Sabah aç karnına fitness bi kaç sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emir_Korkmaz tarafından 9 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emir_Korkmaz

Emir_Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba fitnessa başlayalı yaklaşık 1 ay felan olcak. ben sabahları gidiyorum açkarnına sabah 8,30 da kalkıyorum 9 da başlıyorum. haftada üçgün ama haftaya 4 güne başlıcam şimdi bölgesel programdayım omuz sırt karın felan çalışıyorum her antremandan önce 3 dakika yürüyorum 13 dakikada 12. hızda koşuyorum ondan sonra ağırlıklara başlıyorum en son antremanım bittikten sonra 5x5 barfix yapıyorum son seti 5 kilo ağırlık koyarak yapıyorum ayrıca şınav çekiyorum maximum seviyeme kadar ondan sonra eve gidince yemek yiyorum blenderla bişeyler karışıtırıyorum 1 yumurta fındık fıstık portokal protein tozu vs bide bişeyler yiyorum yanında şimdi bu programda yanlış bişey varmı ? sabah aç karnına gitmem kas kaybı yaşatır mı? eğer yaşatırsa antremandan 3 saat önce yemem felan gerekiyo oyüzden 6 gibi kalkıp ne yemeliyim o karışımı yapsam olur mu blenderla yumurta fındık fıstık vs? bilgisi olan var mı bu konularda

Boy 185 kilo 70.4

2. Samako

Samako Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Forumda bu konular çook defa tartışıldı , bizzat biliyorum. Lütfen araştır , sırf sen araştır diye buraya link atmıyacağım. Hem araştırmayı kendine prensip edinirsen daha çabuk gelişirsin. Bir de spora daha yeni başlamışsın eğer maddi durumun çok kötü değilse protein tozu yerine şimdilik doğal yollardan proteinini karşılamanı tavsiye ederim. Bazı arkadaşlar dozu fazla kaçırıp sorun yaşayabiliyorlar.

3. Emir_Korkmaz

Emir_Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    forumda değil youtube üzerinden zaten araştırmıştım bana yemek yemeden gitmek çok daha mantıklı geldi ama aksini iddaa eden vardır diye buraya sordum

Sayfayı Paylaş