Saat 1'den 6'ya kadar aç kalmak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve JasonStathamTR tarafından 23 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Herkese merhaba. Yaz tatilinde body maceram başladı. Ramazandan önce 23 gün salona gittim büyük bir hırsla. Daha sonra ramazanda oruç tuttuğum için ve salonum erken kapandığı için gidemedim bıraktım. Ramazandan sonra aslında hemen başlayacaktım tekrar salona fakat çeşitli aksilikler çıktı bir türlü başlayamadım ve şimdi de okul başladı. Öğlenci olduğum için saat 1'i 20 geçe ders başlıyor 6'da bitiyor. Ben sabah kahvaltımı yapıp okula gidip bu 1 ve 6 arası hiç bir şey yemeden durup eve gelip yemeğimi yiyip 1 saat sonra salona gitsem ne gibi olumsuzluklar yaşarım? Okula yemek götürmek istemiyorum. Lise bu arada.

2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    ben de lise öğrencisiyim, yemek götürmüyorum. çerez götürmeni tavsiye ederim

3. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Çerez götürebilirim kuru üzüm fındık badem falan sorun olmaz. Sen ne zamandır spor yapıyorsun bu sana her hangi bir olumsuzluk yaşattı mı?

4. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    3-4 aydır yapıyorum yeni başladım çereze kilo alamıyordum kilo almama yardımcı oldu ve vücuduma sağlıklı yaglar giriyor. abartılmadığı sürece faydalı diye düşünüyorum

5. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
  6. nerede24

nerede24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    okula yemek götüremiyorsan 1-6 arası yemek yememen sıkıntı olmaz. okulla aran yarım saat oldugunu varsayarak.
    saat: 7 güzel bir kahvaltı
    saat 10 ara öğün hafif bişiler
    saat 12 ana öğün
    okula gittin ders ders ders .
    saat 19:00 akşam anneye bir telefon sofra hazır . sofra başına oturdun hapır hupur . yükte hafif değerde yüksek besinleri götürdün.
    saat: 20:30 antreman
    eve geldin bir hapır hupur daha
    akşam yattın ohh rüya rüya rüya. sabah kalktın kaldığun yerden devam

şimdi bu durumda ne kaçırdın. 1. ara öğün. sıkıntımı hayır değil. haa bunuda tamamlarsın al cebine kuryemiş falan değilde al kuru kayısı, kuru üzüm cebine tenefüsde ara öğün niyetne götür afiyet olsun.

ayrıca spordan önce birbucuk saat yemek yememen lazım.
    gerçi dedimya okula gitmesen de bu beslenme programından başka yapacak bişi yok.

haa buna uyarsan kazanırsın. malesef gelişmek istiyorsan bazı şeylere katlanıcan.

Sayfayı Paylaş