Salon Anılarınız

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mutluhan tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Mutluhan

Mutluhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize / Ardeşen
    Çalışırken başınıza gelen ilginç ,garip olayları bizimle paylaşın gülelim veya bizde üzülelim :)

2. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    üst göğüste son sette ağırlığı basamayıp kancaya kadar kaldıramadım allahtan kimse yoktu salonun 2.katında bende kucakladım taktım:p

3. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşım kimse olsa nolucak bunlar utanılıcak şeyler değil geçen bench presste bende senın gibi kaldım biraz durdum tekrar kaldırmaya çalıştım baktım kalkmıyo mideme alıp kucakla koydum hemde salonun en yoğun olduğu saatlerde.

4. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Squatta çok fazla zorlamıştım ve sonuncusunda ayağa kalkamadım yanımda yardım edecek kimsede yoktu 60 kg lık barı arkaya doğru bıraktım .Gerisini siz düşünün :D

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bodrum katta , eski ve kimsenin pek uğramadığı bir salonda okkalı küfürler ederek kendini motive olan partnerim vardı.. :)

bu partnerim tv.de yüksek sesle haber dinleyen bir orta yaşlıyı uyarmasına rağmen kısmadığı için dumbell demiri ile dövecekti son anda tuttuk .. bu yazıyı görünce kendisi de gülecektir :) :)

diğer bir partnerimde sinirlenecek bişeyler bulup sinirlenerek benche yatardı :)

kral çocuklardır ama

hala gülerim .. :)

smltncr bunu beğendi.
  6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    banada 1-2 kere oldu artık çözümü buldum smith machine baktım kaldıramıyacağım gibi kitliyorum hemen :D

7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Sıkı durun gülmekten yarılacaksınız.

Oldukça saf bir arkadaşı salona başlamaya ikna ettim o da istekliydi. Adam biraz fazla saf tı ama.
    Neyse erken saatte gittik salonda az kişi vardı. Ben de scott barbell curl yapacağım. Ağır bir kiloya giriyorum, 6 tane kendim çıkarıyorum, geri kalan 1-2 tanede de arkadaştan yardım alayım dedim. Önüme geç, ben sıkışınca destek ol dedim. Tamam dedi. Ben başladım, 4, 5, 6 da başladım zorlanmaya. Bar titriyor. Bunda hareket yok. Hadi dedim destek versene.
    Bu başladı bağırmaya: Hadi oğlum! Yaparsın oğlum! Gülmekten barı nasıl yerine koydum hatırlamıyorum....

zhu.zhq, zigbog, CosaNostra ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    salonda bi arkadaşım squat yaparken basuru patladı :) bi abim bençte sağ bench i yıltıldı o çok kötüydü, ben buddy salon sahibi 1.5 sene önce salonu kapatıp 1 2 de idman yapıyoduk salona genco dizisinin cd lerini getirip idmanda izliyolardı kabus gibi geçti o günler

bi gün salonda teyb bozuldu o sıra saf bi ark deldi dedi niye müzik yok dedi bende '' çok eski bi body ciyi kabettik herkez yasta bu gün salonlarda müzik çalmıyo dedim '' o da inandı tribe girip idman yapmadan gitti

9. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    bnde z.fransis yapıyordum kollarımı ensemin arkadasına indirdim en son tekrar da kaldıramadım bırakıverdeim yere sabah 9 gibiydi salonda kimse yoktu benden baska calısan..

10. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    size komik anılarımdan birini anlatıyım 2 sene önce oldu bu olay uludağda sınıfça tatildeydık
    otelede belarus boks milli takımı kampa gelmiş onlar için özel bir çalışma yeri yapmışlar onlar yemekteyken biz gizlice girdik salona:)ben kum torbasını yumrukluyodum toplam 3 kişiydik çok zayıf bir arkadaş vardı oda bench press yapıyodu diğer arkadaşta ona yardım ediyodu en sonunda gaza geldiler zayıf arkadaş maks kiloya girdi ben hala kum torbasını yumruklıyorum bu arada çocuk ağırlığı yerınden aldı göğsüne getirdi kaldırıcaktı yavaş yavaş ıkına ıkına kalkıyodu ona yardım eden arkadaş BASSSSSS diye bir bağırdı kaldıran çocuğun halıyle motivasyon sıfır çocuk ağırlıgı bıraktı gülüyo bizim bas diyen arkadaşta halter üzerine düşmesin die yırtınıyo son anda bende geldım 3 müz birden yerine koyduk sonra gülmekten yerlere yattık anlatınca pek komik olmuyor ama inanın şuan bile gülüyorum o sesin tonunu ve o durumu hatırlıyınca:D

xlygan bunu beğendi.
  11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bilmişlik taslayan, garip laflar uyduran, protein tozu ile amino asitin arasındaki tek farkın protein tozunun sütle içilmesi gerektiğini ama onunda isal yaptığını, amino asitde böyle bir şeyin olmadığını söyleyen hocaları söylemeye kalksam bi sayfa yazı çıkar. Bunun için faklı bir anımı paylaşıyım ;
    Spor salonundayım ilk düzenli bacak antrenmanlarıma başlıyorum. Salon body building ağırlıklı olduğu için o kısıma fazla bayan geçmiyordu. Ama kızın biri yüzüne bi ton makyaj yapmış koca koca küpelerle gelmiş(spor yapmaya gelmediği gün gibi belli tabi ki) birde göğüs dekolteli bi tişört giymiş üstüne, ters mekik yapıyor. Görüntünün ne denli parazit yaptığını tahmin edebilirsiniz. :D Haliyle bir iki gözüm kaçıyor. Aldım dumbelleri salonun en dibine gittim. Yoksa ne motivasyon kalıyordu nede, konsantrason :D Kalan motivyasyonumla antrenmanı bitirmeye çalıştım.

12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Oda güzelmişte Allah'tan leg curl yapmıyormuş.. Banada leg curl yapanları denk geldi cok.. Yanında senin gibi ters mekik ve normal mekik bonuslarıda oldu tabi.. Bende aynen senin taktik gittim salonun en kuytu kösesine o gazla deli gibi calıstım.. :D

Not: Burada tabır ettıgım bayanların pekte spora gelıyormus gıbı bır hallerı yoktu.. Yanı duzgunce calısana bırsey yaptıgımız kestiğimiz filan yok yanlıs anlasılmasın.. :D

zigbog bunu beğendi.
  13. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Aslında bu işine yarayabilirdi artan testo seniyesi antremanda sana fayda sağlayabilir. :D

14. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    "you're not here to stare at some chicks' as .. can you handle it! " sözünü hatırlayın animalpak'ten bu durumlarda :)
    ben öyle yapıyorum..yapmazsam kendimi demotive ve amaçsız bir fitnessçı yada tikky hissederim allah korusun :)

(aynı anlamı veremese de türkçesi : kızların bitaraflarına bakmak için burda değilsin..bununla başa çıkabilir misin)

zigbog bunu beğendi.
  15. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    shadownodese gece gece güldürdün ya süperdi:)

shownodese bunu beğendi.
  16. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyiydi smltncr iyi güldüm:D

smltncr bunu beğendi.
  17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Vaaay bu lafı unutmam ben diez.. Guzelmıs cıdden tshırt ustune harıka gıder.. :D

18. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    offtopic olacak ama ozaman sözün aslını yazayım..çok popüler ve motive edicidir..

Get Out Of My Face
    You are not here to win friends. You are not here to
    look pretty. You are not here to stare at some chick’s
    ass. You know why you’re here. And if you don’t, then
    get the hell out because you’re just taking up space.
    This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it?

salon hatıralarına devam :)

19. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Aynen katılıyorum. Konuyu aslında tam anlatmadım olayın aslı şöyle oldu. Bacak çalıştığım için fitness kısmında da bir kaç hareket yapıyordum kız biraz baktı baktı bana. Bende setleri hesaplamak için duvardaki saate bakıyordum ikide bir, heralde ona bakıyorum sandı. Ben ağırlık basmak için bb ağırlıklı kısma geçtim kızda peşimden geldi. 1.5 set girdi, ben diğer tarafa gidince oda gitti. Spora yüklenen anlamlar bu sporu spor yapıyor zaten. Öyle kordonda gezer gibi salona gelenleri pek sevmem. Bana göre pozculuktan başka bir şey değil.
    Bu sözü tişört veya eldivene diktiricem. Baskılı tişört antrenmanda iyi olmadığını düşünüyorum, bunun için diktirmek en iyisidir thums:

20. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    benim eski salonda bay-bayan birleşikti hiç sorun duymuyordumda şu anki salon bayan saati ayrı bay saati ayrı en güzeli böyle gibi geldi sizin yazıları okuyunca.

Sayfayı Paylaş