Salona ilk gidişimiz de nasıl bir vücut tipi belirlemeliyiz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve EscoWL tarafından 1 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EscoWL

EscoWL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ev de olmayıcağını anlayıp salona gitmeye karar verdim cumartesi başlıycam ancak benim hayalim böyle ahım şahım kaslı omuzlu hacimli bir vücuta sahip olmak değil, hacimsiz estetik vücutlar oluyor ya hedefim o. bunu salon hocasına söylemek mi lazım bir çok fıtness videosunda görüyorum böyle şeyler dalga konusu mu genetik de ne varsa illa o mu cıkıyor çalışmamız diyet programımız bunu etkilemiyor mu şimdi benim genetğim de omzum güclüyse omuz calışmasam da omzum yine belirginleşecek mi?

2. Pladimir Vutin

Pladimir Vutin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ben
    Ben kısaca cevap vereyim zaten istesen de hemen hacimli bir vucudun olmayacak. Bu yıllar surer. Bir bölgenin büyümesi için çalışman gerekir çalışmazsan gelişmez ve ilerde postur sikintilari cekersin. Dengeli gelişim için her kas grubu çalışılmalıdır. Zaten şimdiden bu tarz şeyleri kafana takma. Hocan muhtemelen haftada 3 gunluk bir adaptasyon programı verecektir. Önce 1 ay bu şekilde bi bu spora alış. Sonra soruların oldukça sorarsin. Öyle ben hacimli istemiyorum deme lüksün yok istesen de olamazsın zaten bunca insan yıllarını verirken :) kafana takılan bisey olursa cevaplarım

3. EscoWL

EscoWL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben zaten bu spora yıllarımı verip süper vücutların hayalin de değilim şuan yağlıyım boyum 1.81 kilom 86 yağ yakıp kaslarımı belirginleştirmek istiyorum o kadar

4. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Hacimli birde senin hayilndeki 2 vicudu atsana

5. EscoWL

EscoWL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: