sağ omuz gogus cok gucsuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yardımcı olan cıkarsa cok sevınırım uzun bır aradan sonra spora yenıden basladım fakat her arann ardından baslayınca normal morallı bır sekılde baslardım fakat sağ tarafım calısmama resmen engel oluyor bana
    mesela benc preste yanalra 5 kg takıyorum 3.sette sağ kolum tıtremeye baslıyor anormal bır sekılde basamıyorum sol taraf belkı 12.5 kg zorlucak ama sağ tarafım 5kgda zorlanıyor kaldıramıyor
    veya arm shoulder presste dambılları kaldırırken aynı sekılde 7.5 kgda zorlanıyorum sol kolum 12.5 15 basıcak rahat bır sekılde ama sağ kolum 3.sette hatta 2.sette cok zorlanıyor bu ıkı haraketı makınada denedım oradan bu sonucu cıkardım haraketlerde sol kolum sağ kolumun 25 kg ustunde basıyor arm shoulder presın makınasında sol kolum 30 basıcak fakat 5 e takıp 3.sette sağ kolda yıne tıkanıyorum ılk defa boyle bır seyle karsı karsıya geldım ne yapmam lazım sağ gogus omuz kaslarımı mı sakatladı acaba aynı sorun bıceps ve trıcepste yok ama ıkısıde orantlılı bır sekılde calısıyor

Son düzenleme: 18 Haziran 2016
  2. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bu foruma noldu nıye kımse yardımcı olmuyor

Sayfayı Paylaş