sağ Latissimus Dorsi kasında sorun.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Allakhverdieff tarafından 19 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Allakhverdieff

Allakhverdieff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, ilk önce forumda yeni olduğum için forumu hangi bölümde açacağımı bilmedim.

yaklaşık 2 haftadır antremana başladım. kaslarım ham olduğu için çok ağır çalışmıyorum. fakat her gün gidiyordum. ilk hafta yalnız 2 gün dinlendim. yemekdede bir sorun yoktu hatta 1 haftaya 2 kilo aldım. fakat 3 gün önce son antreman sonrasında eve geldiğimde. aynada bicepslerime bakmak için kolumu sıktığımda sağ kanat kaslarının altında bulunan latissimus dorsi kasında gerilme hiss etdim. arkam aynaya dönükde yaptım ve gözle görüle bilecek gerilme vardı. ve buda ağrı veriyordu. fakat ben oraya çalışacak antreman yapmadım. bir de bu sorun sadece sağ tarafımda var. sol tarafda yok. sağ bicepslerimu sıkarken istemeden latissimus dorside kasılmanı hiss ediyorum. size sorum,
    1. bu bir sorunmudur? yani çoktan fitnesse gidenler. sizdede oluyormu böyle bir şey? ve ya aynı şeyi yaşayan varmı?
    2. eğer sorunsa bunu nasıl düzelte bilirim?
    Cevaplarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş