Sadece 3 soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kemal krbyn tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kemal krbyn

Kemal krbyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese merhaba sizlere 3 sorum olacak herkes elinden geldiğince yardımcı olsun lütfen
    1) Aşağıdaki programı her gün 10 dk koşu bantı , 10 dk eliptik bisiklet , 3x30 mekik den sonra yapmam gerekiyor.Fitness'a daha önce 3 ay boyunca gitmiştim ondan 6 ay sonra başladım 6 ay önceki programı mı kullanayım (1.gün göğüs 2.gün sırt 3.gün omuz 4.gün bacak 5.gün arkakol-pazu) yoksa aynı devammı edeyim malum 6 aylık aradan sonra yeniden başladığım için birazcık hamladım

Göğüs : Pectoral fly , chest press | Göğüs : Bench press,dumbell fly , incline bech press,pectoral fly, chest prest
    Bacak: leg curl | Bacak : Squat,leg extension,standing calf raise(ayakta baldırla yükseliş)
    kanat-sırt: lat and close grip pulldown | Kanat-sırt : lat and close grip pulldown , low row ,dumbell rowing barbell rowing
    omuz: dumbell press dumbell lateral raise | Omuz : Shoulder press,shoulder fly, dumbell front raise ,dumbell shrug
    pazu: barbell curl | Pazu : barbell curl, dumbell curl ,biceps machine , hammer curl
    arka kol : dips | Arka kol : One dumbell triceps , one arm dumbell triceps , push down , dips

2) Yaş 17 , Boy 1.85 , kilo 83 , 75-76 kiloya düşmek istiyorum tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

3) Hergün saat 6:40'da kalkıp hazırlanıp 7:20'de okula gidiyorum okuldan 16:00 gibi dönüyorum artık antrenman yemek falan derken saat 16:30 oluyor yemek yedikden 1:30 saat sonra gidiyorum buradaki spor salonu da 19:00'da kapanıyor ayriyeten karanlığa da kalmak istemiyorum sizce antrenman 'a gitmeden önce ne kolay sindirilebilen ne yemeliyim ?

Sayfayı Paylaş