Salon+Diyet+L-Cartine => Yağ Oranı Tahmini ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve feendronk tarafından 16 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. feendronk

feendronk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ♥ Sakarya [ 54 ] ♥
    Merhaba abilerim, kardeşlerim.
    Ben bu pazartesi günü salona yazılıp kısmetse bodybuilding başlayacağım :) Siz tecrübeli abilerim ve kardeşlerime bir sorum olacak.Şuan 1.80 boy 80 kg'yum.Vücut yağ oranımda %23 civarı.
    Daha önce 35 kg vermiştim ve diyet yapmada problemim olmayacak :D Vücut yağ oranımı %23 ten %10 veya biraz daha aşağıya çekmem için sıkı bir diyet (şeker,un,tuz,yağ vb. kesicem) + düzenli body salonu + L-Cartine kullanımı ile ne kadar sürer ? %10 veya aşağısına düşünce sporu bırakmayacağım tabiki :)
    Ama tecrübelerinizi ortaya koyarak ortalama bir süre tahmin etmenizi rica ediyorum.%10 için bu tempoyla ne kadar süre gerekir ?
    Şimdiden yorum yazıp yardımcı olacak herkese teşekkür ediyorum.İyi günler.

Son düzenleme: 16 Mart 2012
  2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi bu sorunun cevabı össdeki sorulardan bile zor dostum :) vücudunu bilmiyoruz sonucta ama 1 yıl da cok saglam bir vucut cıkar diye düşünüyorum :)

3. feendronk

feendronk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ♥ Sakarya [ 54 ] ♥
    Yok ben kaslı bir yapıya ne kadar sürede kavuşurum diye sormadım arkadaşım :) Sormak istediğim vücut yağ oranımın %23 ten %10 a bu tempoda ne kadar sürede düşeceği.Yoksa işin içine kas girerse uzun bir süre olacağı malum zaten.Ama sadece yağ sordum ?

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    ya yağ yakımı da basit gibi görünsede zor bir iş hele ki senin dedigin yuzde farkı cok fazla ama cok sıkı bir diyetle 3 ay olabilir diye düşünüyorum...

Sayfayı Paylaş