Salonda başınıza gelen komik olaylar...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Zerk tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    :D :D :D sorma ya o zor mekik sehpası varyaaa.. bende milletin içinde az vurmadım kafamı yere özellikle bi kız tam bana bakarken vurmuştumm sonra gökdelenler yerin dibinde :D

2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Smith makinede bench press yaparken o gün için bir 10 kilo atıp çalışmayı denedim en az 8 yapmak umuduyla başladığım set 3. tekrarda 120 kglık barın göğüs kafesime yavaşça oturmasıyla sona ermişti.. o şekil kitlenmiştim ve yardım isteyeceğim arkadaşın hareketini bitirmesini beklemiştim..

O diyalog aynen şöyle..

Ben: Kanka hareketin bittiyse şu barı askıya alıverelim..
    XXX:Kanka sen ne yaptın ya??! her antremanda 10 kg atacaksan işimiz var..

Deliammo bunu beğendi.
  3. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Hoca anahtari bana vermisti nese sabah actim salonu gelen gideb yok arkadasi cagirdim arkadas bi dedim gel kimse yok sıkildim , nese arkadas bi geldi elinde 2 tup cakmak gazi la bunu napacan demeye varmadan cekmeye basladik kafasi guzel ama kisa surdu sesler filan gec gelmeye basladi sonra salona bi kadin geldi ben kayit olmak icin geldin gibi bi cumle soyledi sanirsam pek anlamadim hic cevap vermeden kadinin yuzunu baktik yaklasik 30 saniye filan cevap veremiyoduk heralde sonra kafin kosarak kacti .d.d obur gunde dedik bide raki icelim o gunde salonu erken kapatip 8 kisi olduk birden sabaga kadar kahve oldu salon bataktir okeydir rakilar biralar ucustu sabah bi kalktim benc presin altindayim sehpada uyuyakalmisim .d

Zerk bunu beğendi.
  4. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA

Gerçekten çok komik bir olay, bir daha ki sefere bali deneyin ya da derby artık hangi markayı tercih ederseniz, poşetleriniz de benden.

Bari yaptığınız dangozluğu buraya yazmasaydın.

-RevoLt-, Warprow, Dynamo ve diğer 19 kişi bunu beğendi.
  5. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Her harfine katılıyorum...
    Arkadaş burasının bir v.g. forumu olduğunu unuttu ...

bravehearts, wallcroft9'69, HUMOR ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  6. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    çakmak gazı çekmek nedir arkadaş ya yemin ederim acıyorum..
    bizim lisede de vardı böyle iki üç tane insan evladı, çakmak gazı çekiyodu nedir yani anlam veremiyorum git bira iç votka iç hiç yoktan iyidir

bravehearts ve Ocensers bunu beğendi.
  7. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    pardon ama körmüsün ne yazıo orda konu dısı yazıyo farkettin mi yada hazmedebildin mi sanki ben cakmak gazı cekin cok iyi kafası var filan dedim orda yazmısım zaten bu ne demeye varmadan diye yani ilk cekisimdi yani ne demek oluyo herşeyin bi ilki vardır bende onu anlattım he devamı geldimii,bundan sanane bodymide yaparım balide cekerim koko da alırım (misal) yani bundan sanane ben yaşadıgım bi olayı anlattım sadece dangoz

8. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Dun squat yaparken sortum yırtıldı :D .. Allahtan Pazar dıye salon bostu..

HergeleSefa, bravehearts, Ocensers ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Salona yeni kaydolan +30 yaşlarında göbekli bir adam ilk önce koşu bandına çıktı ördek gibi yürüdü biraz. Sonra mekiğe geçti. Mekikte her set arasında pilates topuna oturup zıplıyordu. Ne zevk alıyorsa..

3. oturuşunca topla birlikte yuvarlanmasıyla benim süper set ziyan oldu. İlk defa böyle güldüğümü hatırlıyorum.

O düşen adamın arkadaşıda en az yarım saat güldü. :)

mesutfb2005, Akay, wallcroft9'69 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    koşu bandında tam gaz koşuyodum aynadan arkadaki box yapanların maçına gözüm takıldı
    bi baktım koşu bandı elimde ben koşu bandının dışındayım hala koşuyorum
    anlatılmaz yaşanır
    :)

11. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ben ne zaman gitsem koşu bantlarının birinde(salonda 10 civarı var) benim gibi amatör biri koşu bandını sallayarak koşar arkadaşla 2 kişi aynı anda koştuk yine sallayamadık nasıl yapıyorlar anlamış değilim hala :shock:

12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Sizinki de biraz fanteziye girmiş sanki :D Dengesiz adım atıyorsa ve haldur huldur koşuyorsa sallayabilir, bir de öyle deneyin :)

13. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim salonada abazalarmı toplanmış ne 2. katta mekik aletleri felan var 3 tane güzel bayan vardı 7,8 erkek erkeklerin hepsi sporu bırakmış kızlar izliyordu o tipler felan :D

bravehearts ve Zerk bunu beğendi.
  14. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Bu koşu bandı sallama işi varya tam ayar ediyodu beni ya sağımda solumda adamlar koşuyo düzgün düzgün ben bi çıkıyorum yürüdüm falan derken hızlandırıyorum koşmaya başlayınca band sallanmaya başlıyo takır tukur sesler :D

15. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA

Direkt beyne ulaşıyor
    Polis yetkililerinden alınan bilgiye göre, tiner ve bali gibi çok bilinen yöntemlerin dışında son 10 yılda çakmak gazı bağımlılığı hızla yaygınlaştı. Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Kültigin Öger bu konuda şu bilgileri verdi: “Kliniğimize çakmak gazı bağımlısı olarak 4 yaşındaki bir çocuk bile geldi. Uygulayabileceğimiz tek yöntem çakmağa ulaşmasını engellemekti. Gençlerin de bağımlılıktan kurtulması için uzmanlardan yardım alması gerekiyor. Çünkü çakmak gazı çok kolay ve ucuz şekilde elde ediliyor. Çakmak gazı çok çabuk etki eder, direkt beyne ulaşır. Sarhoşluğa benzeyen bir coşku hissi verir. Doğrudan beyne gittiği için solunum etkilenerek hızlanır. Kullanıcı kendini neşeli hisseder. Solunum hızlandığı için kalp ritmi olumsuz etkilenir. Öğrenme, algılama, dikkat ve hafıza gücü kaybolur. Kalp ve beyin direkt etkilendiği için ani ölümlere neden olabilir. Çocuklar çakmak gazını uyuşturucu gibi görmüyor, bunun oyun olduğunu düşünüyor.”
    Uzmanların verdiği bilgiye göre de çakmak gazı yanıcı olduğundan hücrelerdeki kan ve hava alışverişini etkiliyor. Hücreler zarar görüyor, solunum yetmezliği oluşuyor. Akciğerde ödem ve kanama meydana geliyor.

Yönetmeliğe eklenecek
    Sağlık Bakanlığı, çakmak gazının üretiminden satışından kadar 18 yaşından küçüklerin eline geçmesini önlemek için çalışmalara başladı. 5898 sayılı Uçucu Maddelerin Zararlarından İnsan Sağlığının Korunmasına Dair Kanun kapsamında 5 Ağustos 2010’da yayınlanan yönetmelikte uçucu madde içeren ürünlerin 18 yaşından küçüklere satılması yasaklanıyor. Hemen hemen tüm uçucu maddelerin isminin zikredildiği yönetmelikte “çakmak gazı” ibaresi yok. Ancak Zaman gazetesine bilgi veren bir bakanlık yetkilisi “Yönetmelik çakmak gazını da kapsıyor. Gerekirse çakmak gazı ibaresi de eklenir” dedi. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün de çakmak gazı satışının kontrol altına alınmasıyla ilgili bir çalışma yaptığı belirtildi.

Kusura bakma da yaptığın saçmalığın farkında değilsen hala yapacak birşey yok. Ayriyetten çakmak gazı çeken biride kokoya çıkamaz o kadar düşmüş biri, hadi cigara yapıştırdık içtik desen bi nebze fiziksel bir bağımlılığı yok, doğal, ve ölüm riskin yok. Çakmak gazı yüksek derecede bağımlılık yapan ve her canın çektiğinde elinin altında olabilecek bir şey, sadece çakmak alman gerekiyor. Hadi yaptın bir aptallık bari burda yazarak hem kendini fişleme, hemde kötü örnek olma insanlara.

Zerk, pasha05, bravehearts ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Bende her akşam yatak odasında boy aynasına bakarım ( Çıplak ) :D ve kaslarımdaki gelişmeleri izlerim ışığı açtığımda karşıdanda ışık yanıyo ve bitane kadın beni izliodu :D bende utanarak kaçtım. daha sonra baktım karşıda ışık yok dedim yatmıştır yine bakıyorum aynaya yine ışık yandı ve kadın beni izliyo :D o günden sonra akşamları aynaya bakmıyorum

17. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Senin gibi kaslı, fit bir erkek gördü tabi calvin klein mankeni sanmıştır ve arzuladığından bakakalmıştır tabi.

Suç sende ama sende kaslı vicudunu gösterme öyle, nazar felan değer 1 aylık kasların ziyan olur :)

dragox, StoLen, Warprow ve diğer 15 kişi bunu beğendi.
  18. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu salonda olmadi daha 15 dk once otobuste basima geldi. Telefondan nete girip animal stak ile m stak arasinda ki farklara bakiyordum onumuzdeki kombinasyona koymak icin. Muavin geldi nereye diye. Silivri diyecegime o sirada aklimdan m-stakta karar kiliyordum. Kafami kaldirdim ve m-stak dedim. Muavin efendim abi dedi. Ben de silivri dedim gulerek. Eleman anlamadi Allah tan :D

kratos1, mirzafidan, bravehearts ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  19. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    :D haklısın

rockybalboa7, bravehearts ve Azi bunu beğendi.
  20. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    almanyadan 1-2 günlüğüne gelmiş olan bi arkadaş erkek soyunma odasında ne var ne yok çıkarması sonucu herkesin "kıskanarak" oradan uzaklaşması...

Sayfayı Paylaş