sağ alt karnım ağrımaya başladı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve infernoking3 tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. infernoking3

infernoking3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 2 aydı spora gidiyorum geçtiğimiz aylarda.Sporda ağırlık çalışıyordum çok zorlamadan kendimi birde evde 30dk günlük 80 klaori yakacka şekilde koşuyordum.Gel gelelim 3 hafta önce koştuktan sonra sağ alt karnım,göbek deliğinin sağ yanının biraz daha altı yani tam kasıklarla birleştiği yerde bir ağrı oluyor vucüdumu yorduğumda.Azıcık yürüsem hemen başlıyor ve elimle oraya bastırdğımda ağrı kesiliyor o an için ama çekince devam ediyor.Doktora gittik ultrasonla baktı dalak şişmesi dedi fakat dalak orada değil ve dalakla ilgili bir sorunum yok.Sizce sebebi ne olabilir ? elimle bastırıp inceliyorum fıtık yok bi anormallik yok gibi.
    Yüzeye yakın bi yerde ağrı oluyor sadece ve bastırınca veya dinlenince geçiyor.
    edit:dediğim gibi çok içeride değil yüzeye yakın bir ağrı hissediyorum acaba kaslarda mı birşey var ? 3 hafta koşmadım spora gitmedim yormadım kendimi ama geçmedi ilk günkü gibi duruyor ağrı.
    edit2:daha önceleri sporumda hiç barfiks çekmiyordum ve son gittiğimde bi deneyeyim diyip zorlanıp barfiks çekmeden kendi anteramnıma devam etmiştim acaba o sebep olmuş olabilirmi ? ama ağrılar o olaydan 4 gün sonra koştuktan sonra oldu.

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
  2. infernoking3

infernoking3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman kimse görmemiş konuyu fakat hala güncel.O kadar doktora gittim hepsi antibiyotik verip yolladı ağrı hala güncel sporu bıraktırdı bana resmen bu olay başına gelen varmı ?

Sayfayı Paylaş