Sağlıklı ve dengeli kilo vermek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Neof07 tarafından 21 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Neof07

Neof07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, sizlere kilo vermekle ilgili bazı sorularım olacak.
    Bundan 2 sene önce 83 kiloydum. Dengesiz bir şekilde olsa gerek; kilo vermeye çalıştım ve verdim de. 83'den 64'e kadar indim. Ancak nasıl yaptığımı sorarsanız şöyle ki; çok az (ciddi manada çok az dengesizdi baya protein belki hiç almamışımdır) yedim. Günlük 50 dk hızlı yürüyüş yaptım ve sanırım 2 ayda falan verdim bu kiloyu. 2 ay sürdü ama ben arada bir haftalık ara verdiğim oldu. Belki birkaç kere. Bunu yaparken tamamen bilinçsiz bir şekilde yaptım, o yüzden olsa gerek kollarım çok inceldi. Giyemediğim pantolonlarımı giyer oldum. Şu an 74 kiloyum, bi süre yine kol göğüs ve koşu yapıyodum. Ancak düzenli değil. Tabii bunları kilo verdikten sonra yaptım. Kilo verirken sadece yürüyüş yapıyodum.

Şimdi yeniden kilo vermek istiyorum ancak şöyle birşey var. Kollarım hala ince bu yüzden onların çok incelmemesi için, bacaklarımda biraz kalın aslında onlar inceliyor mu bilmiyorumda çok irileşmese bari, göğüs kısımlarımda iri yani biraz ağırlık çalışırken şekil almıştı. Tabi çok iyi değil ama bi nebze olsun iyidiler. Bunları dikkate alarak nasıl bir kilo verme düzeni yapabilirim. Program kendim bulmaya çalışıcam ama söz konusu bunlar olunca, nasıl birşeyler yapmam gerekiyor biraz fikre ihtiyacım var açıkçası...

Sayfayı Paylaş