Sahte protein tozuna dikkat !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Square tarafından 6 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. naragoza99

naragoza99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar.Konuyla alakası yok ama bu konu güncel olduğu için görülür diye yazıyorum. VG'ye yeni başladım 1 hafta oldu. Boyum 175 kilom 76 yaşım 18. 1 er gün dinlenme payı vererek haftanın 3 günü çalışıyorum.Yani pazartesi göğüs biceps abs, çarşamba sırt triceps abs şeklinde ve cuma omuz bacak abs şeklinde. Çalışmalarımı youtube'da yabancı bir kanaldaki 10-20 dklık workout videolarına göre yapıyorum.(Sakıncası yoksa kanalı söyleyebilirim) Beslenmem ise yumurta , yulaf ezmesi, süt , tavuk göğsü, pilav, meyve , salata şeklinde. Hesapladığım kadarıyla günde 140 gr protein alıyorum, yağ ve karbonhidrat az almaya dikkat ediyorum. Şimdi sorum şu hafta başında 75 kilo iken şuan 76 kiloyum. 1 hafta içinde 1 kilo almak çok garip geldi bana. Diyetimde bir problem mi var anlamadım yani süreç normal mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Doganbey8154

Doganbey8154 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim bende on whey aldım çilekli benimkide koku yapmadı barkodu okuttum orjinal site çıkıor benimkininde ölçeği beyaz çıktı

3. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba öncelikle gayet güzel yazmışsın zaten beslenmen olsun antremanın olsun antreman hakkında konuşmak gerekirse hareketleri tam yap yani orda adam gitmiş 80 90 kilo bench giriyo ee ne göğüsüne değdiriyo ne bişi yarım yarım yapıp egosunu tatmin ediyo böyle yappma 60 gir tam gir her harekette bu dediklerim aklına gelsin yoksa gelişmen uzun sürer he tabiki kilo arttırcaksın ama hemen değil zaman ister bu spor . 1 kilo alman kas gelişiminden olabilir su vardır vucudunda ondan olabilir tartıyla bu spor yapılmaz çünkü örn 75 kilodan 80 kilo olsun bu demek değilki yağdan kilo aldın belki 5 kilo kastan aldın sallıyorum yani örnek bu . sen aynaya bakıp yapıcaksın bu sporu tartıyla sıkıntı bi gün bi günü tutmaz haftada 3 günü 4 yapabiliyosan güzel olur

4. naragoza99

naragoza99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım çok teşekkürler.

5. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    hocam nerden aldın whey i? supllementelr.com dan optimum whey alsam orjinalmidir?

6. HUBBER BODYCİ

HUBBER BODYCİ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende xpro whey protrin aldım da daha ilk suplementim açmadım bile nasıl anlicam orjinalmi değilmi ? ****** den aldım
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2017 ---
    Bende xpro whey protrin aldım da daha ilk suplementim açmadım bile nasıl anlicam orjinalmi değilmi ? ****** den aldım

7. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    xpro markası dunya çapında bir marka değil çakmasıyla uğraşmazlar. İçebilirsin güvenle
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2017 ---
    xpro markası dunya çapında bir marka değil çakmasıyla uğraşmazlar. İçebilirsin güvenle

8. Doganbey8154

Doganbey8154 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Orlardan gönül rahatlığıyla alabilirsin

9. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar illaki sahte whey çok vardır piyasada, bizde kafası ucuz üç kağıda çalışan çok insan var malesef
    ama wheyi sadece tadından sahte demek ne kadar doğru onu bilemiyorum
    tadının farklı olabileceğini düşünme sebebim bir süt ürünü olması
    ben gıda ürünleri satan bir firmada çalışıyorum. peynir kaşar vs gibi ürünler var. bu ürünlerde malın partisine göre ciddi tat,kıvam ve renk farkları olabiliyor. şikayet geldiğinde fabrikalar kullanılan sütle alakalı bu tip değişiklikler olabildiğini söylüyorlar. her zaman aynı şeyi tutturamıyoruz ineğin sütü ile alakalı diyorlar.
    whey de süt yan ürünü olduğu için acaba bu tip tat farkları olma ihtimali varmıdır diye düşündüm ama kesin bilgim yok tabi supplementların detayları ile ilgili

Berkay YAŞACAN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş