Salonlarda görmek istemediğimiz davranışlar ve şahıslar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 2 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 137 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    sorma ya harika bir kafa. ama şöyle bir şey var ben geçen gün çalışıyorum bir tarafımdan nefes alıyorum resmen adam ben press yaparken gelmiş kaç set kaldı diyor. döver misin sabaha mı bırakırsın? geçen gün birisi gelmiş diyor ki; abi yağ yakımdaysan neden yemek yiyorsun? deadlift'te barı yere vuranlar mesela onlara da ayrı bir tavım. ama en çok her şeyi bildiğini zanneden şahıslar var ya onlara tavım. geçen gün birisi geldi popo göbek bağımsızlık ilan etmiş gelmiş bana diyor ki portakal çayı iç. ee faydalıysa sen neden kullanmıyorsun? ama son olayım şu; adam bana diyor ki abi whey marka iyi midir? :D

2. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Deadliftte pek tabii bari vuracaksin burada takilman gereken bir sey yok. Orasi spor salonu kutuphane degil. Insanlarin oneri vermesi gayet guzel bir sey insan olarak kendi iraden var uyup uymaman senin elinde ki bu sporun milimetrekaresine kadar butun verileri profesorler, bilim insanlari tarafindan aciklaniyor onlarin da define 45 cm kol, 75 belleri olduklarini sanmiyorum. Soru sormalari ise seni saydiklarini gosteriyor. Insan sosyal bir varlik eger sana uygun degilse bunlar care ya psikiyatri ya da eve agirlik bunlar da olmuyorsa forum kosesinde aslanlasmak yerine karsindaki insana rahatsiz oldugunu belirtmek.

mrthr35 bunu beğendi.
  3. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam sıkıntı tavsiye vermek değilde tavsiyenin nasıl verildiği. Yani bende bazen kötü form vb. Görünce hocam burayı neden böyle yaptınız ? Ben böyle yapıyorum acaba doğrusu nedir ? Diyerek yaklaşıyorum ki direk yüzüne karşı hatasını söylemektense kendi hatasını bulmasını sağlayalım. Hadi olmadı direk yanlış yapıyorsun demektense yine yumuşatarak söylenebilir. Şu yapılmas istenmeyen davranışların çoğu yazılan hareketlerden ziyade insanlar arasında ki iletişim problemlerinden çıkıyor. Biraz empati biraz anlayış olsa hepsi çözülür ama :)

OKR bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    salonda sosyalleşmem gerekmiyor. sana bu forumda bar'ın yere vurulmasından nefret eden 100 kişi bulurum. onun dışında benim aslanlaştığım yok. üslubuna da dikkat et.

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Abartı olmadıktan sonra barıda dumbellıda havadan yere bırakabilirsiniz de , kasti olarak 2 kat ses çıkmasını sağlıcak şekilde yapılırsa o insanlık dışı olur, diğer türlü dozunda iyidir , onun harici bir makinede 10 tane kol hareketi yapan insanların kafasına genelde bu kablo oluyor , 20 kglik ağırlıkla vurasım geliyor , mantığa sığan bir antrenmanda en fazla 3 hareket yaparsın adamlar 30 dk geçiriyor nerdeyse bi kablo alıp 7 8 arka kol ön kol hareketi yapmak, birde bunu yapanlar yarışma seviyesinde Prof. Olsalar eyvallah buyursun 2 saat çalışsın , vitaminsiz 60 kglik tiplerde yapıyor kendimi kesesim geliyor , onun haricinde özellikle macfitteki ptlerin 10 da 8 i yardımcı olmaz kimseye , yeni başlayan varsa gelip ölçü için yağ oranı yardımcı olurlar anca , ücretli pt diyorum ben onlara klüple alakası Yok :D , steroid kullanıp ben doğalım diye gezen tiplere aşırı tav oluyorum git kullan kardeşim banane milleti salak yerine koyma sadece,

Güç aşkı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş