1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Salona Gitmeye Para Yok Evde Makarna Yemeye Devam :D

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve GeCe_Misali tarafından 1 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. UnLuCKy_CoCuQ

UnLuCKy_CoCuQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
  2. UnLuCKy_CoCuQ

UnLuCKy_CoCuQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Abiler Ben DAlga Felen GeçmiYorum Yaptıklarımı Soruyorlar bende Söyledim ..Ya Çıplak foto koycam ama koyamıyorum nasıl koyCam yardım :D:D: ;)

3. UnLuCKy_CoCuQ

UnLuCKy_CoCuQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Heh şimdi Oldu bea koydum işte Çıplak foto,Gerçe Bİr şey Yoq ama napalım Koydum işte Baqalım sonuç ne Olcek Beğencekmisiniz :D Hoşbulduk..

4. nomad

nomad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bence makarna yemeyi bir kenara bırakıp, bir salona gitmeye devam et

5. timu87cin

timu87cin Guest

Valla bu arkadaş benim gerçek hayattan 11 senedir arkadaşım, kankardeşim... Kendisi yolda yürüdüğü zaman önünde hep bir boşluk açıldığı için, bu kalıplı vücudunu şekle sokması için sürekli baskı yapıyorum. Beraber salona gitmeyi düşünüyoruz, ama hep yarın. Bi baktım bu yarınlar hiç bitmemiş. Bende en azından başladığımız zaman bilgilenelim diye arkadaşıma burayı tavsiye ettim...
    Fotoğrafları koyması iyi oldu, yalnız şu kollardaki jilet izleri işi bozdu :lol: Jilet izi de denemez; jilet yarığı 19 dikiş :badgrin:

6. timu87cin

timu87cin Guest

Bu arada (yarın) salona başlıyorum. :)

7. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    vücut ta anormal bi durum yok... hayatinda eline halter almamis bir insaninda vücudu böyle olabilir ki boyun 180 den assagi ise zaten gayet normal bi vücudun var. boyunu yazmamissin... o yüzden diyorum. cünkü 40 cm lik kol 185 lik bir adamda ince görünürken 170-175 arasinda bir adamda iri durabilir. bence sen bayagi bi makarna yemissin kardesim... resimlerden o anlasiliyor. makarna kötü bi sey degil... antremandan önce karbonhidrat tüketmek iyidir ama sonrada protein falanda yemelisin. atlet antremanda islandi diyorsun ama... terleyecek kadar antreman yaptiysan bi sekilde tabiri caizse PUMP efekti olmasi lazim... gögüs ayni kollar ayni nasil antreman bu. antreman derken kosu mu demek istedin galiba?!? calismaya devam. umarim yemek yeme aliskanliklarini degistirebilirsin cünkü bu is paso makarna ekmekle olacak is degil.

8. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    bu arada jilet konusuna gelince :) aradabir kirli kani vücuttan atmak saglik icin bayagi iyidir :)

9. timu87cin

timu87cin Guest

bomberman doğru sölüyo, arada kirli kan atmak iyidir. bütün vücutçulara tavsiye atın bütün pis kanlarınızı; permatikler UnLuCKy_CoCuQ tan...
    :badgrin:

10. timu87cin

timu87cin Guest

Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın, belki küçük kardeşlerimiz okuyodur. Jilet atmak hiçte iyi birşey değildir; özenilecek birşey hiç değildir. Bir kız seversiniz ama ister istemez içinizde hep bir eziklik olur. Bunu UnLuCKy_CoCuQ ve ben çok iyi biliriz.. Jilet konusuyla ilgili konuşmamamız gerekirdi ama fotoğraflarda görünmüş napalım...

Bazı insanlar ayıplarını örtmek için işi espiriye vurur yada normal göstermeye çalışır; bizide onlardan biri farzedin...

11. UnLuCKy_CoCuQ

UnLuCKy_CoCuQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    ArkaDaşlar Gene MerHaßa.Falla Makarnayı Fazla Kaçırdıq Galıba Tam Yüz Kilo GeliYOrum ßea.İnşallah ßu Pazartesi ßaşlıcam ßady'é.Falla ßel ßölgesinin Erimesi Lasım YOqsa ßen İntihar Etçem Çoq Fena Oldum ßre Help Help :( ..

12. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bak kafana göre saçma sapan beslenme,bir bilenden yardım al öncelikle,bencede makarnayı bırak yani hiç yeme demiom da!Sen biraz erit.En önemli kısımsa yok bel kalın intihar edicem gitmezse diyip korkak davranma,bende senin gibiydim düzelttim ama bilinçli hareket et disiplinli ol.Şimdi sen beslenmeyi düzene sok,bununla doğru orantılı,yürüyüş yap,karın bel bölgesi çalış,diğer kas gruğlarınıda sıcak tut önce sıkılaşacak duruma gel sonra spora git,bunu para yok gidemiom dediğin için sölüyorum,salona gidebiliyorsan zaten daha çabuk ve güzel sonuç alırsın ama ben resimlerde sadece fazla kilo gördüm,kendi eski halimi gördüm ama bu benim kişisel yorumum,doğru olan bu demiyorum ben böyle yaptım bende işe yaradı diyorum.Ki ben senden yağlıydım!

13. UnLuCKy_CoCuQ

UnLuCKy_CoCuQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    YOq Aßisi o ßaşlık Geride Kaldı .
    ßen şimdi ßaşlıycam ßel ßölgerlini Hızlı ßir şekilde Eritmem İçin Ne Yapmalıyım Aßisi.

14. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bak bu forumda egzersiz,areketler die bi kısım varda orda resimli olrak hepsi var,bir gün alt karın diğer gün üst karın çalışırsın,setler arasında çok az dinlen ki yakmaya gitsin bu arada beslenmeyi kontrol et,proteini yeteri derecede al,karbonhidratı abartma,ekmek yeme yani beyaz unlu mamül yeme,tuzu azalt,yağı azalt,şekerde aynı şekilde hatta mümkünse bu üçünü hiç kullanma harici olarak.Spor hocana danışmadan hiçbirşey yapma bu çok önemli.Sana ben nasıl yaptım yazarım ama yanlış olur belki sende sağlıksız bir durum oluşturur bu yüzden zaten gideceğin spor salonundakiler bu konularda çok tecrübelidir,ordan bir beslenme programı da istersin,düzene oturttun mu zaten gerisi gelir.Şimdi kilo vermeye yönelik dietlerde doğal olarak insan aç hissediyor ama bunun gerekli olduğunu bil,yani "böylede olmazki" deme,ben 3 aya 10 kilo verdim,spor salonuna gitmemiştim ama çok kontrollü yaptım,düzgün beslendim.Zaten düzgün beslenme ve sporu birleştirip hayatında bir rutin haline getirebilirsen her konuda sistemli davranıldığında başarıya ulaşabileceğini anlarsın ve hep daha iyi sonuçlar elde edersin,ama sakın "yok bu göbek gitmez,bende baklava olmaz" deme,senin kimseden bi eksiğin yok,şartlar herkeste değişir ama hepsinin bir çözümü vardır.Yarınfotoraflarını çek sakla,2 ay hiç bakma bile,sonra bak ve gerekenleri yaptığında elde ettiğin başarıyı gör ve daha neler yapabileceğini kendin düşün,bu sana bu forumda değil bu dünyadaki herkesin verebileceğinden daha iyi bir yanıt olacaktır.Spor hocana mutlaka ve mutlaka danış herşeyi,kıçında kıl dönmesi bile olsa :D :D :D

15. UnLuCKy_CoCuQ

UnLuCKy_CoCuQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    valla abicim başladık.1hafta oldu gidiyorum bady'e.düzgün beslenmeye çalışıyorum.inşallah faydasını görürüz yaw.

16. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba Unlucky... Oncelikle nickini degitir, belki kaderinde degisir ne dersin :) Spora basladıgına gore artik " Lucky " bi adamsın.. hic kafana takma, bogazını tutup, mantıklı beslenmeye baslarsan elbet duzene gireceksin.. yeterki azimli ol... bu sporda 2 sene sonra " len ben neden buna daha once baslamamısım, bosuna bunlalıma girimisim, bosuna jilet atmısım " dersin... burdaki herkez bunu soyluyor.. demek ki bi bildigimiz war.. salondaki hocanın bütün talimatlarına uy... Tmiucinden 'de ayrılmayın, birliktelik motive eeder

17. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    jileti kiz icin atmistir... zira ben kilo veremiyom diye kendini jiletleyen hic kimseyle tanisma firsatinda bulunamadim bugüne kadar. :lol:

18. Conductor

Conductor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Muğla
    bence de

kız içindir (hayatım şu bel bölgeni eritsen diyorum artık!!!) :eek: :lol:

19. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yokya insan kız için kendini jiletlermi şahsen ben kız
    olsam ne salak adam derim benim için kendini doğruyor bir çiçek
    alıp romantizm yapmak varken niye jiletler insan kendini ben sadece aklından
    şüphe ederim okadar

Sayfayı Paylaş