Sabah aç karınla hit antreman veya interval koşu sonrası beslenme?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Winchester11 tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Winchester11

Winchester11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben yaklaşık 1 sene önce 5 ay BB yapmıştm fakat beslenme yanlışlarımdan dolayı hiçbir değişim olmadı şuanda yeniden spora başlamayı düşünüyorum yağ fazlam var sabahları hit antreman veya interval koşu yapmayı düşüyorum sonrasında nasıl beslenmeliyim gün içinde protein ağırlıklı beslenmem gerekiyormu yoksa sadece ihtiyacım olan kaloriyi geçmedikten sonra sıkıntı yokmu ilk 1-2 hafta sabahları sadece normal koşu yapıp kendimi hazırlamayı düşünüyorum herhangi bir sağlık problemim yok şimdiden teşekkürler

2. lqexit

lqexit Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Protein ağırlıklı beslenip günlük kalori ihtiyacınızı korumalısınız ve tabi ki yağlardan uzak duracaksınız.

3. Winchester11

Winchester11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    acaba antremandan sonra ne kadar süre sonra yemem gerekiyor ve karbonhidratta almalımıyım

4. lqexit

lqexit Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    1 saat sonrasında almak idealdir. Amacınız kilo almaksa karbonhidrat tükete bilirsiniz ancak yağlanma sorununuz olduğunu belirttiğiniz için bu karbonun kaliteli olması ve yağ içermemesi (sağlıklı olan balık yağı,zeytin yağı gibi yağlar hariç) gerekiyor.

Sayfayı Paylaş