salon ile ev

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkeaydin tarafından 5 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkeaydin

berkeaydin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.şuan evde kol çalışmaktayım.arka kol ve biceps.vucudumun diğer yerlerinden memnun sayılır.Açıkçası çoğu kişiye saçma geliyor ama bana sadece kol olsa yeter.hayalim bu yani kimine göre çok saçma vucut orantısız olur desede.
    Evde 10kg ve 2 kg lık dumbell ile çalışıyorum.flexor hocanın gösterdiği dumbell hareketleriyle.salonada gidebilirim.sadece biraz uzak fakat bedava.( hoca yok )
    sormak istediğim sadece kol için salona gitmem gerekir mi yoksa evdede aynı verimi alabilir miyim.
    şunlarıda söylemek istiyorum 10kg dumbell şuan için beni iyi zorluyor nefes nefese bırakıyor :) salona gidersem daha çabuk gelişme sağlayabilirmiyim.
    1 gün aralıklarla bütün hafta çalışıyorum. örneğin pazartesi çalışma salı off.
    Ve neredeyse hergün olmasada haftada 3-4 gün mma çalışması yapıyorum.
    Bu arada boyuma göre kilom düşük. düzenli spor yaptıgım ve düzensiz olarak body yaptıgım için bundan önceki aylar protein tozu kullanıyorum.beslenme düzenim pek iyi değil.kolum şuan olarak tam 30 cm.

2. alper015

alper015 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    internette okuduğuma göre en iyi yağ yaktıran sporlardan yada spor mma, cardio olarak sayılabilir bana göre evde yeterli aletin varsa salona gitmeye gerek yok çalışılacak kas gruplarını farklı aletlerde yapıyorsun eve alet almayacaksan o zaman gidebilirsin bide sürekli internetten okuman gerekiyor salonda antranör sana program veriyor ona uyuyorsun yazdığına göre hocada yokmuş programına gelince kendi görüşüme göre belki başkası farklı birşey diyebilir dinlenme süren uygun küçük kas gruplarına 2 gün büyük kas gruplarına genelde 3 gün verirler ağrılarına göre süre değişebiliyor benim sana önerim şuan ağrı varsa gelişme vardır diye okuyorum internette bir kas grubunu 3x her sette pes edene kadar kaldır ertesi güne beklemediğin kadar ağrı oluyor ağrı varsa gelişme vardır mantığına çok güzel uyuyor

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Mma gerçekten iyi yağ yakıyor çünkü çok yoruyor ve aşırı terletiyor

Sayfayı Paylaş