Sağlıklı bir şekilde yağ yakmak için

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mr.emre9 tarafından 4 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mr.emre9

mr.emre9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Forumu bir süredir okuyorum ama yeni üyelik açtım herkese merhaba öncelikle,
    Benim bazı sorularım var bel çevresi ve o bölgedeki yağ yakımı ile ilgili:
    Öncelikle haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum vucudumu fazla geliştirmeden kaslarımın belli olup düzgün bir şekilde hacimlenmesini istiyorum ama irileşmek değil,6 yıl prof yüzücülük yaptım spor altyapım var ama yüzmeyi bırakıp düzensiz beslenme ve sporsuzluk karın bölgesi yağlanma yaptı.Amacım karın kaslarını ortaya çıkarmak ama beslenme ve kardiyo zamanlaması ile ilgili bazı ufak sorularım olucak,
    Öncelikle protein tozu kullanmıyorum ama protein kaynaklarını temin etmede pek sorunum yok maddi olarak,antreman günü kardiyo yaparsam kaslardan kayıp olur mu şu an ki sistemim spor günleri,yüksek protein alıyorum spor öncesi karbonhidrat alamamaya çalışıyorum fazla salona gittiğimde 30-45 dakika tempolu yürüyüş ardından kendi hazırladığım kaşar loru süt muz karışımını içiyorum ardından ağırlık antremanına giriyorum ardından 15 20 dakika eliptik bisiklet yapıyorum ve eve gidip gene protein kaynaklı besinler tüketiyorum buna yeni geçtim ilk ayımda 15 dakika koşu yürüyüş yapıyordum vücudumu ısındırıp ardından ağırlık antremanı ve 45 dakika veya ona yakın bir süre kardiyo yapıyordum tabiki gene antreman öncesi ve sonrası proteinim alıyordum haftanın hergünü kardiyo yaparsam kastan bir kayıp olur mu ayriyetten,ağırlık günü kardiyo programımı nereye koymalıyım.

Sayfayı Paylaş