Saf Beta-Alanin Satılıyor mu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nonstoper26 tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Birçok Supplement Sitesine Baktım Ancak Saf Beta-Alanin Satılan Biryere Rastlayamadım Sadece Bazı Supplementlerin İçerisinde Ek Olarak Bulunuyor Tek Başına Beta Alanin Kullananınız Varmı Varsa Nereden Temin Etti Yada TR'de Satışı Yasakda Benmi Bilmiyorum...

2. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Universal beta ala9

nonstoper26 bunu beğendi.
  3. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Universalın var fakat uzun zamandır stokta yok yani Türkiyede kimsede yok.o_O Sebebi: pahalı bi ham madde olması olabilir kanımca.Gerçekten etkili bi maddedir.Glutamin gibi kofti değil vücut geliştirme sporu için cidden iyi bir gıda takviyesi.Glutaminle ilgili makaleler bölümünde var en basit bodyforum'da bile 1-2 makale.Koşucular dışında kullanımı pek mantıklı değil o paraya kreatin yada bcaa derim hep ben...
    +Ben de takipteyim beta alanin tekrar TR'de satışa çıkarsa mutlaka bulundurrum yanımda bulk döneminde.

4. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Evet bnde etkilerini okudum almak istiyorum ama bulamadım herkez çok işe yaradığından bahsetmiş ama bu kadar övülen bir supplement neden hala tr de bir glutamine kreatin gibi satılmıyor anlamış değilim inş. İlerde piyasaya tekrar girer...

Tolgahantt bunu beğendi.
  5. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Universal'a mail at kardeşim.Neden Türkiyede stoklarda yok bu ürün ihracatı yapmıyorsunuz diye.Dönüş yapabilirler.Burdan da paylaşırsın hatta.

6. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    dostum kreatin kadar tutulmuyor oluşunun sebebi, no ürünlerin içeriğinde bulunması olabilir. iyi içeriğe sahip bir noxda; kreatin nitrat, kreatin monohidrat, arginin gibi yararlı içerikler yok sadece. beta alanin de içerebilirler. (c4 de olduğu gibi) bu tarz bir ürün edinerek bir taşla kuş katliamı yapmış oluyoruz zaten. o nedenle gerek görülmüyor olabilir. mesela, bcaa zincirindeki rolü anlaşıldıktan sonra, lözin amonisunu da ayrıca alan sporcular ortaya çıktı. ama burada iş amino veya bcaa üzerinden yürüyor.

Sayfayı Paylaş