Sadece işinde uzman bu işe gönül vermiş kişiler yorum yaparsa sevinirim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Poseidon35 tarafından 24 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Poseidon35

Poseidon35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 19 yaşındayım vücut hakkında kısa bilgiler vereyim 1.91 boy 78-82 kg endomorf bi vücut tipine sahibim. Ben 3 ay önce 104 kg den düştüm bu kg'ye ama doğru bi zayıflama değildi yemek yemeden günde elma ve su ile başka bişey olmadan idare ediyordum. En son bi diyetisyene gittim adam geçmiş olsun kas erimesi başlamış dedi. Bende tabi yemek yemeye başladım gene tabi günlük aşırı ağır yemek yemiyorum ama bu 2 haftadır idman yapamıyorum işim dolayısıyla fırsat bulamadım. 0'dan başlıycam dedim arkadaşlar sizin tavsiyeniz ile bir beslenme+ cardio + karın kası programı konusunda yardımcı olucak birde ben bu 2 haftadır abur cubur ağırlıkta verdim iş ortamı yemek her dakka bulamıyoz o konuda da fikirlerinizi alırsam memnun olurum çok teşekkür ediyorum şimdiden.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Poseidon35 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş