Sakatlar için yağ yakımı [Yardım]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CanReis tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CanReis

CanReis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.
    2014 yılında 95 olan kilomu spor ve diyet ile birlikte 75'e kadar düşürmüştüm.
    2015 yılında üniversite sınavları vs düzensiz beslenme ve spor yapamadığım için kilolarımı fazlasıyla geri aldım.
    2016 yılı mart ayında bir motor kazası yaparak ayağımı kötü şekilde kırdım. Ve yine yatmak zorunda aldığım için 105 kiloya kadar ulaştım.
    Ayak ve bacağımda şuan 2 adet platin var. Yeni yeni yürümeye başladım, fakat ayakta fazla duramıyorum ve çok yürüyemiyorum.
    Artık yavaş yavaş ayaklandığım için aldığım kiloları geri vermek istiyorum. Sizlerden istediğim yürümeden ve ya koşmadan nasıl yağ yakıp kilo verebilirim ? Şuan diyete başladım fakat sporda yapmak istiyorum ve bunu bilinçli bir şekilde ayağımı zorlamadan kaliteli şekilde yapmak istiyorum.
    Yardımcı olur musunuz lütfen ?

2. CanReis

CanReis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Güncel. .

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    tolga murat balikci var. engelliler klansmaninda dunya sampiyonumuz. onla temasa gecmeyi deneyebilir, internette arastirma yaparak vucut gelistirme antremanlari hakkinda bilgi toplayabilirsin.
    https://www.facebook.com/TOLGAMURATBALIKCI/

4. CanReis

CanReis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim mesaj attım umarım cevap verir buradan yardımcı olabilecek biri var mı ?

Sayfayı Paylaş