorun yok sonra bana dedi bekle bekledim daha sonra sen başka zaman gel birdahakine yazıcam dedi.. Tamam gittim sonra bu sefer bugün program yazmıyorum yarın gel dedi.Ben sınavım olmasına ve o gün antrenmanım olmamasına rağmen 5 km salona gittim.Program yazmayada 5 te başlıyor çok profesyonel.. Ee tamam bekledik orda oturuyom saat oldu 4.50 arkadan 2 eleman geldi bekliyorlarmış ta ne zamandan beri ( gerçekten öyleydi ) tamam sorun yok ben beklerim dedim.Hocamız dediki '' zaten bekliyeceksin ne zannettin '' bunada eyvallah dedik.Sıra geldi programa.. ben bilgi verdim işte geçmişi filan anlatırken 112 kilo filandım dedim zayıfladım dedim.. Adamda keşke bende 112 kilo olsam dedi. Saçma sapan şınav programı verdi.Haftada 6 gün gidicekmişim ancak bunu bana sormadı bile ben sınav haftamda 5km salona şınav çekmek için gidicem he bu kadar süre spor yapıyorum :D O günden beri soğuk savaş var aramızda ama o günden bugüne çokta iyi geliştim Hatta her geçen gün yanımda ufak kalıyor belli etmesede çıldırıyor..

Şunuda ekliyim profesyonel seviyeye gelmedikçe hiç bir antranöre ihtiyacınız yok internet size yeterde artar.

Bir diğer notsa çok değer verdiği öğrencilerinin yarısı salonu bıraktı :)

Balboa7 bunu beğendi.
  15. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    En gıcık kaptığım tip;
    beyaz atleti giyp gelişen tipler
    sonra orasından burasından ter akan kişiler ( madem terliceksin havlu getir sil ) adamın kalktığı makineyi sel götürüyor, insanın o hareketi oturup yapası gelmiyor
    birde sırf sen yapıyorsun diye gelip, ''du bide ben deniyim'' şunu demeler yok mu, deniyor yapamıyor bide yardım istiyor.
    Birde böyle ayna karşısında sürekli üst baş çıkarıp poz veren tipler
    harekete girip set arasında dinlenme sırasında kalkmama mal gibi oturarak bekleyenler
    eline iki dambıl alıp calısır sonra set arasında paylaşmaz tutar öyle kenarda süs ya o tutsun
    sonra bench press girerken böğürenler..

vs..vs..

16. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Hoslanmadiklarim:

1. Spor salonunda elektronik sigara icenler
    2. Ben calisirken birlikte calisalim mi diyenler (benim dinlenme suremi kimsenin degistirme hakki yok)
    3. Kendisi iyi vucut yaptigi icin digerlerine aciyarak bakanlar
    4. Spor hocalarina yazanlar (ve uyelere yazan spor hocalari)
    5. Hareketimi kendince duzeltmeye calisan uyeler
    6. Bench vb de havlu kullanmayanlar
    7. Soyunma odasinda ciplak gezenler

17. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Spor dışında faaliyeti olan çoğu davranış...
    Gövde gosterileri en ayar olduğum konu.
    Erkeklerin ikide bir kaslarını göze sokmaya calışması, hemcinslerimin bile isteye erkekleri tahrik edici tutumları vs.
    Soyunma odasında kahkaha atip anlatıyorlar bir de.
    Rahatsız mılar neler :D

18. akkss

akkss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    Bazı gaylerin birbirine kur yapması ve soyunma odasında anadan doğma gezmeleri.

Bikaç kere şahit oldum evet ne yazık ki

19. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    2. Bu kadar bencil olmayın. Sizin keyfiniz yüzünden 15 dakika boş boş bekleyecek değiller. Aynı parayı ikinizde veriyorsanız ve çalışılacak başka yer yoksa, senin dinlenme süreni değiştirmemek için kendi programını mı değiştirsin ?

igormami ve ulaire bunu beğendi.
  20. akkss

akkss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadas aleti zimmetleyenlerden

Sayfayı Paylaş