Salon Anılarınız

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mutluhan tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Benim salonlardaki sorunlarım genelde prensiplerle ilgili oldu :D
    Çok salon değiştirdim bu yüzden en sonunda evde çalışmaya karar verdim :D Salonlardaki hocalarda rahat bir nefes almışlardır salondaki müşterilerin çalışma programını değiştirmeye hit'e çevirmeye çalışan bir manyak olmadığı için :D

2. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    o konuda bendende çekiyorlar, bana göre kalitesiz supplement satıyorlar bende fikrimi belirtiyorum salondakilere onlarda almıyor ondan sonra:) hocalarda başka salondan gelip oraya müşteri çekmeye geldiğimi falan düşünüyorlar bazen:)

3. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Evet haklısın. bazı salonlarda ekbesin gibi programlarda müşteriyi yemeye yönelik oluyor :) hatta bi amcam 2 yıldır gidiyordu ve hiç gelişmemişti yakınırken ben duydum yardım ettim programı hakkında 6-7 çeşit sırt vardı 4er setten... 2 farklı sırt verdim hit prensiplerini anlattım. 1 ay sonra yanıma gelip "yeğenim çok sağol bu salona bi daha gelenin anası avradı ....... " demişti :D

4. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    valla dogrudur ama ben birazda bizim salondaki hocaya inat yapıyordum 2 haftalık sporculara steriod falanda satıyordu bende gidip almayın ucunda ölüm var deyince vazgeçiyolardı hocada bana tip tip bakıyordu:D

Son düzenleme: 22 Ekim 2009
  5. KuKuLeTa

KuKuLeTa Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    pazartesi başıma gelen bir olay

salona gittim açtım çantayı o da ne t-shirt evde kalmış neyse arkadaşın yanında yedek varmış onu aldım başladım idmana daha ilk set hareketim bitmişken salonda bi ses
    H:hoca
    Z:ben

H:zafer! "seslenme şeklinde"
    Z:"etrafına aptal aptal bakınır ken o ne ya zafer adında birimi başladı salona diye düşünür ve o sırada elinde torbayla sırıta sırata gelen hocayı görür".
    H: len velin geldi beslenmeni unutmuşsun
    Z:hönk? veli mi beslenme mi? ilk okulmu ulen burası "sonra torbanın içine bakılır ve tshirt görülür kapıya bakılır el sallıyan bir anne"

zigbog bunu beğendi.
  6. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Kabın içinde tavuk getiriyormuş.hyper_
    Düşünceli bir annen varmış şanslısın.

zigbog bunu beğendi.
  7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Salona biri başlamıştı oldukça zayıftı hareketleri tam yapamıyordu, alt yapı vardı ama yanlış yapıyordu genelde. Belli ki çalışmışlığı var ama bir şeyleri yanlış yapıyor hep. Yanına gittim birkaç harekette abi şöyle değil böyle yap dedim. adam düzeltiyor ama hiç eyvallah, sağol, iyi ki gösterdin demiyor. içimden diyorum insan bi teşekkür eder. dört-beş hareket gösterdikten sonra dedi ki :
    - yeğenim biz de biliyoruz ama uzun süre ara verdik mecburen 10 seneden fazla o yüzden toparlamaya çalışıyoruz karışıp durma ikide bir.
    - hayrola abi 10 sene ara vermişsin sakatlık falan mı oldu?
    - yok arkadaşım bir cinayet vukuatı vardı içerdeydim.
    - ..
    - benim kafam çabuk atıyo yeğenim biliyo musun.

Son düzenleme: 23 Ekim 2009
    slymnasye bunu beğendi.
  8. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    deathlifter bir gün ansızın bench pressbench_O yaparken çıka gelir arkandan o adam dikkat et:Dyürürken arkana falan bak o adam sana takmış olabılır belki

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Salona gelmiyor artık. herhalde kafası bozdu yine vukuata karıştı :) şimdi bayrampaşa da volta atıyordur.

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Foruma uye degildir ins deathlifter.. Seni tanır filan bu benim salondaki yegendi diye.. Sonraa.. :D

11. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    deathlifter bundan sonra salonda birisi ölse karşısında yardımda bulunmaz :D

12. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73

Off topic yapıyorum ama sölemeden edemeyeceğim çok güldüm ya o an ordaki yüz ifadeleri gözümün önüne geldi :D

13. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    salonda bir abi vardı dambılla omuz pres yapacak son set . ağır giriyor yanıdaki arkadaşlardan yardım istedi . aldı elinde adamlar yanda bekliyor
    bir iki .....(malum olmayan ses)
    adamların bir irkilişi vardı görmeliydiniz
    sonra
    _olum hepsizin yüzünüzden süt içince hep böyle oluyor dedi:D

14. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    sen bunu anlatınca aklıma 2 tane komik salon anım geldihyper_

Salonda ayakta düz bar ile biseps çalışıyorum. Ağır giriyorum nefesimide düzenlemek için ağzımı kısarak nefesimi veriyorum. Bütün salonda arkamda. Birden ağzımdan malum sese benzer bir ses çıktı. Benim partner bile nerenden çıktı lan o ses dedi ağzımdan dedim ama kime anlatıyon herkez bi yerde çaktırmadan gülüyo. Sonra bana bile gülme geldi, ben olsam bende öyle düşünürdüm heralde :D:D

Bir keresinde de eşofmanımın ağı yırtılmış bende salona gittim onunla. Haberim yok tabii. Yatıyorum bench e altımdan geçen gülüyo. Ulen bi baktım ağım da kocaman yırtık var içten mavi mavi donum gözüküyo :D Antrenmanın yarısına gelmişim birde. Hemen bıraktım antrenmanı.

CosaNostra ve draft bunu beğendi.
  15. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha.bende bench presin altında kalmıştım.seti bitirmiştim.son tekrarıda bastım.kancalara bırakıyordum.biri kancaya takıldı diğeri sıyrıldı kaydı boynuma gelecekken zor güç durdurdumama tekrar yukarı basamadım.partnerimde o sıra yanımda değildi.koştu geldide kurtardı.hahaha.

16. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Antakyalı olanlar bilir Asem'de salonun işlerini gören bir hanım abla var.neyse konuma geçeyim.bench basmanın doruklarındayım (kendimi deniyorum salak gibi) barı kancaya takıcak mecal bırakmadım..kaldıramıyorum:S hani 1 saat koşarsın ya sora yürürken aptallaşırsın onun gibi.. kimse yok salonda öğlen saati.hoca bile yok. abla da içerde ortalığı topluyodu falan kadın geçerken beni o halde gördü 60 kg ağırlığı geldi kaldırdı,kurtardı beni,sarılasım geldi:S (hanım abla 1.5 metre bişey)hala orda çalışıyor mu bilmiyorum ama gidince elini öpecem:)

17. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    bana pek komik gelmedi hayatından olabileceğin bi anı gibi sanki..

Sayfayı Paylaş