Sağlık sorunlarıyla body sporuna başlama[Öneri]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bemolgörünümlüdiyez tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bemolgörünümlüdiyez

bemolgörünümlüdiyez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese selamlar. Forumda ilk konu yanlış bir yere açtıysam özür dilerim. Onlarca konu var yeni başlama rehberi şeklinde fakat herkesi yaşantısı farklı ve benim bir sağlık sorunum olduğundan yeni konu açmak istedim.

Öncelikle 24 yaşındayım. Boyum 192 cm ve kilom 75. Yemek yeme konusunda mızmız olmayan aşırıyada kaçmayan bir bünyeye sahibim.
    Benim isteğim tamamen hacim olarak 85 kilo olmak yani kuru görüntümden kurtulmak. Geçen yıl hiçbiryere danışmadan Olimg Gain Bolic karbonhidrat supplementini de kullanarak yaptığım sporlarda 2 ayda 79 kilogram oldum. Çok küçük bir miktarı göbek olmak koşuluyla. Spora devam edecektim fakat karbonhidrat ağırlıklı beslenmemin sonucunda aşamadığım bir kabızlık sorunu oluştu ve ardındanda kabızlık yüzünden hemoroid belasında 1 ayı geçik bir süre acı çektim.

Maalesef bir salona gidemiyorum işim gereği. Ama sitemde spor salonu var, havuz var. Kısıtlıda olsa aletler, ağırlıklar, koşu bandı mevcut.
    Sizlerden öneriler bekliyorum nasıl bir program yapmalıyım. 11 ile 18 arası çalışıyorum haftanın 6 günü. Şu anki resmimi de atıyorum sizlere.
    Hepinize şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş