Sabah Kahvaltımı Yapamıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Nizamettin Çelik tarafından 2 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Nizamettin Çelik

Nizamettin Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamın aleyküm Sabah kahvaltısı Yapamıyorum Çok Zorluk Ćekiyorum Kalkarken Çünkü Gece 3 Te Yatıyorum MARKET İŞLETIYORUM GECE 2 DE KAPATIYORUZ öğlen 1.30 ta spora gidiyorum kilo almak istiyorum Boyum 1.73 Kilo 55 Yağ Oranım %11 6.2 Kilo Birde Diyetisyenim Akşam 8 Den Sonra Yemek Yeme Dedi Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

2. karaparss80

karaparss80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kahvaltını başka öğünlere ekle yada az yiyip daha fazla öğün yap işe yarayacaktır.

3. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    yemeği ne zaman yediğinin çok fazla bir önemi yok sadece hazımsızlık olmaması için uyumadan 1 saat öncesine kadar birşey yemesen olur. çok kafaya takılacak bir durum değil, önemli olan gün sonunda aldığın kalori miktarı.

frontpage ve karaparss80 bunu beğendi.
  4. Nizamettin Çelik

Nizamettin Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekür Ederim Sabah Kaçta Kahvaltı Yaptığımın Bir Önemi Mi yok Ve Dediğim Gibi Akşam 8 den sonra yemek yeme dediler gece 3 e kadar cidden acıksamda Yemiyimmi
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Temmuz 2019 ---
    Téşekür Ederim Az Yiyip Bol öğün Yapçam Ve her yediğim Yemeği Hangi Araklıklarla Yememi Tercih Edersin Sabah 11 Kahvaltı 1.30 Ta Spor Sonra 3 Te Başlıyorum Aksam 8 e Kadar

5. karaparss80

karaparss80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öğünlerin arasında en fazla 2 saat koymalısın.Diyetisyen niçin 8 den sonra yeme demiş anlamış değilim benim diyetisyenim az ama sık ye önerisinde bulundu herhangi bir saat dilimi vermedi yani şu saatten sonra diye olabildiğince yemekten sonra su ile mideni genişlet

6. frontpage

frontpage Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Abi 8den sonra yemek yeme diye papağan gibi önüne gelene söylüyolar. zaten zayıf bi vücudun var yediğin şey genel olarak az olduğu için zayıfsın dolayısıyla akşam 10 da yiyip 12 de yatsan sana ne gibi bi sorun çıkartacak? Daha çok aç yatırıp kilo verdirtecekler sana.

Önemli olan gün içinde aldıklarının ne kadar olduğu . 2600 kalori alman gerekiyosa bunu istediğin zaman diliminde alabilirsin gün içinde al da ne şekilde alırsan al

7. Nizamettin Çelik

Nizamettin Çelik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saol Bro Ama Ne Olursa Olsun Gece 3 Te Yatıyorum Çünkü Dükkanı Gece 2 de kapatıyoruz

8. frontpage

frontpage Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Intermediate fasting uygula tam senlik şey

Sayfayı Paylaş