Sadece bacak çalışmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve wertewre tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. wertewre

wertewre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba. Tüm vücudumu düzgün bi beslenme ve antremanla çalışıyorum yaklaşık 5 aydır. 53 kilodan 60a kadar geldim boyum 174. Ancak bu son zamanlardaki çalışmalarımdan 2-3 yıl kadar önce çeşitli aralarla pek bilmeden spor salonuna gitmiştim. O zamanlar belki 3 kilo kadar bir katkısı olmuştu bana. Bacak kısmen çalışmıştım ama sadece üst vücut çalışma hatasına düştüğüm bi süre de vardı. Şu an üst vücudumdan şekil bakımından memnunum. Yeterince büyük değilim hedefim birkaç ay içinde 70 kilo. Fakat bacaklarımı kafama çok takıyorum gayet güzel çalışmama rağmen. Şu an Savaş Cebeci'nin bulk programını uyguluyorum. 2-3 ay kadar daha böyle götürüp kışa doğru program değiştirmek istiyorum. Bir kas grubu sanırım 3 gün arayla çalıştırılırsa ancak recovery olabiliyor. Yani kalkıp da her gün bacak çalışayım demiyorum. Ama 2 gün üst vücut 1 gün bacak şeklinde çalışsam nasıl olur?

2. Thorm

Thorm Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Push pull legs antrenman sistemini uygulayabilirsiniz haftada 2 defa uygularsanız her bölgeyi 2 defa çalıştırıp pazarları off yapmış olursunuz. Başarılar.

Sayfayı Paylaş