Sağlıklı Bar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Enver Can tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    Merhaba arkadaşlar annem ile hazırlamış olduğumuz muhteşem yemeğimizi tanımak isterim :)
    Muz,Bal,Pekmez,Badem,Ceviz,Yulaf Ezmesi,4 parça %80 kakolu çikolata, portakal kabuğu.
    Arkadaşlar ilk 1.5 bardak sütü çaydanlığa döküyoruz ve içine 4 parça yüksek kakao içeren çikolata koyuyoruz. Bir süre ısıtıyoruz ta ki çikolata eriyip çikolatalı süt olana kadar. Bir kaba 2-3 bardak yulaf ezmesini döktükten sonra ezilmiş muz,ezilmiş badem ceviz portakal kabuğunu da ekliyoruz. Ardından çikolatalı sütümüzü kaba boşaltıyoruz ve ardından 1 çorba kaşığı bal ile pekmez koyuyoruz. Bir güzel karıştırdıktan sonra. Buzdolabına atıp soğumasını bekliyoruz. Ardından fıstık ezmeniz varsa üstüne ince bir tabaka oluşturacak şekilde dökebilirsiniz ve hindistan cevizini de ekleyebilirsiniz toz olarak. Ve servise hazır :) Biz yiyoruz belki fazla protein karbonhidrat olmaya bilir fakat cidden spordan önce ve sonra alındığında enerjiniz patlama yapıyor :) Paranız yoksa benim gibi bu yollara başvurabilirsiniz. Üniversite öğrencisi olmak zor :)

HushMoney bunu beğendi.
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Abooooovvv mesir macunu olmus buu:)sadece spor da patlama yapmayacagi kesin gibi:)

Balboa7 bunu beğendi.
  3. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    Şöyle söyleyeyim inan, ben spordan önce ve gece yatmadan yiyorum. Güne o kadar zinde uyanıyorum ki anlatmam keyifli mutlu huzurlu... Gerçekten çok güzel oluyor. Hele donduktan sonra kıtır kıtır yemek ayrı bir güzel :)

4. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Deneyeceğim, denedikten sonra tekrar yazacagım bakalım nasıl olacak:)

5. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    Yap hocam yap, ama ölçüsünü yiyebileceğin kadar ayarla ki ona göre tadı olsun :) Ve yulafı fazla koyma. Antreman öncesi yapabilirsin de sonrası için 1 bardak yulaf yeterlidir. Çok daha güzel bir şekersiz tatlı haline geliyor :)

Sayfayı Paylaş